top

Další trekingové vybavení

Trekingové hole a další trekingové vybavení jsou nezbytné k tomu, aby vaše horské aktivity byly mnohem efektivnější a příjemnější.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingové hole, batohy, oblečení a další trekingové vybavení

Vhodná výbava je klíčem k dosažení co nejlepších výsledků při řešení úkolů, do kterých se pouštíte. Hole, pohodlný batoh a speciálně vybrané oblečení s technickými vlastnostmi, stejně jako další trekingové vybavení, mohou ovlivnit výkonnost organismu, a tím i váš výkon. Pokud se nespokojíte s turistickými stezkami a chcete svůj trekking posunout na zcela jinou úroveň, mohla by vás zajímat například sada pro přežití. Je to skvělé řešení pro milovníky trávení času v terénu. Bude se vám hodit v různých nouzových situacích. Obsahuje základní prvky, které vám umožní přežít nějakou dobu, když přijdete o vybavení. Nůž, křesadlo, lanko, provizorní rybářský vlasec, šicí souprava - to vše jsou základní věci, které by měl mít každý turista v batohu.

Trekingové vybavení a další příslušenství

Při balení na trekingovou cestu je důležité vzít si nejen správnou obuv, batoh, hole a oblečení, ale také další trekingové vybavení. Součástí této výbavy by měl být mimo jiné dalekohled. Mohou je využívat nejen pěší turisté, ale také horolezci a turisté, kteří rádi pozorují přírodu. Moderní optika, kterou jsou vybaveny novější modely dalekohledů, umožňuje mnohem snadněji rozeznat detaily terénu. Jedná se o velmi užitečnou pomůcku nejen pro obdivování přírody, ale také například pro plánování pěší trasy. Menší varianty jsou praktické a nezaberou v batohu mnoho místa. Díky pogumovanému povrchu vám bezpečně padne do ruky. Pokud se kvůli zamračenému počasí nechcete vzdát outdoorových aktivit, vyberte si model dalekohledu, který je voděodolný. Můžete je používat i za mokra, protože zůstanou funkční, i když jsou mokré.

Máte už hole a čelovku? Prohlédněte si další trekingové vybavení

Čelovka je užitečná turistická pomůcka, díky které vás soumrak nepřinutí přestat chodit. Krokoměr je dalším produktem ideálním pro milovníky trekingu. Velmi praktické jsou také opravné sady, které jsou skvělou ochranou v případě poškození různých kusů oblečení nebo doplňků. Toto příslušenství a další trekingové vybavení najdete na 8a.cz. V širokém sortimentu obchodu si snadno vyberete zboží, které zvýší komfort vašich výprav. Nabídky známých a uznávaných značek za atraktivní ceny a rychlé dodání jsou jen některé z výhod internetového obchodu. Svítilny, hole, krokoměry, batohy, oblečení... - zkrátka vše, co mohou turisté potřebovat, je shromážděno na jednom místě.