top

Polní lůžka

Polní lůžka jsou ideálním řešením pro milovníky odpočinku v přírodě. Skládací kempinkové postele nabízejí jedinečné pohodlí a snadnou přepravu. Jsou ideální pro větší stany.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -10%
  Lehátko Robens Settler Bed - black
  Lehátko Robens Settler Bed - black
  včetně DPH 3019 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2759 Kč +10%
  Doporučená cena výrobce 3379 Kč -10%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Polní lůžka znamenají maximální pohodlí

Turistická lůžka jsou ideálním řešením pro všechny, kteří rádi kempují, ale neradi spí na samonafukovací karimatce nebo matraci. Polní lůžka poskytují mnohem větší pohodlí při spánku i při používání. Speciálně připravené konstrukce pro přepravu lze úspěšně vzít na každý výlet nebo kempování. Díky kompaktním rozměrům se lůžko ve složeném stavu snadno vejde vedle dalšího vybavení - stanu, spacích pytlů, židlí a kuchyňského vybavení. Polní lůžka se mohou hodit i doma pro nečekané hosty, protože umožňují pohodlné přespání dalších osob.

Skládací turistická lůžka nabízejí pohodlné používání

Kempingová lůžka nejenže poskytují pohodlný spánek, ale také se pohodlně používají. Většinu modelů lze rychle složit, čímž získáte ve stanu během dne další prostor. Kromě toho jsou lůžka mnohem vyšší než tenké matrace nebo karimatky, takže vstávání z nich je mnohem pohodlnější. Ačkoli se turistická lůžka mohou konstrukčně značně lišit, každé z nich bylo vytvořeno s ohledem na dvě priority - co nejmenší velikost balení a omezenou hmotnost, aby se celá věc dala snadno přenést na místo kempování.

Různorodá polní lůžka v obchodě 8a.cz

Díky rozmanitým modelům si každý uživatel jistě najde lůžko, které nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Klasické modely s rovnými rámy zaručují bezpečnou oporu a minimalistické rozměry při balení. Moderní konstrukce navíc nabízejí možnost zvednutí opěradla, díky čemuž může lůžko fungovat také jako lehátko. Je to vynikající volba, pokud potřebujete snížit množství vybavení, které si s sebou berete.