top

Trekingové doplňky

Trekingové příslušenství nejsou jen multitooly, kompas nebo držák na mapu. Pokud se chystáte prozkoumat přírodní oblasti, podívejte se na nabídku horského internetového obchodu.
333
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 333

na stránce
 1. Kompas Suunto MC-2 G Mirror

  wish list

 2. -15%
  Sada Grangers Tent & Gear Care Kit

  wish list

 3. -6%
  Rtěnka ClimbOn Lip Tube Peppermint 0,3 oz

  wish list

 4. -18%
  Karabina Munkees Kovaná karabina ve tvaru S

  wish list

 5. -24%
  Penknife Munkees Camou
  Penknife Munkees Camou
  329 Kč 434 Kč

  wish list

 6. -20%
  Multitool Gerber Lockdown Drive
  Multitool Gerber Lockdown Drive
  1 383 Kč 1 729 Kč

  wish list

 7. -8%
  Multitool Gerber Lockdown Pry
  Multitool Gerber Lockdown Pry
  1 590 Kč 1 729 Kč

  wish list

 8. -7%
  Ručník Fjord Nansen Tramp M - honey

  wish list

 9. -24%
  Impregnace Grangers Down Repel OWP 300ml

  wish list

 10. -10%
  Kompas pro děti Silva Begin 2

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 333

na stránce

Jaké trekingové příslušenství vybrat?

Každý milovník trekkingu dobře ví, že trekingové doplňky mohou výrazně zvýšit komfort při zdolávání přírodních terénů. Světoběžníci si mezi nimi mohou vybrat praktickou mapovou knížku, kompas, čelovku nebo například křemeny či ručníky. Když máte nejnutnější věci neustále u sebe, cítíte se pohodlně, i když jste uprostřed lesa daleko od civilizace. Příslušenství, které byste měli zvolit pro svou túru, závisí na povaze vaší cesty. Pokud plánujete delší pobyt v divočině, vezměte si s sebou nádobí na vaření, multifunkční nářadí a filtry na vodu. Díky nim se budete při kempování cítit jako doma a budete si moci pobyt lépe a jednodušeji zorganizovat. Aby vás počasí nepřekvapilo, přibalte si deštník a rychleschnoucí ručníky.

Nejpotřebnější trekingové příslušenství v horách

Milovníci hor a kempování a nocí strávených ve stanech by neměli zapomenout na nejdůležitější trekingové příslušenství v batohu. Patří mezi ně například kompas, který je neocenitelným pomocníkem, když v terénu ztratíte orientaci. Zejména ti, kteří chtějí vyrazit do terénu, by ho měli strčit do kapsy. Při cestování po neznámých oblastech se vám bude hodit mapník. Za špatného počasí a v náročných podmínkách ochrání vaši mapu před poškozením a zabrání jejímu promočení nebo ušpinění.

Vysoce kvalitní trekingové příslušenství

Nezáleží na tom, zda si vyberete multitooly, karabiny nebo blikačky - trekingové příslušenství musí být kvalitní, aby dokonale sloužilo světoběžníkovi. Mnoho výrobců trekingového vybavení nabízí v této sekci různé produkty. Výběr správných položek nebude obtížný, pokud vezmete v úvahu všechny nejdůležitější vlastnosti užitečného příslušenství. Je důležité si uvědomit, že vizuálně podobné miniaplikace nemusí být z hlediska funkčnosti stejné. Také jejich kvalita se může lišit. Proto je dobré rozhodnout se pro zboží osvědčených značek, které mají na trhu vysoké postavení a dávají záruku, že jejich příslušenství bude věrně sloužit i v náročnějších podmínkách. Kupujte proto věci ze známého zdroje a věnujte pozornost nejen materiálům, z nichž jsou vyrobeny, ale také způsobu, jakým suroviny pocházejí. V mnoha případech se můžete rozhodnout pro ekologičtější verzi položky se stejnými vlastnostmi jako její neekologická alternativa.

Renomovaní výrobci trekingového příslušenství

Trekingové příslušenství pro každého v nabídce internetového obchodu 8a.cz. V jeho širokém sortimentu si každý světoběžník najde něco pro sebe a nebude zklamán svým výběrem. Ze stovek produktů si můžete vybrat jak vybavení a pomůcky, tak oblečení a doplňky. Pokud se chystáte odpočívat venku, vyberte si stan a spací pytel. Pokud naopak dáváte přednost aktivnímu trávení času, sáhněte po trekingových holích. Ti, kteří považují pobyt v horách za příležitost k horským výzvám, by se měli poohlédnout po pohodlné obuvi a technickém oblečení, díky nimž bude chůze po mnoha kilometrech skutečným potěšením. To vše a mnohem více najdete v nabídce obchodu. Hledáte zboží konkrétních značek, jako jsou Sea To Submit, Source, Ledlenser, Esbit nebo Salewa? Můžete si je také pohodlně objednat, aniž byste opustili svůj domov.