top

Lezecké příslušenství

Lezecké doplňky jsou drobné předměty, které se mohou hodit jak na panelu, tak při tréninku ve skalách. Najdete zde vše, co pozitivně ovlivní vaše pohodlí během aktivity.
Zobrazení Mřížka Seznam

271 výrobky

 1. -9%
  Jistící bod Petzl Batinox

  wish list

 2. -25%
  Pytlík na magnézium 8bplus Helli

  wish list

 3. -24%
  Pytlík na magnézium 8bplus Hanna

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

271 výrobky

Vymazat

Lezecké příslušenství - praktické prvky horolezecké výbavy

Lezení je sport, který vyžaduje velkou přípravu a odhodlání. Proto náš obchod nabízí širokou škálu příslušenství, které vám pomůže k pohodlnějšímu lezení nebo k zajištění nových cest. Najdete zde například kartáčky na čištění chytů, magnézium nebo pytlíky na tento prášek zlepšující úchop. Zahrnuje také všechny ty věci, které mohou horolezce doprovázet na každodenní bázi, jako jsou stylizované klíčenky nebo tréninkové pomůcky pro ruce a prsty.

Lezecké příslušenství - nezbytnost na stěně

V sortimentu našeho obchodu najdete mnoho různých položek vybavení, abychom každému milovníkovi tohoto sportu poskytli co nejkomplexnější nabídku. Součástí příslušenství jsou zavírací nože, které jsou ideální pro použití v nouzových situacích. Lze je použít i k mnoha dalším účelům, včetně přípravy jednoduchého jídla. Na vícedélkových cestách je nutné mít vždy po ruce více vybavení. Tehdy přicházejí na pomoc další lezecké doplňky, jako jsou ramenní popruhy se sloty pro drobné nářadí a karabiny. Umožňují snadný a rychlý přístup ke každému kusu vybavení. Pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj komfort při jištění, jsme připravili prizmatické jistící brýle. Umožňují udržovat přirozenou polohu hlavy a zároveň neustále sledovat prvolezce. Při intenzivním tréninku a dlouhých cestách se také osvědčí tejpovací pásky a regenerační balzámy. Při lezení je nesmírně důležité mít různé doplňky, abyste mohli tento sport provozovat bezpečně a co nejvíce si ho užít.

Lezecké doplňky užitečné každý den

Každý lezecký nadšenec by rád strávil na stěně co nejvíce času, ale ne vždy je to možné. Proto vznikají lezecké doplňky, které dokonale připomenou nejlepší okamžiky vašeho posledního výletu. Jsou to také skvělé nápady na dárky. Kroužky na klíče s friendy nebo ve tvaru karabiny vám pomohou spojit několik klíčů dohromady. Současně naznačují váš koníček, kterým je lezení. Cvičební nástroj vám naopak pomůže udržet ruku v kondici, i když zrovna netrénujete na umělé stěně. Můžete po něm sáhnout během přestávky v práci nebo při večerní relaxaci. Nabízíme různé typy příslušenství, takže si snadno doplníte funkční sadu, která bude pro lezení ideální. Budete moci pohodlněji lézt nahoru.