top

Skialpové sety

Skialpový set představuje všechny prvky, které potřebujete pro svou jízdu, shromážděné v jednom produktu. Nemáte čas procházet desítky lyží, lyžařských vázání a pásů? Vyberte si jeden z našich skialpy setů!
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Skialpový set Hagan Pure 85 + Dynafit Speed Turn

  wish list

 2. -8%
  Skialpový set ZAG Bakan- black/pink + stoupací pásy

  wish list

 3. -20%
  Skialpovy set Volkl Rise 84 SMU
  Skialpovy set Volkl Rise 84 SMU
  20 743 Kč 25 929 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Vymazat

Skialpy set pro maximální pohodlí

Chcete začít své dobrodružství se skialpem? Prohlížíte si desítky párů lyží, vázání a stoupacích pásů a nevíte, kde začít? Nejste si jisti, zda se vše vejde dohromady? Prohlédněte si skialpový set, který připravil obchod 8a.cz! Kompletní sada vybavení pro skialpinismus je skvělou volbou zejména pro ty, kteří s tímto sportem začínají. Všechny prvky, jako jsou lyže, vázání a stoupací pásy, jsou vzájemně dokonale sladěny. Různé skialpové sety mohou být také skvělou volbou pro zkušenější milovníky skialpinismu, kteří jednoduše potřebují obměnit své vybavení nebo hledají jiný set s odlišnými parametry.

Co tvoří skialpový set?

Základem každého setu jsou skialpové lyže. Určují účel celého setu. Nabízíme modely pro začátečníky i zkušenější lyžaře. První lyže by měly být lépe ovladatelné, díky čemuž bude sjezd bezpečnější. Zkušení lyžaři jsou schopni jezdit vyšší rychlostí, ale je třeba určité zručnosti, aby je zvládli. Samozřejmě budete potřebovat skialpové vázání. Dobře zvolený model se hodí nejen pro jízdu z kopce, ale i do kopce. Dalším nezbytným prvkem skialpinismu jsou stoupací pásy. Díky nim můžete zdolat téměř každý vrchol. Díky správným pásům se můžete pohybovat po horách bezpečně a efektivně. Užijete si každý výškový metr. Velmi důležitou vlastností každého skialpinistického setu je jeho hmotnost. Čím lehčí je vybavení, tím snadněji a rychleji se dostanete na vrchol.

Nakupte si v obchodě 8a.cz perfektní skialpový set

Poskytujeme různé skialpové sety. Nabízíme jak kompletní sety zahrnující lyže, vázání a stoupací pásy (tulení pásy), tak sety obsahující pouze lyže a vázání. V závislosti na svých potřebách si každý milovník skialpinismu najde to správné vybavení na zasněžené svahy. 
Kromě skialp setů zakoupíte zde skialpové boty, skialpové oblečení a další nezbytné přislušenství. Nezapomeňte také na lavinový set. Takzvaná svatá trojice obsahuje lavinový vyhledávač, lopatu a sondu. Bezpečnost je stejně důležitá jako zábava. Nečekejte, připravte se na zimu a sjíždění bílých svahů!