top

Lezení a Alpinismus

Horolezectví a skálolezectví vyžaduje mnoho znalostí a zkušeností. Vyžadují také špičkové horolezecké vybavení, na které se můžete spolehnout za všech podmínek.
3221
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 3221

na stránce
 1. -3%
  Tlumič pádu Salewa Ergo Core - silver/royal blue

  wish list

 2. -20%
  Lezecká helma Grivel Salamander 2.0 - black

  wish list

 3. -20%
  Lezecká helma Grivel Salamander 2.0 - yellow

  wish list

 4. -20%
  Karabina Grivel Carryabiner

  wish list

 5. -20%
  Expreska Grivel All-Round Alpha 11 cm

  wish list

 6. -20%
  Expreska Grivel All-Round Alpha 16 cm

  wish list

 7. -20%
  Jistítko Edelrid Jul 2 - oasis

  wish list

 8. -20%
  Sada karabin Ocun Mini Carabiners 180-pack - assorted

  wish list

 9. -20%
  Vklíněnec DMM Wallnut 1 - purple/purple

  wish list

 10. -20%
  Vklíněnec DMM Wallnut 6 - red/red

  wish list

 11. -20%
  Vklíněnec DMM Wallnut 9 - gold/gold

  wish list

 12. -20%
  Vklíněnec DMM Wallnut 5 - blue/blue

  wish list

 13. -20%
  Vklíněnec DMM Wallnut 7 - grey/grey

  wish list

 14. -20%
  Vklíněnec DMM Wallnut 3 - silver/silver

  wish list

 15. -20%
  Vklíněnec DMM Wallnut 4 - gold/gold

  wish list

 16. -35%
  Lezecký úvazek Ocun Neon 3 - pink

  wish list

 17. -20%
  Dámský horolezecký úvazek Ocun Neon 3 - pink

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 3221

na stránce

Horolezectví je činnost, která vyžaduje odpovídající přípravu

Pokud chceme začít naše dobrodružství lezením, je třeba zajistit odpovídající úroveň bezpečnosti při této činnosti dvěma prvky. Prvním z nich jsou bezpochyby odpovídající znalosti o tom, jak používat horolezecké vybavení, lana a jak bezpečně lézt. Nejlepší je získat tyto znalosti v příslušných kurzech vedených vyškolenými instruktory. První kroky se obvykle dělají na umělých stěnách, ale stává se, že první kontakt s lezením se uskuteční ve skalách nebo dokonce v horách během vhodných kurzů. Nejdůležitější je získat odpovídající znalosti pod dohledem zkušených lidí. Druhým nepostradatelným prvkem při lezení je vhodné vybavení. Jedná se o všechny karabiny, lana, pomůcky, přilby, postroje a mnoho dalších prvků, díky nimž je lezení mnohem bezpečnější a předvídatelnější než bez nich. Jedná se o nezbytné příslušenství, bez kterého by se žádný rozumný horolezec do lezení nepouštěl.

Obchod 8a.cz poskytuje potřebné vybavení pro horolezectví, skalní lezení a práci ve výškách. Široká nabídka produktů na internetu znamená, že si můžeme rychle doplnit vybavení nebo si celou sadu doplnit od začátku, jakmile se lezení stane naším koníčkem. Tato oblast vyžaduje nejen rozsáhlé znalosti, ale také optimálně zvolené a vyhovující vybavení. Nabízíme nejlepší lezecké vybavení - obchod 8a.cz se zaměřuje na špičkové značky a nejvyšší kvalitu. Zdokonalené karabiny, postroje a přilby zajišťují maximální bezpečnost při horských bojích. Samostatnou kategorií jsou výškové pracovní prostředky, které musí splňovat zvláštní bezpečnostní normy a technické požadavky. Kompletní pracovní postroje, karabiny a šňůry umožňují práci v různých prostředích.

Skalní a horolezectví - obchod 8a.cz je široký výběr vybavení

Nabízíme komplexní sortiment vybavení pro horolezce bez ohledu na jejich aktivitu nebo zkušenosti. Nabízíme širokou škálu vybavení od špičkových lezeckých značek. Dostupné produkty umožňují sestavit správnou výbavu jak pro začátečníky, kteří dělají své první kroky na panelech nebo skalách, tak pro zkušené horolezce, kteří jsou schopni dokonale zdolat i ty nejtěžší horské cesty. Ať už lezeš jen po panelech, dáváš přednost letním výletům do skal nebo zdoláváš nejvyšší hory světa, v naší nabídce najdeš veškeré potřebné vybavení pro lezení za všech podmínek.

Rozmanité horolezecké vybavení zahrnuje různé modely. Milovníci sportovního lezení ve skalách ocení lehké úvazky, dynamická lana a perfektně připravené expresky. Pomohou vám zdolat nejtěžší cesty nebo zajistí maximální pohodlí při rekreačním lezení. Začátečníci jistě ocení širokou nabídku lezeckých bot a snadno použitelných jistících pomůcek, které budou vhodné pro začátek jejich lezeckého dobrodružství. Nabízíme také vybavení pro horolezectví a zimní lezení. Horolezecké přilby, skoby, cepíny a lana vám umožní vybavit se na všechna roční období, dokonce i na chladnou zimu. Bez ohledu na to, jakou podobu má vaše horolezecké dobrodružství, obchod 8a.cz vám vždy poskytne nejkvalitnější vybavení a oblečení pro skalní i horolezecké výstupy, včetně těch nejvyšších hor, jako je The North Face AMK

Specializované vybavení pro práci ve výškách

Specializovanému vybavení pro práci ve výškách jsme věnovali samostatnou sekci. Zahrnuli jsme většinu vybavení potřebného pro různé horolezecké práce, od základních prvků výbavy každého výškového pracovníka, jako je pracovní postroj nebo přilba pro práci ve výškách, až po ty nejmenší položky. Průmyslové lezení často vyžaduje trochu jiné vybavení než horolezectví nebo skalní lezení, takže velká část sortimentu je jedinečná pro práci ve výškách. Mnoho zařízení je také určeno pro specifické druhy práce - například pro arboristiku, závěsné práce nebo práci v oblasti ohrožené pádem. Abychom poskytli ucelený výběr vybavení, které zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti, nabízíme lanyardy, karabiny, sestupové a upínací prostředky a také sebezáchranné prostředky.

lezení na via ferratě

Přestože pohyb po cestách via ferrata není přesně horolezectví, má mnoho jeho rysů a vybavení používané pro tuto činnost se v mnoha bodech překrývá s horolezeckým vybavením. V našem obchodě nabízíme nejkvalitnější vybavení pro všechny milovníky hor, ať už se věnují jakékoliv aktivitě. V zájmu milovníků via ferrat nabízíme kompletní sety skládající se z výpadu, postroje a přilby, stejně jako vhodnou obuv nebo oblečení.