top

Turistické nádobí

Základem úspěšného vaření v přírodě je cestovní nádobí, které se dá složit do kompaktních rozměrů. Kompaktní cestovní sady hrnců, praktické hrnky a lehké cestovní příbory vám umožní plně vybavit vaši kempinkovou kuchyň. Nabízíme moderní kempingové potřeby pro každou cestu!
552
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 552

na stránce
 1. -20%
  Nůž Gerber Remix Folding

  wish list

 2. -7%
  Sada Light My Fire LunchKit Bio - sandgreen

  wish list

 3. -13%
  Turistický hrnec Esbit Aluminium Pot 1000

  wish list

 4. -13%
  Hrnec Esbit Aluminium Pot 1200
  Hrnec Esbit Aluminium Pot 1200
  1 382 Kč 1 589 Kč

  wish list

 5. -7%
  Sada Light My Fire LunchKit Bio - cocoa

  wish list

 6. -5%
  Zátka na láhev Esbit Pictor Lid - black

  wish list

 7. -5%
  Zátka na láhev Esbit Majoris Sport

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 552

na stránce

Skládací turistické náčiní pro pěší turistiku a rozšířené kempování

Turistické nádobí se velmi liší, a to jak z hlediska použitých materiálů, tak i účelu. Kempinkové nádobí se často volí pro kempování, kde vám umožní být co nejvíce nezávislý a připravovat jídlo přímo před stanem. Přidáním kompaktních turistických kuchyní k nádobí můžeme dosáhnout mimořádně univerzálních sad pro všechny outdoorové aktivity. Nejpokročilejší v naší nabídce jsou hrnce z eloxovaného hliníku a ultralehké titanové nádobí. Tyto modely se používají na dlouhé trekingové výpravy, cyklistické výlety a pěší turistiku. Jejich nízká hmotnost a kompaktní rozměry jsou ideální pro situace, kdy je nutné nosit veškeré vybavení na zádech. Kromě toho jsou kempinkové hrnce často vybaveny chladičem, který pomáhá akumulovat teplo vznikající v malém hořáku. Díky němu vroucí voda vydrží velmi krátkou dobu a kávu, čaj nebo oblíbené liofilizáty lze připravit během několika okamžiků. Kempinkové nádoby jsou často vyrobeny z nerezové oceli, která zaručuje velmi vysokou odolnost a snadné použití. Největší modely se silným dnem lze použít i nad táborákem, kdy umožní připravit jídlo pro větší skupinu. Kromě hrnců nabízíme také kempinkové nádobí, jako jsou malé menážky, hrnky se sklopnými uchy a misky. Umožní vám doplnit funkční skládací sadu turistického nádobí. Kompaktní cestovní příbory se hodí i při jídle. Často se dodávají ve formě praktického cestovního pouzdra. Velmi oblíbené jsou také příbory typu Spork, které slouží jako lžíce a vidlička zároveň.

V obchodě si můžete pořídit kompletní sadu na vaření pro stany a expedice 8a.cz

Naše nabídka zahrnuje jak jednotlivé hrnce a hrníčky, tak celé sady skládacího cestovního nádobí. Díky tomu můžeme nabízet výrobky dokonale přizpůsobené potřebám uživatelů. Optimální kempinkové vybavení od známých značek najdou jak trempové, kteří cestují sami s veškerou výbavou na zádech, tak i větší skupiny přátel nebo rodiny, které se vydávají na delší kempování. Důmyslné skládací kempingové nádoby vám zpříjemní přípravu jídel v terénu.