top

Lezecké příslušenství

Lezecké doplňky jsou drobné předměty, které se mohou hodit jak na panelu, tak při tréninku ve skalách. Najdete zde vše, co pozitivně ovlivní vaše pohodlí během aktivity.
323
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 323

na stránce
 1. Kladka Petzl Ultralegere

  wish list

 2. Karabina Petzl Caritool

  wish list

 3. -20%
  Teleskopická tyč I'bbz Triple Tube

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 323

na stránce

Příslušenství pro turistiku - praktické prvky horolezecké výbavy

Lezení je sport, který vyžaduje velkou přípravu a odhodlání. Proto náš obchod nabízí širokou škálu příslušenství, které vám pomůže k pohodlnějšímu lezení nebo k zajištění nových cest. Najdete zde například kartáče na čištění chvatů, magnézium nebo sáčky na tento prášek zlepšující úchop. Zahrnuje také všechny ty věci, které mohou horolezce doprovázet na každodenní bázi, jako jsou stylizované klíčenky nebo tréninkové pomůcky pro ruce a prsty.

Lezecké příslušenství - nezbytnost na stěně

V sortimentu našeho obchodu najdete mnoho různých položek vybavení, abychom každému milovníkovi tohoto sportu poskytli co nejkomplexnější nabídku. Součástí příslušenství jsou skládací lanové nože, které jsou ideální pro použití v nouzových situacích. Lze je použít i k mnoha dalším účelům, včetně přípravy jednoduchého jídla. Na vícedélkových trasách je nutné mít vždy po ruce více vybavení. Tehdy přicházejí na pomoc další lezecké doplňky, jako jsou ramenní popruhy a karabiny. Umožňují snadný a rychlý přístup ke každému zařízení. Pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj komfort při slaňování, jsme připravili prizmatické slaňovací brýle. Umožňují udržovat přirozenou polohu hlavy a zároveň neustále sledovat prvolezce. Při intenzivním tréninku a dlouhých cestách se také osvědčí horolezecké náplasti a regenerační balzámy. Při lezení je nesmírně důležité mít různé doplňky, abyste mohli tento sport provozovat bezpečně a co nejvíce si ho užít.

Příslušenství pro každodenní lezení

Každý lezecký nadšenec by rád strávil na stěně co nejvíce času, ale ne vždy je to možné. Proto vznikají lezecké doplňky, které dokonale připomenou nejlepší okamžiky vašeho posledního výletu. Jsou to také skvělé nápady na dárky. Kroužky na klíče s kamarádskými vačkami nebo ve tvaru karabiny vám pomohou spojit několik klíčů dohromady. Současně naznačují váš koníček, kterým je lezení. Cvičební nástroj vám naopak pomůže udržet ruku v kondici, i když zrovna netrénujete na panelu. Můžete po něm sáhnout během přestávky v práci nebo při večerní relaxaci. Nabízíme různé typy příslušenství, takže si snadno doplníte funkční sadu, která bude pro lezení ideální. Budete moci pohodlněji mířit shora.