top

Chlapecké boty

Chlapecké trekové a lezecké boty v obchodě 8a.cz mají propracovaný design. Poskytují maximální pohodlí a komfort pro neustále se vyvíjející dětskou a mladou turistickou nohu.
10
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce

Boty pro chlapce - lezení

Tyto modely jsou určeny pro začátečníky, nejmladší lezci mají konstrukce, které vypadají téměř stejně jako jejich dospělé protějšky. Jejich tvar je však optimálně přizpůsoben dětským nohám, což zajišťuje pohodlí a volnost pohybu na stěně. Lezecké boty pro chlapce jsou jedním ze základních prvků vybavení nejmladších horolezeckých nadšenců. Abyste si sport užili naplno, musíte být řádně vybaveni. Speciální chlapecké lezecké boty jsou jedním z prvků, které jistě zvýší pohodlí při prvních pokusech na panelu a ve skalách. Lezení je pro děti skvělou příležitostí, jak uvolnit svou nevyčerpatelnou energii a zdolávat stále větší výšky.

Profesionální dětská lezecká obuv poskytne batolatům maximální pohodlí.
Lezecká obuv pro chlapce stejně jako modely pro dospělé nabízí také vynikající přilnavost. To vše díky podrážce ze speciální pryžové směsi, která zajišťuje fantastickou trakci. To vám usnadní zdolávání stále obtížnějších cest a zábavu na stěně. Chlapecké lezecké boty jsou obvykle vybaveny pásky na suchý zip. Toto uživatelsky velmi přívětivé a spolehlivé řešení vám umožní obout a vyzout boty během okamžiku. Přesné vázání tkaniček je ztráta času, když ho můžete strávit na zdi.

Trekingová obuv pro chlapce

Dětské trekové boty často využívají nejnovější technologie používané v modelech pro dospělé. Stejnou péči věnují výrobci turistické obuvi také použitým materiálům a konstrukci. Proto trekové boty pro chlapce poskytují potřebné pohodlí na prvních stezkách a cestách. Prioritou moderní dětské obuvi je maximální přilnavost, optimální střih a pohodlí. Většina modelů je ideální pro turistiku i hraní. V našem online obchodě 8a.cz nabízíme chlapecké boty předních outdoorových značek. Dětské boty od La Sportiva, Columbia nebo The North Face nabízejí kvalitní zpracování a fantastický vzhled za všech podmínek. Umožní vám poskytnout nejmenším dětem pohodlné podmínky při jejich prvních výletech do hor.

Trekingová obuv pro chlapce

Přední outdoorové značky mají ve svých kolekcích kromě obuvi pro dospělé také pokročilé chlapecké boty. Technologie v nich použité jsou založeny na řešeních, která dokonale fungují v nejspecializovanějších modelech, díky nimž chlapecké boty nabízejí vynikající funkční vlastnosti. Moderní materiály umožnily výrazně snížit hmotnost dětské obuvi při zachování vysoké odolnosti svršku. Chlapecké boty tak neomezují děti při hře a nezatěžují jejich nohy při výletech. Speciálně vyvinuté podrážky mají vysokou přilnavost téměř na všech površích a umožňují dítěti bezpečný pohyb v různých podmínkách. Aby se dětské boty snadno nazouvaly, jsou tkaničky v provedeních pro nejmenší uživatele často nahrazovány suchými zipy nebo speciálními systémy rychlošněrování. Díky nim je obouvání a zouvání bot velmi snadné.