top

Lyžařské kukly

Lyžařské komíny jsou skvělým doplňkem výbavy každého lyžaře. Poskytují maximální pohodlí a termoregulační vlastnosti. Dobře navržené lyžařské komíny mohou snadno nahradit čepici.
26
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce
 1. -20%
  Kukla Majesty Heatshield Balaclava

  wish list

 2. -20%
  Kukla Buff Dryflx+ Balaclava - black

  wish list

 3. -22%
  Kukla BlackYak Mountain Shemagh - poseidon

  wish list

 4. -20%
  Kukla Buff Thermonet Balaclava - solid black

  wish list

 5. -12%
  Kukla X-Bionic Stormcap Eye 4.0 - black/charcoal

  wish list

 6. -20%
  Kukla Ziener Ilker Box - black

  wish list

 7. -12%
  Kukla Black Diamond Dome Balaclava - black

  wish list

 8. -20%
  Kulka Buff Cross Tech Balaclava - solid black

  wish list

 9. -20%
  Kukla Buff Dryflx+ Balaclava - fuchsia

  wish list

 10. -15%
  Rouška Ziener Iakovo GWS Box - black

  wish list

 11. -15%
  Kukla Ziener Iquito GWS Box - black

  wish list

 12. -16%
  Kukla Kombi FullClava - black
  Kukla Kombi FullClava - black
  876 Kč 1 044 Kč

  wish list

 13. -20%
  Kukla Rab Power Stretch Pro Balaclava - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce

Lyžařské čepice

Lehké lyžařské komíny jsou optimálně přizpůsobené modely, které se snadno vejdou pod přilbu a nabízejí skvělé pohodlí během dne stráveného na sjezdovce. Lyžařská kukla je univerzální volbou, která skvěle doplní vaši helmu a ochrání váš krk, nos a čelo před rychlým ochlazením. V obchodě 8a.cz nabízíme široký výběr kukel od špičkových výrobců.

Připraveno pro milovníky dvou prken - lyžařských komínů

Lyžařská helma je ideální pro teplejší dny. Když ji sladíte s nákrčníkem, můžete si užívat sněhu a slunce po celý den. Když se však trochu ochladí, helma neposkytuje dostatečnou izolaci. Tehdy je dobré zvolit lyžařské komíny - modely vyrobené pro lyžařské nadšence. Většina modelů je poměrně tenká, takže se pod helmu vejde co nejtěsněji. Díky tomu se můžete cítit pohodlně, i když je zapnutá celá souprava. Použití technických materiálů zaručuje vynikající tepelné vlastnosti a rychlý odvod vlhkosti. To vám umožní udržovat optimální klima kolem hlavy jak na rychlých a náročných sjezdovkách, tak na vleku. O něco silnější lyžařské komíny jsou určeny pro nižší teploty. Mrazivější modely jsou často vybaveny panely s nepropustnou membránou, takže jsou plně chráněny před studeným větrem.

Plný výběr skialpinistických vozíků v internetovém obchodě 8a.cz

Nabízíme mimořádně širokou nabídku, která zahrnuje tenké, silné i neprodyšné kukly pro lyžování pod helmou. Špičkové značky jsou zárukou vysoké kvality zpracování a použití nejlepších dostupných materiálů. Většina kukel je velmi flexibilní, takže jedna nebo dvě velikosti mohou vyhovovat všem uživatelům. Vybrané lyžařské kukly lze snadno použít i pro jiné funkce. Lze je snadno přeměnit na čepici nebo obličejový štít. Díky vysoké univerzálnosti by měl mít každý lyžař ve své výbavě alespoň jednu profesionální lyžařskou kuklu.