top

Karabiny a skoby

Karabiny a záchytné háky dostupné v sortimentu našeho obchodu jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a splňují příslušné normy, což zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti.
Zobrazení Mřížka Seznam

82 výrobky

 1. -25%
  Karabina Petzl Vulcan Triact-Lock

  wish list

 2. -25%
  Karabina Petzl Bm'D Triact-Lock

  wish list

 3. -30%
  Karabina Petzl Eashook Open - black

  wish list

 4. -19%
  Karabina Petzl Caritool L

  wish list

 5. -30%
  Karabina Petzl Caritool S

  wish list

 6. -23%
  Karabina Camp Triad Lock

  wish list

 7. -9%
  Karabina Climbing Technology Jumbo - silver

  wish list

 8. -19%
  Karabina Petzl Oxan Triact-Lock

  wish list

 9. -19%
  Karabina Petzl Oxan Screw-Lock

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

82 výrobky

Vymazat

Velký výběr karabin pro práci ve výškách

Široká nabídka karabin v našem obchodě vám umožní najít nejvhodnější modely pro každou aplikaci. Nejlehčí karabiny jsou vyrobeny z lehkých hliníkových slitin, díky čemuž je možné snížit hmotnost potřebného vybavení. Ocelové karabiny jsou velmi oblíbené při výškových pracích. Vyznačují se velmi vysokou odolností a spolehlivostí. Lze je používat po dlouhou dobu při mnoha pracích. Nabízíme celou škálu tvarů a velikostí, včetně karabin pro kladky. Naše nabídka zahrnuje oválné karabiny, karabiny ve tvaru D a HMS karabiny. Převážná většina karabin je vybavena šroubovacími zámky, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti. Díky tomuto typu zařízení je riziko náhodného otevření během práce sníženo na minimum. Šroubovací zámek se používá intuitivně a lze jej také snadno odemknout pomocí nářadí, pokud se během práce zašpiní nebo zamrzne.

Spojky a mailony

Nabízíme skoby, které jsou nepostradatelné pro pohyb po střechách a průmyslových konstrukcích. Pro různé aplikace lze zvolit různé velikosti. Menší spojky jsou k dispozici pro připojení k ocelovým lanům, zatímco větší modely umožňují přímé připojení ke konstrukčním prvkům, jako jsou ocelové profily nebo příčky žebříku. Všechny spojky bez ohledu na velikost jsou vybaveny dvojitým bezpečnostním zámkem, který snižuje riziko náhodného otevření. Zámek se snadno ovládá a lze jej otevřít jednou rukou. Spolu se speciálně připravenou smyčkou s tlumičem pádu umožňují spojky bezpečný pohyb ve výškách.