top

Trekingové doplňky

Trekingové příslušenství nejsou jen multitooly, kompas nebo držák na mapu. Pokud se chystáte prozkoumat přírodní oblasti, podívejte se na nabídku horského internetového obchodu.
Zobrazení Mřížka Seznam

507 výrobky

na stránce
 1. -3%
  Filtr na vodu Care Plus Water Filter - Evo 3l - blue

  wish list

 2. -25%
  Magnetický klip HydraPak Tube Magnet

  wish list

 3. -25%
  Chyt Gear Aid Heroclip Medium - stealth black

  wish list

 4. -25%
  Chyt Gear Aid Heroclip Small - stealth black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

507 výrobky

na stránce
Vymazat

Jaké trekingové doplňky vybrat?

Každý milovník trekkingu dobře ví, že trekingové doplňky mohou výrazně zvýšit komfort při zdolávání přírodních terénů. Světoběžníci si mezi nimi mohou vybrat praktický mapník, kompas, čelovku nebo například křesadla či ručníky. Když máte nejnutnější věci neustále u sebe, cítíte se pohodlně, i když jste uprostřed lesa daleko od civilizace. Doplňky, které byste měli zvolit pro svou túru, závisí na charakteru vaší cesty. Pokud plánujete delší pobyt v divočině, vezměte si s sebou nádobí na vaření, multitooly a vodní filtry. Díky nim se budete při kempování cítit jako doma a budete si moci pobyt lépe a jednodušeji zorganizovat. Aby vás počasí nepřekvapilo, přibalte si deštník a rychleschnoucí ručníky.

Nejpotřebnější trekingové doplňky v horách

Milovníci hor a kempování a nocí strávených ve stanech by neměli zapomenout na nejdůležitější trekingové doplňky. Patří mezi ně například kompas, který je neocenitelným pomocníkem, když v terénu ztratíte orientaci. Zejména ti, kteří chtějí vyrazit do terénu, by ho měli strčit do kapsy. Při cestování po neznámých oblastech se vám bude hodit mapník. Za špatného počasí a v náročných podmínkách ochrání vaši mapu před poškozením a zabrání jejímu promočení nebo ušpinění.

Vysoce kvalitní trekingové doplňky

Nezáleží na tom, zda si vyberete multitooly, karabiny nebo křesadla - trekingové doplňky musejí být kvalitní, aby dokonale sloužily světoběžníkovi. Mnoho výrobců trekingového vybavení nabízí v této sekci různé produkty. Výběr správných položek nebude obtížný, pokud vezmete v úvahu všechny klíčové vlastnosti užitečného příslušenství. Je důležité si uvědomit, že vizuálně podobné pomůcky nemusí být z hlediska funkčnosti stejné. Také jejich kvalita se může lišit. Proto je dobré rozhodnout se pro zboží osvědčených značek, které mají na trhu významné postavení a dávají záruku, že jejich příslušenství bude věrně sloužit i v náročnějších podmínkách. Kupujte proto věci ze známého zdroje a věnujte pozornost nejen materiálům, z nichž jsou vyrobeny, ale také způsobu získávání surovin. V mnoha případech se můžete rozhodnout pro ekologičtější verzi položky se stejnými vlastnostmi jako její neekologická alternativa.

Renomovaní výrobci trekingových doplňků

Trekingové doplňky pro každého v nabídce internetového obchodu 8a.cz. V jeho širokém sortimentu si každý světoběžník najde něco pro sebe a nebude zklamán svým výběrem. Ze stovek produktů si můžete vybrat jak vybavení a pomůcky, tak oblečení a doplňky. Pokud se chystáte odpočívat venku, vyberte si stan a spacák. Pokud naopak dáváte přednost aktivnímu trávení času, sáhněte po trekingových holích. Ti, kteří považují pobyt v horách za příležitost k horským výzvám, by se měli poohlédnout po pohodlné obuvi a technickém oblečení, díky nimž bude chůze po mnoha kilometrech skutečným potěšením. To vše a mnohem více najdete v nabídce obchodu. Hledáte zboží konkrétních značek, jako jsou Sea To Summit, Source, Ledlenser, Esbit nebo Salewa? Můžete si je také pohodlně objednat, aniž byste opustili svůj domov.