top

Pánské outdoorové boty

Pánské outdoorové boty jsou obuv, která je ideální na stezky a cesty v terénu. Poskytují vynikající přilnavost a maximální pohodlí při překonávání kilometrů.
Zobrazení Mřížka Seznam

201 výrobky

 1. -25%
  Pánské boty Vibram Fivefingers EL-X - black

  wish list

 2. -30%
  Cyklo boty ION Seek - aop
  Cyklo boty ION Seek - aop
  2289 Kč 3307 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

201 výrobky

Vymazat

Pánské outdoorové boty

Navrženo speciálně pro pohodlný pohyb v terénu - pánské outdoorové boty splňují požadavky všech milovníků turistiky a výprav po rozmanitých stezkách. Jsou také ideální pro trávení volného času v přírodě. Outdoorová obuv se vyznačuje zesílenou konstrukcí a terénní podrážkou, která se dobře chová v mnoha typech terénu. Modely pro muže jsou velmi dobře přizpůsobeny mužské noze a nabízejí potřebné množství prostoru. Outdoorové boty dokonale kombinují moderní design a vysoký komfort používání.

Vhodné pro různé aktivity - pánské outdoorové boty

Naše nabídka terénní obuvi je velmi rozmanitá. Horolezecká obuv pro profesionály mezi nimi rozhodně vyniká. Prokazuje svou hodnotu při zdolávání nejvyšších vrcholů a zachovává si optimální použitelnost i v extrémních podmínkách. Turisté velmi často volí trekové boty, které nabízejí vynikající oporu kotníku a umožňují překonávat dlouhé trasy s těžkým batohem. Jsou ideální volbou pro turisty. Lehčí pánské outdoorové boty se skvěle hodí na kratší túry. Nabízejí zvýšenou ventilaci a nadprůměrné tlumení. Mezi outdoorovou obuv patří také běžecké trailové boty a nástupové boty. První z nich vám umožní rychlý průchod terénem, zatímco druhé vám poskytnou potřebnou přesnost na obtížných horských stezkách. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli outdoorovou obuv, najdete zde výběr předních značek, které nabízejí vysokou úroveň pohodlí a skvělý styl.

Plný výběr barev a modelů - pánské outdoorové boty v obchodě 8a.cz

V naší nabídce nabízíme mimořádně širokou škálu outdoorové obuvi, která uspokojí vkus různých uživatelů. Ideální boty si mohou vybrat jak extrémně aktivní turisté, tak milovníci kempování. Ať už trávíte svůj čas venku kdekoli, v naší nabídce najdete vhodné pánské outdoorové boty, které vám zaručí maximální pohodlí a dokonalé přizpůsobení vaší noze. Špičkové značky jako Merrel, Salomon, Columbia, Salewa, The North Face a mnoho dalších, jsou zárukou vysoké kvality zpracování a spolehlivosti v terénu.