top

Turistická nosítka Osprey

Turistické nosiče Osprey zavedly mnoho vylepšení, aby si od samého začátku získaly srdce dětí. Nosiče můžeme používat dle libosti, jakmile to počasí dovolí, abychom se mohli toulat s nejmladšími turisty.
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Vymazat

Cestovní nosiče Osprey - záruka nejvyšší kvality a bezpečnosti

Značka Osprey je světoznámý výrobce vysoce kvalitních batohů, které si získaly příznivce všech sportovních aktivit. Společnost se však nezaměřuje pouze na zkušené, ale také na nejmladší uživatele. Turistické popruhy Osprey jsou pokročilé konstrukce, které jsou mimořádně funkční a pohodlné jak pro rodiče, tak pro dítě. Modely lze rozšířit o další příslušenství (k dostání samostatně), které vám umožní přizpůsobit sedačku Osprey preferencím vašeho dítěte. Pokročilá konstrukce tak bude vynikající volbou i pro ty nejnáročnější turisty.

Neomezené pohodlí pro dítě i rodiče

Cestovní nosítka Osprey jsou vyspělé konstrukce navržené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí rodičům i dětem. Pokročilé nosné systémy přenesené přímo z batohy Osprey jsou navrženy tak, aby nás chránily před přehřátím a pocitem nepohodlí. Hrudní a bederní popruhy dobře stabilizují nosič na našich zádech. Amortizační materiály nám umožňují vychutnat si každý krok na stezce. Nosítko Osprey Baby Carrier je také praktické. Má mnoho kapes, které nám umožní vzít si s sebou všechny potřebné drobnosti. Cestovní nosítka Osprey jsou však především místem, kde by naše dítě mělo být v bezpečí. Proto je sedačka anatomicky tvarovaná a speciální pásy chrání dítě před vypadnutím. Dětská nosítka Osprey jsou také vybavena potahy, které se skvěle hodí do deště nebo když je slunce obzvlášť silné. Vybraný model lze navíc rozšířit o mnoho příslušenství, které je na trhu k dispozici.

Podívejte se na dětské nosítko Osprey v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku turistických nosičů mnoha známých značek. Turistické nosiče Osprey se vyznačují velmi vysokou kvalitou zpracování a speciálními nosnými systémy. Díky tomu nám poskytnou pohodlí při nošení dítěte. Dítě bude jistě spokojené, protože designéři se snažili, aby byla co nejpohodlnější. Nosítka Osprey budou ideální volbou pro všechny aktivní rodiče, kteří chtějí se svými dětmi zdolávat horské stezky.