top

Turistické nádobí

Základem úspěšného vaření v přírodě je cestovní nádobí, které se dá složit do kompaktních rozměrů. Kompaktní cestovní sady hrnců, praktické hrnky a lehké cestovní příbory vám umožní plně vybavit vaši kempinkovou kuchyň. Nabízíme moderní kempingové potřeby pro každou cestu!
630
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 630

na stránce
 1. -10%
  Hliníková konvice Optimus Terra Kettle

  wish list

 2. -10%
  Hrnce Rockland Travel Pro
  Hrnce Rockland Travel Pro
  701 Kč 779 Kč

  wish list

 3. -10%
  Čajová konvice MSR Titan Kettle 0,85 l

  wish list

 4. -10%
  Sada nádobí MSR Alpine 2 Pot Set
  Sada nádobí MSR Alpine 2 Pot Set
  1 650 Kč 1 834 Kč

  wish list

 5. -8%
  Hliníková pánev Primus Litech Frying Pan

  wish list

 6. -10%
  Nádobí Primus Meal Set - black

  wish list

 7. -19%
  Cestovní miska MSR Deep Dish Bowl - green

  wish list

 8. -30%
  Sada turistických nádobí Kovea Silver 78 - silver

  wish list

 9. -23%
  Sada hliníkového nádobí Kovea Silver 56 - silver

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 630

na stránce

Skládací turistické náčiní pro pěší turistiku a rozšířené kempování

Turistické nádobí se velmi liší, a to jak z hlediska použitých materiálů, tak i účelu. Kempinkové nádobí se často volí pro kempování, kde vám umožní být co nejvíce nezávislý a připravovat jídlo přímo před stanem. Přidáním kompaktních turistických kuchyní k nádobí můžeme dosáhnout mimořádně univerzálních sad pro všechny outdoorové aktivity. Nejpokročilejší v naší nabídce jsou hrnce z eloxovaného hliníku a ultralehké titanové nádobí. Tyto modely se používají na dlouhé trekingové výpravy, cyklistické výlety a pěší turistiku. Jejich nízká hmotnost a kompaktní rozměry jsou ideální pro situace, kdy je nutné nosit veškeré vybavení na zádech. Kromě toho jsou kempinkové hrnce často vybaveny chladičem, který pomáhá akumulovat teplo vznikající v malém hořáku. Díky němu vroucí voda vydrží velmi krátkou dobu a kávu, čaj nebo oblíbené liofilizáty lze připravit během několika okamžiků. Kempinkové nádoby jsou často vyrobeny z nerezové oceli, která zaručuje velmi vysokou odolnost a snadné použití. Největší modely se silným dnem lze použít i nad táborákem, kdy umožní připravit jídlo pro větší skupinu. Kromě hrnců nabízíme také kempinkové nádobí, jako jsou malé menážky, hrnky se sklopnými uchy a misky. Umožní vám doplnit funkční skládací sadu turistického nádobí. Kompaktní cestovní příbory se hodí i při jídle. Často se dodávají ve formě praktického cestovního pouzdra. Velmi oblíbené jsou také příbory typu Spork, které slouží jako lžíce a vidlička zároveň.

V obchodě si můžete pořídit kompletní sadu na vaření pro stany a expedice 8a.cz

Naše nabídka zahrnuje jak jednotlivé hrnce a hrníčky, tak celé sady skládacího cestovního nádobí. Díky tomu můžeme nabízet výrobky dokonale přizpůsobené potřebám uživatelů. Optimální kempinkové vybavení od známých značek najdou jak trempové, kteří cestují sami s veškerou výbavou na zádech, tak i větší skupiny přátel nebo rodiny, které se vydávají na delší kempování. Důmyslné skládací kempingové nádoby vám zpříjemní přípravu jídel v terénu.