top

Dámské bundy na běhání

Dámské bundy na běhání jsou nezbytným doplňkem pro všechny ženy, které rády běhají rychle po stezkách a cestách za nepříznivého počasí. Prohlédněte si nejnovější modely špičkových značek!
39
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

39 položek

na stránce
 1. -10%
  Dámská bunda Dynafit Vert Wind 65 Jacket - iowa

  wish list

 2. -10%
  Dámská běžecká bunda Inov-8 Stormshell FZ - teal

  wish list

 3. -10%
  Dámská běžecká bunda Inov-8 Stormshell FZ - pink

  wish list

 4. -10%
  Běžecká bunda Inov-8 Raceshell Pro FZ - green

  wish list

 5. -15%
  Dámská bunda Salomon Lightning WP Jacket - arrowwood

  wish list

 6. -15%
  Dámská bunda Columbia FKT II Jacket - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

39 položek

na stránce

Dámské bundy na běhání - stvořené k aktivitě

Dámské běžecké bundy musí chránit před faktory, jako je silný vítr, prudký déšť nebo nízké okolní teploty. Každá vyžaduje individuální řešení, ale existují některé společné prvky, které najdete téměř v každé bundě pro milovnice běhu. Dámské běžecké bundy se samozřejmě vyznačují svým střihem. Většinou se jedná o těsně přiléhající modely, takže nepřekážejí ani při běhu vyšší rychlostí. Bundy také sledují každý pohyb uživatele. To je dáno jak střihem, tak často používanými strečovými materiály. Bez ohledu na funkci dámských běžeckých bund musí každý model poskytovat také nadprůměrnou prodyšnost. Běh je aktivita, která vyžaduje intenzivní námahu, při níž tělo začne produkovat vlhkost. Proto je u všech běžeckých oděvů, včetně bund, nejdůležitější odvádět ji ven. Běžecké bundy pro ženy mají také minimalistický design, který se vyznačuje pouze nezbytnými kapsami a úpravami. Tímto způsobem lze snížit hmotnost na minimum a obsah malých kapes nepřekáží při běhu.

Dámské bundy na běhání do deště

Pro každou běžeckou nadšenkyni je nošení bundy do deště poslední možností. Membránové modely jsou posledním řešením, když se zhorší počasí - v případě silného deště, když rychle klesne teplota a zvedne se vítr. Pro trénink se používají také bundy do deště, které vám umožní jít běhat i za nepříznivého počasí. Dámské běžecké bundy do deště jsou velmi kompaktní, takže je lze snadno srolovat do malé velikosti. Takový batoh se snadno vejde do kapsy svetru, bederní tašky nebo běžeckého batohu. Je to díky extrémně tenkým materiálům, které mají velmi nízkou hmotnost.

Dámské zateplené běžecké bundy

Pro opravdové běžecké nadšence sezóna nekončí na podzim, ale pokračuje i v zimě. Tehdy se hodí zateplené běžecké bundy - dámské modely pro nižší teploty. Od klasických turistických modelů se liší především množstvím a rozložením výplně. Obvykle jsou jen lehce izolované, aby byla zajištěna optimální tělesná teplota bez přehřátí. Často jsou zateplené pouze přední panely a ramena, zatímco zadní část a boky bundy jsou vyrobeny z lehčích materiálů, které dokonale odvádějí vlhkost a také umožňují zbavit se přebytečného tepla. Dámské běžecké bundy představují dokonalou rovnováhu mezi izolací a ventilací.

Dámské běžecké bundy

Při běhání v horách je často problémem silný a studený vítr. Během několika okamžiků dokáže tělo zchladit. Abyste se před ním ochránili, potřebujete dámské běžecké bundy s větruodolnými vlastnostmi. Ty mohou poskytnout ultralehké bundy z pevně tkaného nylonu nebo softshellové bundy. Ty druhé, vyrobené speciálně pro běh, jsou samozřejmě velmi tenké, aby nezadržovaly přebytečné teplo v blízkosti těla běžce. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost, určitě bude účinnou prevencí rychlého podchlazení.

Dámské běžecké bundy v obchodě 8a.cz

Nejlepší dámské běžecké bundy - obchod 8a.cz je plný modelů špičkových značek. Dámské běžecké bundy Dynafit, Salomon nebo La Sportiva jsou předními světovými výrobci běžeckého oblečení a vybavení. Tyto bundy jsou ideální nejen pro trénink, ale také pro soutěže, což vám umožní dosahovat stále lepších výsledků. Tyto modely jsou vhodné jak pro začínající běžce, tak pro profesionály se smyslem pro detail.