top

Esbit

Esbit je německá společnost, která nabízí produkty nejvyšší kvality. Termosky, termohrnky, hliníkové a titanové hrnce a nádoby, turistické vařiče od Esbit jsou spolehlivé a vypadají skvěle.
Zobrazení Mřížka Seznam

200 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Hrnek Esbit Aluminium Pot 1600 ml
  Hrnek Esbit Aluminium Pot 1600 ml
  1 194 Kč 1 593 Kč

  wish list

 2. -25%
  Hrnek Esbit Aluminium Pot 625 ml

  wish list

 3. -25%
  Hrnek Esbit Aluminium Pot 1100 ml

  wish list

 4. -31%
  Sada Esbit Solid Fuel Cookset 1500
  Sada Esbit Solid Fuel Cookset 1500
  1 635 Kč 2 370 Kč

  wish list

 5. -29%
  Turistický hrnec Esbit Aluminium Pot 1000

  wish list

 6. -31%
  Sada Esbit Solid Fuel Cookset 1000
  Sada Esbit Solid Fuel Cookset 1000
  1 273 Kč 1 846 Kč

  wish list

 7. -29%
  Hrnec Esbit Aluminium Pot 1200
  Hrnec Esbit Aluminium Pot 1200
  1 131 Kč 1 593 Kč

  wish list

 8. -10%
  Zátka na láhev Esbit Pictor Lid - black

  wish list

 9. -8%
  Filtr do kávovaru Esbit Coffee Maker

  wish list

 10. -10%
  Zátka na láhev Esbit Pictor Stopper - black

  wish list

 11. -5%
  Zátka na láhev Esbit Majoris Sport

  wish list

 12. -32%
  Termoska na jídlo Esbit Food Jug 1L - blacky

  wish list

 13. -20%
  Těsnění Esbit Silicone Ring

  wish list

 14. -5%
  Zátka na Termoskaku Esbit VF - olive

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

200 výrobky

na stránce
Vymazat

Historie značky Esbit

Německá značka, která pochází z Hamburku, již téměř 100 let poskytuje všem outdoorovým nadšencům výrobky nejvyšší kvality. Od vynálezu prvního kapesního cestovního vařiče a tuhá paliva pro jeho fungování v roce 1936, značka Esbit bedlivě naslouchá hlasům svých zákazníků. Každá novinka v nabídce značky je propracována do nejmenšího detailu. Firma si dodnes zachovala svůj rodinný charakter, díky kterému je stále možné provádět důkladnou kontrolu kvality. V současné době je nabídka značky poměrně široká a zahrnuje mnoho turistických doplňků, včetně palivových vařičů, hrnců, termosek Esbit, příborů a mnoho dalšího. Každý z nich je promyšlenou technologií z odolných materiálů. Projektanti přikládají designu velký význam, a proto výrobky využívají nejen outdooroví nadšenci, ale všichni, kteří potřebují každý den spolehlivé termosky, láhve a hrnky.

Termosky a hrnky Esbit – německá kvalita a moderní styl.

Značka Esbit je známá svými dobře navrženými a vyrobenými termoskami. Jsou ideální pro jakékoliv cesty, při kterých poskytují vynikající izolaci. Díky tomu umožňují udržet vysokou teplotu nápojů či potravin i po dlouhou dobu. Esbit nabízí termosky různých kapacit a také speciální termosky na potraviny. Díky širokému přístupu dovnitř v nich můžete jednoduše přenášet také jídlo. Tyto výrobky jsou velmi oblíbené na cestách, ale lidé je velmi rádi používají také v běžném životě. Ve městě se osvědčily také termohrnky Esbit. Je to skvělý způsob, jak přenášet teplé nápoje, jako je káva nebo čaj. Samostatnou kategorií jsou pak stylové láhve na vodu, které Vám každý den pomohou s hydratací Vašeho organismu.

Praktické turistické nádobí a příbory Esbit

Německá značka poskytuje všechny potřebné věci k přípravě a konzumaci jídla venku. Toto turistické nádobí je vyrobeno ze spolehlivého hliníku a je ideální pro kempování a treking. Pro extrémní výzvy tento výrobce vytvořil ultralehký titanový hrnec. Pro pohodlné jídlo budete potřebovat skládací příbory Esbit, které se snadno vejdou do rohu batohu nebo dokonce do kapsy.

Vařiče Esbit na tuhá paliva znamenají, že můžete vařit kdekoli.

Německá značka se také specializuje na výrobu tuhého paliva pro turistické vařiče. Taková řešení se skvěle hodí na kratší cesty, kde je nejdůležitější hmotnost zavazadla a jeho kompaktní rozměry. Je to skvělý způsob, jak si ohřát jídlo nebo připravit horký nápoj.