top

Chlapecké boty

Chlapecké trekové a lezecké boty v obchodě 8a.cz mají propracovaný design. Poskytují maximální pohodlí a komfort pro neustále se vyvíjející dětskou a mladou turistickou nohu.
Zobrazení Mřížka Seznam

88 výrobky

 1. -8%
  Dětské boty Reima Quicker - navy

  wish list

 2. -10%
  Dětské boty Reima Loskari - blue

  wish list

 3. -39%
  Dětské boty Reima Enkka - black

  wish list

 4. -39%
  Dětské boty Reima Nopein - white

  wish list

 5. -39%
  Dětské boty Reima Enkka - greyish green

  wish list

 6. -25%
  Dětské boty adidas TERREX Trailmaker - grey

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

88 výrobky

Vymazat

Chlapecké boty - lezečky

Tyto modely jsou určeny pro začátečníky, nejmladší lezci mají konstrukce, které vypadají téměř stejně jako jejich dospělé protějšky. Jejich tvar je však optimálně přizpůsoben dětským nohám, což zajišťuje pohodlí a volnost pohybu na stěně. Lezecké boty pro chlapce jsou jedním ze základních prvků vybavení nejmladších lezeckých nadšenců. Abyste si sport užili naplno, musíte být řádně vybaveni. Speciální chlapecké lezecké boty jsou jedním z prvků, které jistě zvýší pohodlí při prvních pokusech na umělé stěně a na skalách. Lezení je pro děti skvělou příležitostí, jak uvolnit svou nevyčerpatelnou energii a zdolávat stále větší výšky.

Profesionální dětské lezečky poskytnou dětem maximální pohodlí.
Lezecká obuv pro chlapce stejně jako modely pro dospělé nabízí také vynikající přilnavost. To vše díky podrážce ze speciální směsi gumy, která zajišťuje fantastickou trakci. To usnadní zdolávání stále obtížnějších cest a zábavu na stěně. Chlapecké lezecké boty jsou obvykle vybaveny pásky na suchý zip. Toto uživatelsky velmi přívětivé a spolehlivé řešení vám umožní obout a vyzout boty během okamžiku. Přesné šněrování tkaniček je ztráta času, když ho můžete strávit na stěně.

Trekové boty pro chlapce

Dětské trekové boty často využívají nejnovější technologie používané v modelech pro dospělé. Stejnou péči věnují výrobci turistické obuvi také použitým materiálům a konstrukci. Proto trekové boty pro chlapce poskytují potřebné pohodlí na prvních stezkách a cestách. Prioritou moderní dětské obuvi je maximální přilnavost, optimální střih a pohodlí. Většina modelů je ideální pro turistiku i hraní. V internetovém obchodě 8a.cz nabízíme chlapecké boty předních outdoorových značek. Dětské boty od La Sportiva, Columbia nebo The North Face nabízejí kvalitní zpracování a fantastický vzhled za všech podmínek. Umožní vám poskytnout nejmenším dětem pohodlné podmínky při jejich prvních výletech do hor.

Trekové boty pro chlapce

Přední outdoorové značky mají ve svých kolekcích kromě obuvi pro dospělé také pokročilé chlapecké boty. Technologie v nich použité jsou založeny na řešeních, která dokonale fungují v nejspecializovanějších modelech, díky nimž chlapecké boty nabízejí vynikající funkční vlastnosti. Moderní materiály umožnily výrazně snížit hmotnost dětské obuvi při zachování vysoké odolnosti svršku. Chlapecké boty tak neomezují děti při hře a nezatěžují jejich nohy při výletech. Speciálně vyvinuté podrážky mají vysokou přilnavost téměř na všech površích a umožňují dítěti bezpečný pohyb v různých podmínkách. Aby se dětské boty snadno nazouvaly, jsou tkaničky v modelech pro nejmenší uživatele často nahrazovány suchými zipy nebo speciálními systémy rychlošněrování. Díky nim je obouvání a zouvání bot velmi snadné.