top

Další zavazadla

Další zavazadla pomohou ochránit naše věci před škodlivými vlivy počasí a mechanickým poškozením. Umožní vám také uspořádat drobné předměty v turistické tašce i trekingovém batohu.
428
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 428

na stránce
 1. -3%
  Případ Hydro Flask Medium Dry Storage - harbor

  wish list

 2. -3%
  Případ Hydro Flask Small Dry Storage - harbor

  wish list

 3. -15%
  Vodotěsný vak na prádlo Scrubba Washbag Mini

  wish list

 4. -5%
  Taška Columbia Zigzag Side Bag - spruce/delta

  wish list

 5. -20%
  Lékárnička Baladeo Grimentz L

  wish list

 6. -16%
  Lékárnička Baladeo Grimentz M

  wish list

 7. -12%
  Lékárnička Baladeo Arolla XL

  wish list

 8. -8%
  Lékárnička Baladeo Arolla L

  wish list

 9. -32%
  Vodotěsná taška Easy Camp Dry-Pack XS

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 428

na stránce

Zabezpečení dokumentů na cestách - pouzdra a brašny pro každou příležitost

Ať už cestujeme do zahraničí, nebo se věnujeme každodenním povinnostem, nosíme s sebou peněženku, peníze, nejdůležitější doklady a několik drobností. Abychom se účinně chránili před krádeží, často volíme pouzdra na krk, díky nimž máme nejdůležitější věci vždy po ruce. Velmi oblíbené jsou také malé bederní tašky. Jsou ideálním řešením, když nemáte na oblečení kapsy a nepotřebujete batoh. Speciální verze minimalistických sáčků přiléhajících na tělo jsou výbornou volbou na cesty, kdy umožňují efektivně ukrýt náhradní hotovost nebo cestovní doklady.

Nezbytné cestovní příslušenství - toaletní potřeby, lékárničky a nepromokavé tašky

V obchodě 8a.cz nabízíme celou řadu zavazadlových doplňků, které vám umožní být plně vybaveni na jakoukoli cestu, ať už se jedná o víkend v evropském hlavním městě nebo několikatýdenní horskou expedici. Lékárničky vám zajistí, že budete vždy připraveni na nepředvídané nehody. Vhodně velké kompaktní modely se skvěle hodí na pěší turistiku, zatímco větší modely jsou ideální pro skupinové výlety a delší kempování. Nepostradatelnou součástí výbavy jsou také turistické brašny. Pohodlné modely se zrcadlem vám umožní pečovat o hygienu mimo civilizaci. Nepromokavé brašny budou naopak nezbytné při poruše počasí. Umožní vám ochránit klíčové prvky vašeho vybavení před zaplavením, abyste je mohli používat bez ohledu na počasí na trase.