top

Oakley

Značka Oakley je jedním z nejznámějších výrobců sportovních a slunečních brýlí na světě. Charakteristické logo najdeme téměř na každé sportovní soutěži. Podívejte se na brýle Oakley na 8a.cz!
120
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 120

na stránce
 1. -10%
  Sluneční brýle Oakley Sylas - black ink/prizm jade

  wish list

 2. -10%
  Sluneční brýle Oakley Castel - rootbeer/bronze

  wish list

 3. -10%
  Sluneční brýle Oakley Castel - matt grey smoke/ruby

  wish list

 4. -10%
  Sluneční brýle Oakley Hydra - neon orange/sapphire

  wish list

 5. -10%
  Vesta Oakley Elements PKBLE Vest - blackout

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 120

na stránce

Oakley je dokonalou kombinací stylu a technologie

Oakley je jednou z ikonických amerických značek, která se již prosadila mezi sportovci, milovníky horských výzev a všemi aktivními lidmi. Brýle, které tento výrobce připravuje, jsou propracované do nejmenších detailů. Úspěšně kombinují poutavý design s dokonalým technickým provedením, které potřebují i ti nejnáročnější uživatelé. Není divu, že brýle Oakley jsou volbou špičkových sportovců a milovníků hor. Při přijímání nových výzev potřebují spolehlivou ochranu očí před větrem, sluncem a dalšími nebezpečími. Profesionální kvalita brýlí od amerického výrobce Oakley, jejich ideální tvar nebo robustní rámečky jsou k dispozici všem, kteří hledají špičkové zpracování a spolehlivost, jak při výletech do terénu, tak při každodenním používání.

Oakley vděčí za svou popularitu mimo jiné tomu, že ve svých výrobcích používá nejnovější dostupné technologie. Nejdůležitější jsou samozřejmě opticky vyspělé čočky Jsou zodpovědné za kvalitu vidění a také za ochranu očí před škodlivým UV zářením. Díky nejnovějším materiálům poskytují čočky brýlí Oakley vysokou ostrost vidění a minimalizují zkreslení téměř na nulu. Speciální technologie výroby obou čoček z jednoho kusu materiálu znamená, že každý pár brýlí Oakley vyrobený touto technologií má vynikající optické vlastnosti. Společnost Oakley se postarala také o rámečky. Speciální materiály jsou použity také v nosních opěrkách a stranicích. Jejich vysoká přilnavost zajišťuje, že brýle Oakley zůstanou na svém místě i při těch nejdynamičtějších aktivitách. Brýle jsou také velmi pohodlné a nepřekážejí při sportovních aktivitách.

Sluneční brýle navržené speciálně pro sportovce

Oakley se zaměřuje na vývoj inovativních řešení, která jsou ideální pro různé sportovní aktivity. Mezi milovníky této značky jsou mimořádně oblíbené cyklistické brýle. Poskytují vynikající aerodynamiku a ochranu očí před silným větrem. Rámečky a stranice optimálně přizpůsobené přilbám zaručují pohodlí pro silniční i horské cyklisty. Sluneční brýle Oakley se vyznačují optimálními vlastnostmi čoček, které umožňují zvýšení kontrastu za extrémně slunečných podmínek, takže je ještě snazší sledovat trať a případné překážky na cestě.

Lehké sluneční brýle s velkými skly jsou ideální pro horský běh. Minimalistické rámečky zaručují široké zorné pole a umožňují sledovat každý detail cesty. Nízká hmotnost znamená, že sluneční brýle neodskakují ani se nepohybují ani při dynamických jízdách. Sluneční brýle Oakley jsou vhodné i pro další sportovní aktivity, protože nabízejí široké zorné pole a vynikající optické vlastnosti. Vysoce kvalitní čočky a rámečky i různé kategorie zabarvení jsou zárukou, že si mezi výrobky této americké značky každý najde optimální typ a tvar.

Sluneční brýle Oakley pro každý den

Mezi brýlemi Oakley pro každodenní použití by měli najít ten správný model lidé s různým vkusem. Americký výrobce nabízí širokou škálu slunečních brýlí s různými designy rámečků, velikostmi, tvary čoček a vlastnostmi. Pro příznivce klasického stylu 80. a 90. let jsou tu tradiční sluneční brýle Oakley Ty byly v té době charakteristickým znakem moderních brýlí. Výrobce nabízí mnoho modelů po vzoru tohoto období nebo dokonce z něj převzatých.

Pokud hledáte méně nápadné brýle, potěší vás rámečky, které jsou tvarovány tak, aby pohodlně seděly na obličeji. Ti, kteří rádi vyčnívají z davu, naopak ocení nejmodernější technické sluneční brýle Oakley s futuristickými tvary. Navzdory modernímu designu je stálým prvkem výrazné logo, které výrobce umisťuje na každý pár brýlí, což vždy znamená, že se na ně můžete stoprocentně spolehnout. Je to záruka nejvyšší kvality zpracování a dokonalého vidění, díky níž si sluneční brýle Oakley vybírají i ti nejnáročnější uživatelé.

Brýle Oakley — pro lyžaře a snowboardisty

Značka je také dobře známá mezi všemi milovníky zimních sportů. Je to volba předních světových snowboardistů a lyžařů. Propracované lyžařské brýle Oakley poskytují vynikající ochranu proti větru, povětrnostním vlivům a slunečnímu záření. Usnadňují lyžování v mlze, sněhové vánici nebo v nárazovém mrazivém větru. Díky mnoha dostupným tvarům brýlí si každý může vybrat model, který nejlépe vyhovuje jeho obličeji a helmě.

Mezi brýlemi Oakley najdete modely připravené do různých povětrnostních podmínek. Speciální zasklení pro zvýšení kontrastu se osvědčí v mlze a sněžení. Zrcadlové brýle s vysokým zabarvením jsou nejčastější volbou pro slunečné počasí. Zachytí nebo odrazí většinu slunečních paprsků a účinně tak chrání oči před únavou. Všechny brýle Oakley jsou vyvinuty tak, aby poskytovaly co nejlepší kontrast. Díky tomu můžete na bílém sněhu rozeznat obrysy muldy a dalších překážek.

Originální produkty Oakley můžete si zakoupit na 8a.cz

Tento výrobce je ceněn především pro nejvyšší kvalitu brýlí. Neustále zaváděné inovativní technologie umožňují vývoj ještě dokonalejších modelů. V obchodě 8a.cz nabízíme širokou škálu originálních brýlí Oakley, které jsou určeny především pro nejnáročnější uživatele. Jsou ideální volbou, pokud chcete mít vysokou úroveň ochrany očí a perfektní vidění za každého počasí. Výrobky této americké značky, které jsou připraveny do všech podmínek, vám umožní provozovat vaše oblíbené sporty a aktivity, ať už svítí slunce, stmívá se nebo je mlha. Vhodně zvolené rámečky zajistí, že brýle Oakley nejen ochrání váš zrak, ale také výrazně zlepší viditelnost za nepříznivého počasí.

Hledáte konkrétní produkty americké značky? Podívejte se na to!

Sluneční brýle Oakley Brýle Oakley Lyžařské brýle Oakley Ledovcové brýle Oakley Běžecké brýle Oakley