top

Polní lůžka

Polní lůžka jsou ideálním řešením pro milovníky odpočinku v přírodě. Skládací kempinkové postele nabízejí jedinečné pohodlí a snadnou přepravu. Jsou ideální pro větší stany.
3
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Polní lůžka znamenají maximální pohodlí

Turistické postele jsou ideálním řešením pro všechny, kteří rádi kempují, ale neradi spí na samonafukovací karimatce nebo matraci. Polní lůžka poskytují mnohem větší pohodlí při spánku i při používání. Speciálně připravené konstrukce pro přepravu lze úspěšně vzít na každý výlet nebo kempování. Díky kompaktním rozměrům se postel ve složeném stavu snadno vejde vedle dalšího vybavení - stanu, spacích pytlů, židlí a kuchyňského vybavení. Polní lůžka se mohou hodit i doma pro nečekané hosty, protože umožňují pohodlné přespání dalších osob.

Skládací cestovní postýlky nabízejí pohodlné používání

Kempinkové postele nejenže poskytují pohodlný spánek, ale také se pohodlně používají. Většinu modelů lze rychle složit, čímž získáte ve stanu během dne další prostor. Kromě toho jsou postele mnohem vyšší než tenké matrace nebo karimatky, takže vstávání z nich je mnohem pohodlnější. Ačkoli se turistické postele mohou konstrukčně značně lišit, každá z nich byla vytvořena s ohledem na dvě priority - co nejmenší velikost balení a omezenou hmotnost, aby se celá věc dala snadno přenést na místo kempování.

Diferencovaná polní lůžka v obchodě 8a.cz

Díky rozmanitým modelům si každý uživatel jistě najde postel, která nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Klasické modely s rovnými rámy zaručují bezpečnou oporu a minimalistické rozměry při balení. Moderní konstrukce navíc nabízejí možnost zvednutí opěradla, díky čemuž může postel fungovat také jako lehátko. Je to vynikající volba, pokud potřebujete snížit množství vybavení, které si s sebou berete.