top

Dámské bundy na běhání

Dámské bundy na běhání jsou nezbytným doplňkem pro všechny ženy, které rády běhají rychle po stezkách a cestách za nepříznivého počasí. Prohlédněte si nejnovější modely špičkových značek!
Zobrazení Mřížka Seznam

74 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

74 výrobky

Vymazat

Dámské běžecké bundy - stvořené k aktivitě

Dámské běžecké bundy musejí chránit před faktory, jako je silný vítr, prudký déšť nebo nízké okolní teploty. Každá vyžaduje individuální řešení, ale existují některé společné prvky, které najdete téměř v každé bundě pro milovnice běhu. Dámské běžecké bundy se samozřejmě vyznačují svým střihem. Většinou se jedná o těsně přiléhající modely, takže nepřekážejí ani při běhu vyšší rychlostí. Bundy také sledují každý pohyb uživatele. To je dáno jak střihem, tak často používanými strečovými materiály. Bez ohledu na funkci dámských běžeckých bund musí každý model poskytovat také nadprůměrnou prodyšnost. Běh je aktivita, která vyžaduje intenzivní námahu, při níž tělo začne produkovat vlhkost. Proto je u všech běžeckých oděvů, včetně bund, nejdůležitější odvádět ji ven. Dámské běžecké bundy mají také minimalistický design, který se vyznačuje pouze nezbytnými kapsami a úpravami. Tímto způsobem lze snížit hmotnost na minimum a obsah malých kapes nepřekáží při běhu.

Dámské nepromokavé běžecké bundy

Pro každou běžeckou nadšenkyni je nošení nepromokavé bundy poslední možností. Membránové modely jsou posledním řešením, když se zhorší počasí - v případě silného deště, když rychle klesne teplota a zvedne se vítr. Pro trénink se používají také nepromokavé bundy, které vám umožní jít běhat i za nepříznivého počasí. Dámské nepromokavé běžecké bundy jsou velmi kompaktní, takže je lze snadno srolovat do malé velikosti. Takový batoh se snadno vejde do kapsy mikiny, bederní tašky nebo běžeckého batohu. Je to díky extrémně tenkým materiálům, které mají velmi nízkou hmotnost.

Dámské zateplené běžecké bundy

Pro opravdové běžecké nadšence sezóna nekončí na podzim, ale pokračuje i v zimě. Tehdy se hodí zateplené běžecké bundy - dámské modely pro nižší teploty. Od klasických turistických modelů se liší především množstvím a rozložením výplně. Obvykle jsou jen lehce zateplené, aby byla zajištěna optimální tělesná teplota bez přehřátí. Často jsou zateplené pouze přední panely a ramena, zatímco zadní část a boky bundy jsou vyrobeny z lehčích materiálů, které dokonale odvádějí vlhkost a také umožňují zbavit se přebytečného tepla. Dámské běžecké bundy představují dokonalou rovnováhu mezi izolací a ventilací.

Dámské běžecké větruodolné bundy

Při běhání v horách je často problémem silný a studený vítr. Během několika okamžiků dokáže tělo zchladit. Abyste se před ním ochránili, potřebujete dámské běžecké bundy s větruodolnými vlastnostmi. Ty mohou poskytnout ultralehké bundy z pevně tkaného nylonu nebo softshellové bundy. Ty druhé, vyrobené speciálně pro běh, jsou samozřejmě velmi tenké, aby nezadržovaly přebytečné teplo v blízkosti těla běžce. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost, určitě bude účinnou prevencí rychlého podchlazení.

Dámské běžecké bundy v obchodě 8a.cz

Nejlepší dámské běžecké bundy - obchod 8a.cz je plný modelů špičkových značek. Dámské běžecké bundy Dynafit, Salomon nebo La Sportiva jsou předními světovými výrobci běžeckého oblečení a vybavení. Tyto bundy jsou ideální nejen pro trénink, ale také pro závody, což vám umožní dosahovat stále lepších výsledků. Dobrá dámská běžecká bunda se vyznačuje malými rozměry ve sbaleném stavu. Díky tomu ji lze snadno uložit do kapsy, běžeckého opasku nebo malého batohu, když je příliš teplo. Značkové dámské běžecké bundy z naší nabídky dobře poslouží začínajícím běžkyním i profesionálním ženám, které dbají na nejmenší detaily. Široká škála barev a střihů vám navíc umožní dokonale je sladit s ostatním oblečením.