top

Karabiny a skoby

Karabiny a záchytné háky dostupné v sortimentu našeho obchodu jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a splňují příslušné normy, což zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti.
70
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 70

na stránce
 1. -10%
  Karabina Climbing Technology Key TG - silver

  wish list

 2. -10%
  Karabina Climbing Technology D-Shape WG - red

  wish list

 3. -27%
  Karabina Petzl Caritool L
  Karabina Petzl Caritool L
  351 Kč 482 Kč

  wish list

 4. -30%
  Karabina Petzl Caritool S
  Karabina Petzl Caritool S
  151 Kč 217 Kč

  wish list

 5. -24%
  Karabina Camp Triad Lock
  Karabina Camp Triad Lock
  616 Kč 811 Kč

  wish list

 6. -10%
  Karabina Climbing Technology Key SG - silver

  wish list

 7. -10%
  Karabina Climbing Technology Jumbo - silver

  wish list

 8. -10%
  Karabina Climbing Technology Hook It - grey/blue

  wish list

 9. -10%
  Karabina Climbing Technology Pillar WG HC

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 70

na stránce

Velký výběr karabin pro práci ve výškách

Široká nabídka karabin v našem obchodě vám umožní najít nejvhodnější modely pro každou aplikaci. Nejlehčí karabiny jsou vyrobeny z lehkých hliníkových slitin, díky čemuž je možné snížit hmotnost potřebného vybavení. Ocelové karabiny jsou velmi oblíbené při horolezeckých pracích. Vyznačují se velmi vysokou odolností a spolehlivostí. Lze je používat po dlouhou dobu při mnoha pracích. Nabízíme celou škálu tvarů a velikostí, včetně karabin pro provazové zámky Naše nabídka zahrnuje oválné karabiny, karabiny ve tvaru D a karabiny HMS. Převážná většina karabin je vybavena šroubovacími zámky, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti. Díky tomuto typu zařízení je riziko náhodného otevření během práce sníženo na minimum. Otočný zámek se používá intuitivně a lze jej také snadno odemknout pomocí nářadí, pokud se během práce zašpiní nebo zamrzne.

Háčky a mailony

Nabízíme háky, které jsou nepostradatelné pro pohyb po střechách a průmyslových konstrukcích. Pro různé aplikace lze zvolit různé velikosti. Menší háky jsou k dispozici pro připojení k ocelovým lanům, zatímco větší modely umožňují přímé připojení ke konstrukčním prvkům, jako jsou ocelové profily nebo příčky žebříku. Všechny háky bez ohledu na velikost jsou vybaveny dvojitým bezpečnostním zámkem, který snižuje riziko náhodného otevření. Zámek se snadno ovládá a lze jej otevřít jednou rukou. Spolu se speciálně připraveným longe s absorbérem energie umožňují háky bezpečný pohyb ve výškách.