top

Nafukovací matrace

Nafukovací matrace poskytují maximální pohodlí při spaní ve stanech a v kempech. Ultralehké trekingové matrace a nafukovací postele pro rodinné stany. Podívejte se na velké nafukovací matrace pro jednu osobu a pro dvě osoby!
76
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 76

na stránce
 1. -10%
  Prostěradlo Therm a Rest Synergy Lite Coupler 25

  wish list

 2. -10%
  Prostěradlo Therm a Rest Synergy Lite Coupler 20

  wish list

 3. -10%
  Prostěradlo Therm a Rest Synergy Lite Sheet 25

  wish list

 4. -10%
  Prostěradlo Therm a Rest Synergy Lite Sheet 20

  wish list

 5. -8%
  Karimatka Sea To Summit Comfort Plus Pump Sack M

  wish list

 6. -10%
  Matrace Therm a Rest NeoAir Venture Regular - pine

  wish list

 7. -10%
  Matrace Therm A Rest NeoAir UberLite Small - orion

  wish list

 8. -10%
  Matrace Therm A Rest NeoAir UberLite Regular - orion

  wish list

 9. -10%
  Matrace Therm A Rest NeoAir UberLite Large - orion

  wish list

 10. -10%
  Matrace Therm a Rest NeoAir XTherm Regular - vapor

  wish list

 11. -10%
  Matrace Therm a Rest NeoAir XTherm Large - vapor

  wish list

 12. -10%
  Matrace Therm a Rest NeoAir XLite Small - lemon curry

  wish list

 13. -5%
  Nafukovací matrace Klymit Static V - green

  wish list

 14. -5%
  Nafukovací matrace Klymit Static V2 - light green

  wish list

 15. -5%
  Dvojitá matrace Klymit Double V - blue

  wish list

 16. -5%
  Dvojitá matrace Klymit Insulated Double V - orange

  wish list

 17. -18%
  Nafukovací matrace Klymit Inertia O Zone - blue/blue

  wish list

 18. -10%
  Matrace Campingaz X'tra Quickbed Single

  wish list

 19. -8%
  Matrace Coleman Comfort Bed Compact Single

  wish list

 20. -8%
  Matrace Coleman Extra Durable Airbed Single

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 76

na stránce

Nafukovací matrace na spaní znamenají maximální pohodlí

Nafukovací matrace poskytují pohodlný spánek milovníkům stanů již mnoho let. Díky tomu, že jsou naplněné vzduchem, se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a zajistí vám mimořádně pohodlný spánek, který jistě oceníte po každém náročném dni. Zpočátku nebyly nafukovací matrace zrovna nejlehčím řešením, což znamenalo, že se používaly hlavně při kempování a bivakování, kdy jste s sebou na dlouhé cesty nemuseli tahat veškeré vybavení. Díky moderním materiálům je však možné vyrábět ultralehké modely, které se snadno vejdou do trekingového batohu, aniž by turistu příliš zatěžovaly.

Jakou nafukovací matraci vybrat?

Pokud si plánujete pořídit nafukovací matraci na spaní, je třeba se nejprve rozhodnout, jakou velikost zvolit. Kompaktní nafukovací matrace pro jednu osobu je ideální pro menší stany. Při omezeném prostoru na podlaze je nejlepší volbou verze pro jednu osobu, kterou lze navíc snadno přemístit nebo vynést mimo stan, když chcete přes den pohodlně odpočívat venku. Nafukovací matrace pro dvě osoby bude dobrou volbou pro velké kempinkové stany. Velké ložnice umožňují pořízení mnohem vyšších modelů, které se téměř podobají postelím. Takové modely jsou mnohem těžší a jejich čerpání trvá déle, ale když kempujete na jednom místě několik dní, na takových detailech nezáleží. Kromě velikosti se mohou jednotlivé nafukovací matrace od sebe výrazně lišit, protože jsou navrženy s ohledem na různé účely použití. V nafukovací matraci pro dvě osoby pro kempování a v minimalistické verzi pro cestování s batohem jsou použity různé materiály.

Lehké nafukovací matrace na trekking a do hor

Ultralight nafukovací matrace jsou speciální kategorií, kterou si vybírají milovníci turistiky a trekingu. Díky použití moderních materiálů je možné matrace složit do velikosti malé termosky. Díky tomu jsou ideální pro delší výpravy, kdy je důležitý každý gram zavazadla a jeho objem je často klíčový. Nafukovací matrace pro jednu osobu lze rychle připravit do postele. Pokud se vám však po dlouhém dni na túře nechce nafukovat matraci sami, mnoho modelů je vybaveno integrovanými nafukovači a speciálními potahy, které pomáhají matraci rychle naplnit vzduchem. Velmi oblíbené jsou také speciální verze matrací s dodatečnou syntetickou izolací uvnitř. Tyto nafukovací matrace jsou vhodnou volbou pro chladnější části roku a poskytují ještě lepší izolaci než klasická řešení.

Nafukovací matrace pro kempování

Matrace připravené s ohledem na maximální pohodlí se skvěle hodí, když kempujete delší dobu na jednom místě. Pohodlné nafukovací postele jsou skvělou volbou, pokud máte prostorný rodinný stan, kde poskytují pohodlí srovnatelné se spaním doma. Vysoké nafukovací matrace umožňují mnohem pohodlnější vstávání z takto připraveného místa na spaní. K nafouknutí takto velké matrace se nejčastěji používají nožní nebo elektrické pumpy. Nafukovací matrace s pumpou pro kempování se obvykle vyrábí ze silnějších materiálů, protože hmotnost není tak důležitá jako u ultralehkých modelů. Díky tomu se vyznačuje velmi vysokou odolností a poslouží při mnoha cestách. Nafukovací matrace jsou také často opatřeny látkou příjemnou na dotek na horním povrchu. Díky tomu je jejich používání ještě pohodlnější.

Nafukovací a nafukovací matrace špičkových značek lze zakoupit online 8a.cz

Nabízíme široký sortiment matrací od uznávaných výrobců outdoorového vybavení. Značky, jako je ultralehký Nafukovací matrace Thermarest, Sea To Summit nebo Robens jsou všem milovníkům turistiky dobře známé. Tyto modely jsou vyrobeny z velmi tenkých, ale vysoce odolných materiálů. Pokud sníte o matraci, která po srolování připomíná termohrnek, určitě se podívejte na modely těchto značek. Naopak milovníci delších kempinkových pobytů ocení nafukovací postele a silné nafukovací matrace od společnosti Outwell a také od společnosti Coleman. Jedná se o přední výrobce kempinkového vybavení. Vysoké a silné nafukovací matrace s pumpičkou se vám budou hodit nejen na cestách, ale také když budete potřebovat přistýlku při nečekané návštěvě.