top

Lezečky OCUN

Lezecké boty Ocun jsou oblíbené u lezců všech úrovní zkušeností. V nabídce jsou pohodlnější modely i boty s vysokou asymetrií pro profesionální lezce.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

 1. -13%
  Lezečky Ocun Striker LU - rose mesa

  wish list

 2. -10%
  Lezečky Ocun Pearl 20th Anniversary - white

  wish list

 3. -12%
  Lezečky Ocun Advancer QC - dark blue

  wish list

 4. -12%
  Lezečky Ocun Advancer LU - dark blue

  wish list

 5. -12%
  Lezečky Ocun Striker QC - rose mesa

  wish list

 6. -10%
  Lezečky Ocun Jett Crack - grey/red

  wish list

 7. -12%
  Lezecká obuv Ocún Ozone HV - dark blue

  wish list

 8. -12%
  Lezečky Ocun Ozone - red/black

  wish list

 9. -12%
  Lezečky Ocun Havoc - petrol/green

  wish list

 10. -13%
  Lezečky Ocun Bullit - petrol/red

  wish list

 11. -24%
  Lezečky Ocun Crest QC - orange

  wish list

 12. -12%
  Lezečky Ocun Fury - red/blue

  wish list

 13. -12%
  Lezečky Ocun Jett QC - grey/green

  wish list

 14. -10%
  Lezečky Ocun Jett LU - grey/orange

  wish list

 15. -24%
  Lezečky Ocun Strike LU - blue

  wish list

 16. -34%
  Lezečky Ocun Oxi S
  Lezečky Ocun Oxi S
  1579 Kč 2390 Kč

  wish list

 17. -10%
  Lezečky Ocun Diamond - yellow/grey

  wish list

 18. -18%
  Lezečky Ocun Pearl LU - white/red

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

Vymazat

Značka Ocun se již mnoho let specializuje na design a výrobu lezeckého vybavení. Lezecká obuv skvěle doplňuje celou škálu vybavení potřebného pro výlety do skal. Výrobce úspěšně konkuruje nejznámějším světovým značkám tím, že zavádí četné inovace v designu obuvi a používá nejnovější dostupné materiály. Lezečky Ocun jsou mimo jiné vybaveny patentovaným systémem 3 sil. U špičkových modelů funguje perfektně, poskytuje dokonalou oporu chodidla a správné rozložení sil i na těch nejmenších schodech a trhlinách. Značka má také vlastní laboratoře, kde byla mimo jiné vyvinuta speciální pryžová směs CAT Rubber. Používá se v mnoha modelech a vyznačuje se velmi vysokou přilnavostí. Zároveň jsou k dispozici i tradiční řešení, jako jsou lezečky s podrážkami Vibram® Edge a Vibram® Grip.

Lezecká obuv Ocun - vysoká rozmanitost

Široká nabídka českého výrobce zahrnuje celou řadu modelů. Lezečky Ocun jsou ideální pro náročné sportovní cesty, trénink na panelu, bouldering i lezení na velikost. Široká nabídka modelů umožňuje každému lezci optimálně zvolit model obuvi podle chodidla, typu lezení a schopností. Lezecká obuv Ocun se vyrábí v mnoha verzích. Šněrovací lezecké boty perfektně padnou na nohu, zatímco modely na suchý zip nabízejí možnost rychlého nazutí a vyzutí. Tvar boty je také nesmírně důležitý. Díky různým modelům nabízí výrobce možnost najít nejlépe padnoucí obuv pro každý tvar nohy. Pokročilejší modely se vyznačují také větší asymetrií, která vám umožní lepší kontrolu i při těch nejmenších krocích.

Nabízíme široký výběr lezeckých bot značky Ocun. K dispozici je jak celá nejnovější kolekce, tak atraktivní akce. Lezecké boty Ocun Ozone, Strike, Rebel a Oxi si již získaly velké množství příznivců. Nedokážou si představit lezení v jiných botách. Zjistěte, která z nich je pro vás nejlepší, a přidejte se k fanouškům lezeckých bot Ocun.