top

Další zavazadla

Další zavazadla pomohou ochránit naše věci před škodlivými vlivy počasí a mechanickým poškozením. Umožní vám také uspořádat drobné předměty v turistické tašce i trekingovém batohu.
Zobrazení Mřížka Seznam

341 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

341 výrobky

Vymazat

Zabezpečení dokumentů na cestách - malé tašky a bederní tašky pro každou příležitost

Ať už cestujeme do zahraničí, nebo se věnujeme každodenním povinnostem, nosíme s sebou peněženku, peníze, nejdůležitější doklady a několik drobností. Abychom se účinně chránili před krádeží, často volíme malé tašky na krk, díky nimž máme nejdůležitější věci vždy po ruce. Velmi oblíbené jsou také malé ledvinky. Jsou ideálním řešením, když nemáte na oblečení kapsy a ještě nepotřebujete batoh. Speciální verze minimalistických tašek přiléhajících na tělo jsou výbornou volbou na cesty, kdy umožňují efektivně ukrýt náhradní hotovost nebo cestovní doklady.

Nezbytné cestovní příslušenství - hygienické taštičky, lékárničky a vodotěsné vaky

V obchodě 8a.cz nabízíme celou řadu zavazadlových doplňků, které vám umožní být plně vybaveni na jakoukoli cestu, ať už se jedná o víkend v evropském hlavním městě nebo několikatýdenní horskou expedici. Turistické lékárničky vám zajistí, že budete vždy připraveni na nepředvídané nehody. Vhodně velké kompaktní modely se skvěle hodí na pěší turistiku, zatímco větší modely jsou ideální pro skupinové výlety a delší kempování. Nepostradatelnou součástí výbavy jsou také turistické hygienické taštičky. Pohodlné modely se zrcadlem vám umožní pečovat o hygienu mimo civilizaci. Vodotěsné vaky budou naopak nezbytné při poruše počasí. Umožní vám ochránit klíčové prvky vašeho vybavení před zaplavením, abyste je mohli používat bez ohledu na počasí na trase.