top

Bouldermatky

Crash pads jsou profesionální matrace pro bouldering, které mají vysokou tlumicí schopnost a chrání před zraněním. Nabízíme pouze propracované modely renomovaných značek, jako jsou Ocun a Black Diamond.
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

 1. -5%
  Bouldermatka Edelrid Crux III - night/oasis

  wish list

 2. -10%
  Bouldermatka Ocun Sundance Pad - red

  wish list

 3. -10%
  Bouldermatka Ocun Joker FTS - pink

  wish list

 4. -10%
  Bouldermatka Ocun Joker FTS - dark blue

  wish list

 5. -17%
  Bouldermatka Beal Air Light
  Bouldermatka Beal Air Light
  3529 Kč 4278 Kč

  wish list

 6. -5%
  Crash Pad Snap Grand Stamina - dark khaki

  wish list

 7. -35%
  Crash pad Black Diamond Drop Zone

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

Vymazat

Bouldermatky - co není vidět

Ačkoli se na první pohled jedná o matraci, ve skutečnosti je jejich konstrukce složitější. Pro jejich správnou funkci jsou zapotřebí panely z pěny s odpovídajícími tlumicími vlastnostmi. Stejně jako matrace na spaní se i bouldermatky liší velikostí, tloušťkou a také tlumicími vlastnostmi. Z vnější strany jsou opatřeny pevnými materiály, které mají vysokou odolnost proti oděru a díky nimž bouldermatka vydrží dlouho. Proto se spoléháme pouze na osvědčené, značkové výrobce, jejichž výrobky byly testovány mnoha lezci.

Pohodlné použití bouldermatek v terénu

Bouldermatky nabízené obchodem 8a.cz jsou většinou dokonale přizpůsobeny pro použití v otevřeném prostoru. Proto jsou vybaveny pohodlnými ramenními popruhy, které usnadňují jejich přenášení mezi problémy - a to i na delší vzdálenosti. Místo batohu si jednoduše nasadíte bouldermatku. Větší modely lze složit, takže jejich skladování a přeprava nejsou problém. Velký výběr tlouštěk umožňuje vybrat si bouldermatku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Silnější modely poskytují větší tlumení v případě pádu, zatímco tenčí modely poskytují základní ochranu, ale jsou také mnohem lehčí a snadněji se přepravují. Bouldermatka je spolu s lezečkami a magnéziem nezbytným doplňkem ve výbavě každého nadšence boulderingu. Náš obchod nabízí nejširší možný výběr bouldermatek renomovaných značek.