top

Nábytek na kempování

Kempinkový nábytek je užitečnou součástí vybavení kempu. Dobře se hodí i pro kempování v divočině. Pokud jedete na dovolenou s celou rodinou, budete chtít rozsáhlejší soupravu, která bude pohodlná pro všechny. Nabízíme lehký a kompaktní kempinkový nábytek pro jakékoli kempování. Snadno se skládá a ukládá do auta nebo karavanu!
Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Turistická lampa Black Diamond Apollo - octane

  wish list

 2. -10%
  Skládací židle Easy Camp Swell
  Skládací židle Easy Camp Swell
  1 548 Kč 1 720 Kč

  wish list

 3. -28%
  Svítidla BioLite Alpenglow 250 Lantern

  wish list

 4. -10%
  Lampa Goal Zero Lighthouse 600
  Lampa Goal Zero Lighthouse 600
  2 267 Kč 2 519 Kč

  wish list

 5. -10%
  Lampa Goal Zero Torch 500
  Lampa Goal Zero Torch 500
  1 653 Kč 1 837 Kč

  wish list

 6. -10%
  Lampa Goal Zero Crush Light Chroma

  wish list

 7. -10%
  Lampa Goal Zero Lighthouse Micro Charge

  wish list

 8. -10%
  Opěrka nohou Outwell Henderson
  Opěrka nohou Outwell Henderson
  1 134 Kč 1 260 Kč

  wish list

 9. -10%
  Opěrka nohou Outwell Zion Footrest

  wish list

 10. -10%
  Dětská židle Outwell Catamarca Junior - black

  wish list

 11. -10%
  Turistická židle Outwell Grenada Lake

  wish list

 12. -15%
  Lampa Black Diamond Zip - octane

  wish list

 13. -10%
  Turistická lampa Goal Zero Lighthouse Core

  wish list

 14. -37%
  Turistická židle Robens Settler
  Turistická židle Robens Settler
  1 634 Kč 2 594 Kč

  wish list

 15. -15%
  Kempingová lampa Black Diamond Apollo - graphite

  wish list

 16. -30%
  Pouzdro pro čelovku Petzl Noctilight

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
Vymazat

Nábytek na kempování - lehké židle, skládací stoly a stolky, skříňky

Mnoho modelů turistických stolů a sedátek vám umožní snadno si vybrat optimální model. Příslušenství dostupné v našem obchodě je k dispozici v mnoha variantách. Nejmenší z nich jsou praktická sedátka. Lze je úspěšně vzít na krátký výlet do terénu. Můžete je snadno připevnit k batohu. Zároveň nebudete muset při odpočinku sedět na zemi nebo na tvrdých kamenech. O něco složitější jsou kempingové židle, které si vybíráme, když trávíme více dní na jednom místě. Skvěle se hodí během výletů obytným autem nebo delšího pobytu v kempu. Pokud hledáte maximální relaxaci, nejlepší volbou budou jistě křesla s měkkými a vysokými opěrkami hlavy. Další výhodou jsou loketní opěrky. V jednom z nich je často umístěn držák na nápoje. Pokud si chcete zdřímnout nebo se opalovat, pomůže vám lehké lehátko. Pokud se chystáte na delší letní dovolenou, je to optimální volba. Všechny konstrukce jsou samozřejmě skládací, aby se snáze vešly do kufru auta a usnadnily přepravu. Díky použití speciálních materiálů kombinuje turistické vybavení kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a dostatečnou pevnost. To se jistě bude hodit při častém přenášení vybavení z místa na místo. Proto se při výrobě kempingového příslušenství často používají hliníkové nebo nylonové tkaniny. Další výhodou těchto materiálů je, že veškeré vybavení lze snadno čistit.

Sortiment našeho obchodu zahrnuje také velký výběr skládacích turistických stolů. Multifunkční kempingový stůl vám umožní pohodlně jíst jídlo. Umožní vám také hrát karty, a to až do pozdního večera, kdy bude osvětlen turistickými lampami. Menší kempingové stoly poskytnou prostor potřebný k přípravě jídla nebo umístění hrnků s horkými nápoji při večerním posezení před stanem. Propracovanější kufříkové stoly mohou mít v konstrukci integrované lavice. Takové řešení poskytuje kompletní místo pro pohodlný odpočinek uprostřed přírody. Při každém kempování nebo pěší túře bude kempingový stůl užitečným vybavením.

Na co se zaměřit při výběru nábytku na kempování?

Nejprve je vhodné zkontrolovat rozměry a hmotnost konkrétních modelů. Pokud se chystáte na výlet s batohem, nejlépe vám poslouží ty nejkompaktnější. Malé židle lze snadno připevnit k batohu. Pokud jedete kempovat autem, můžete si užít větší svobodu při výběru vybavení. Díky tomu, že všechny výrobky určené pro turistiku lze složit do kompaktních rozměrů, by se i větší modely měly snadno vejít do kufru auta. Za druhé, při výběru přenosných židlí, stolů a skříní je důležitá kvalita jejich zpracování. Častá demontáž znamená, že pouze výrobky z vysoce kvalitních materiálů přežijí četné cesty do kempu nebo obytným vozem. Pouze značkové výrobky, jako je nábytek na kempování Outwell nebo turistický nábytek Robens zaručují dlouhé a bezproblémové používání v přírodě. Za třetí je třeba věnovat pozornost rychlosti a snadnosti demontáže daných modelů. Pokud často měníte místo pobytu, budou nejlepší nejjednodušší konstrukce. Díky tomu budou během několika okamžiků připraveny k použití. Komplexnější řešení se budou hodit během dovolené, kdy nabídnou ještě větší komfort.

Jaký cestovní nábytek do obytného vozu, karavanu nebo stanu?

Při cestování obytným vozem máme obvykle k dispozici úložný prostor. Snadno do něj umístíme potřebné turistické vybavení. Díky tomu se obvykle můžeme rozhodnout pro o něco větší modely. To se projeví v pohodlí při odpočinku. Vybavení pro obytný vůz nám umožní vytvořit před ním pohodlnou jídelnu. Takto připravený prostor zajistí jedinečnou atmosféru při jídle pod širým nebem. Kempingové modely pod trekingový nebo turistický stan budou zase co nejkompaktnější a nejlehčí. To znamená, že nezabírají příliš mnoho místa. V tomto případě je důležitý minimalismus. Majitelé velkých rodinných modelů budou mít zcela jiný přístup. Ty se používají po celou dobu pobytu na jednom kempu. V předsíních, kde se můžete volně pohybovat ve stoje, lze použít vybavení plné velikosti. Díky pohodlným polním lůžkům, nafukovacím křeslům a pohovkám nebo skříním na kolečkách se budete cítit téměř jako doma na jakémkoli místě.

Nejlepší nábytek pro kempování a táboření si můžete zakoupit na 8a.cz

Náš internetový obchod 8a.cz nabízí výrobky značek jako Robens, Coleman, Outwell. Tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a promyšlenými konstrukcemi. Díky nim je lze snadno složit a přemístit na jiné místo. Použití lehkých a zároveň odolných materiálů je dokonalou kombinací odolnosti a funkčnosti při četných turistických výletech. Široká nabídka kempingového nábytku vám umožní doplnit turistické vybavení. Je to prostě jedna z položek vybavení, hned vedle spacáků, samonafukovacích karimatek a mnoha dalších věcí nezbytných při kempování.