top

Skialpové sety

Sada skitteru představuje všechny prvky, které potřebujete pro svou jízdu, shromážděné v jednom produktu. Nemáte čas procházet desítky lyží, lyžařských vázání a těsnění? Vyberte si jednu z našich sad scének!
1
produkt
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
  1. -20%
    Skialpovy set Volkl Rise 84 SMU
    Skialpovy set Volkl Rise 84 SMU
    20 743 Kč 25 929 Kč

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce

Lyžařská sada pro maximální pohodlí

Chceš začít své dobrodružství seskokem padákem? Prohlížíte si desítky párů lyží, vázání a lyžin a nevíte, kde začít? Nejste si jisti, zda se vše vejde dohromady? Podívejte se na sadu skitur, kterou připravil obchod. 8a.cz! Kompletní sada vybavení pro skituring je skvělou volbou zejména pro ty, kteří s tímto sportem začínají. Všechny prvky, jako jsou lyže, vázání a lyžáky, jsou vzájemně dokonale sladěny. Různé sady skitů mohou být také skvělou volbou pro zkušenější skitery, kteří jednoduše potřebují obměnit své vybavení nebo hledají jinou sadu s odlišnými parametry.

Co tvoří lyžařskou výbavu?

Základem každé sady lyží jsou lyže. Určují účel celé sady. Nabízíme modely pro začátečníky i zkušenější lyžaře. První lyže by měly být lépe ovladatelné, díky čemuž bude sjezdové lyžování bezpečnější. Zkušení lyžaři jsou schopni jezdit vyšší rychlostí, ale je třeba určité zručnosti, aby je zvládli. Samozřejmě budete potřebovat lyžařské vázání. Dobře zvolený model se hodí nejen pro jízdu z kopce, ale i do kopce. Dalším nezbytným prvkem skialpinismu jsou lyžařské lyže. Díky nim můžete zdolat téměř každý vrchol. Díky správným lyžím se můžete pohybovat po horách bezpečně a efektivně. Velmi důležitou vlastností každého skialpinistického setu je jeho hmotnost. Čím lehčí je vybavení, tím snadněji a rychleji se dostanete na vrchol.

Nakupte si v obchodě perfektní padákovou soupravu 8a.cz

Poskytujeme různé lyžařské sety. Nabízíme jak kompletní sety zahrnující lyže, vázání a lyže, tak sety obsahující pouze lyže a vázání. V závislosti na svých potřebách si každý milovník lyžování najde to správné vybavení na zasněžené svahy.