top

Lyžařské kukly

Lyžařské komíny jsou skvělým doplňkem výbavy každého lyžaře. Poskytují maximální pohodlí a termoregulační vlastnosti. Dobře navržené lyžařské komíny mohou snadno nahradit čepici.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Krbová římsa POC Thermal Balaclava - uranium black

  wish list

 2. -25%
  Kapuce Majesty Heatshield Hood - grey

  wish list

 3. -25%
  Kukla Haglofs PS Balaclava - true black

  wish list

 4. -10%
  Kukla Ortovox Whiteout Mask - raven

  wish list

 5. -25%
  Kukla Kombi P3 Balaclava - black

  wish list

 6. -29%
  Kulka Buff Cross Tech Balaclava - solid black

  wish list

 7. -29%
  Kukla Buff Dryflx+ Balaclava - fuchsia

  wish list

 8. -25%
  Kukla Extremities Guide Balaclava - black

  wish list

 9. -25%
  Kukla Kanfor Tarn - black
  Kukla Kanfor Tarn - black
  314 Kč 419 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyžařské čepice

Lehké lyžařské komíny jsou optimálně přizpůsobené modely, které se snadno vejdou pod přilbu a nabízejí skvělé pohodlí během dne stráveného na sjezdovce. Lyžařská kukla je univerzální volbou, která skvěle doplní vaši helmu a ochrání váš krk, nos a čelo před rychlým ochlazením. V obchodě 8a.cz nabízíme široký výběr kukel od špičkových výrobců.

Připraveno pro milovníky dvou prken - lyžařských komínů

Lyžařská helma je ideální pro teplejší dny. Když ji sladíte s nákrčníkem, můžete si užívat sněhu a slunce po celý den. Když se však trochu ochladí, helma neposkytuje dostatečnou izolaci. Tehdy je dobré zvolit lyžařské komíny - modely vyrobené pro lyžařské nadšence. Většina modelů je poměrně tenká, takže se pod helmu vejde co nejtěsněji. Díky tomu se můžete cítit pohodlně, i když je zapnutá celá souprava. Použití technických materiálů zaručuje vynikající tepelné vlastnosti a rychlý odvod vlhkosti. To vám umožní udržovat optimální klima kolem hlavy jak na rychlých a náročných sjezdovkách, tak na vleku. O něco silnější lyžařské komíny jsou určeny pro nižší teploty. Mrazivější modely jsou často vybaveny panely s nepropustnou membránou, takže jsou plně chráněny před studeným větrem.

Plný výběr skialpinistických vozíků v internetovém obchodě 8a.cz

Nabízíme mimořádně širokou nabídku, která zahrnuje tenké, silné i neprodyšné kukly pro lyžování pod helmou. Špičkové značky jsou zárukou vysoké kvality zpracování a použití nejlepších dostupných materiálů. Většina kukel je velmi flexibilní, takže jedna nebo dvě velikosti mohou vyhovovat všem uživatelům. Vybrané lyžařské kukly lze snadno použít i pro jiné funkce. Lze je snadno přeměnit na čepici nebo obličejový štít. Díky vysoké univerzálnosti by měl mít každý lyžař ve své výbavě alespoň jednu profesionální lyžařskou kuklu.