top

Energetické tyčinky a gely

Energetické tyčinky a nápoje vám umožní rychle načerpat energii pro další chůzi nebo stoupání. Díky své malé velikosti se snadno vejdou do malé kapsy batohu, kde je budete mít vždy po ruce.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Energetické tyčinky pro každého - nepřeberné množství příchutí

Energetické tyčinky jsou k dostání v mnoha různých příchutích, takže si každý může vybrat tu správnou sadu. Klasické arašídové nebo ovocné tyčinky osloví tradicionalisty, zatímco rafinovanější příchutě jsou ideální pro ty, kteří hledají novinky. Energetické tyčinky jsou připravovány se zvláštní péčí, aby produkty, které obsahují, dodaly tělu odpovídající dávku energie, vitamínů a nezbytných mikroprvků. Jsou ideální během dlouhé túry, horolezectví nebo jízdy na kole, protože vám umožní rychle a efektivně "dobít baterky".

Energetické tyčinky v obchodě 8a.cz

V široké nabídce obchodu 8a.cz poskytujeme nejchutnější energetické tyčinky připravené z přírodních surovin, včetně značky Chimpanzee. Díky speciální receptuře a zvláštní péči o zachování maximální chuti v kombinaci s ekologickým původem surovin jsou velmi oblíbené. V nabídce jsou také tyčinky pro vegany.