top

Nábytek na kempování

Kempinkový nábytek je užitečnou součástí vybavení kempu. Dobře se hodí i pro kempování v divočině. Pokud jedete na dovolenou s celou rodinou, budete chtít rozsáhlejší soupravu, která bude pohodlná pro všechny. Nabízíme lehký a kompaktní kempinkový nábytek pro jakékoli kempování. Snadno se skládá a ukládá do auta nebo karavanu!
39
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

39 položek

na stránce
 1. -18%
  Kempinkový stůl Coleman Camping Table Large

  wish list

 2. -13%
  Turistický stůl Robens Talula Al
  Turistický stůl Robens Talula Al
  3 513 Kč 4 039 Kč

  wish list

 3. -34%
  Skládací židle Robens Vanguard
  Skládací židle Robens Vanguard
  2 018 Kč 3 059 Kč

  wish list

 4. -16%
  Turistické lehátko Outwell Samoa
  Turistické lehátko Outwell Samoa
  5 186 Kč 6 174 Kč

  wish list

 5. -11%
  Turistická lampa Black Diamond Apollo - octane

  wish list

 6. -24%
  Skládací židle Easy Camp Swell
  Skládací židle Easy Camp Swell
  1 074 Kč 1 414 Kč

  wish list

 7. -11%
  Turistická lampa Black Diamond Moji - octane

  wish list

 8. -11%
  Svítidla BioLite Alpenglow 250 Lantern

  wish list

 9. -8%
  Lampa Goal Zero Lighthouse 600
  Lampa Goal Zero Lighthouse 600
  2 073 Kč 2 254 Kč

  wish list

 10. -23%
  Kempinkový stůl Outwell Coledale L

  wish list

 11. -23%
  Turistický stůl Outwell Kamloops L

  wish list

 12. -8%
  Lampa Goal Zero Torch 500
  Lampa Goal Zero Torch 500
  1 687 Kč 1 834 Kč

  wish list

 13. -9%
  Lampa Goal Zero Crush Light Chroma

  wish list

 14. -9%
  Lampa Goal Zero Lighthouse Micro Charge

  wish list

 15. -33%
  Polní lůžko Easy Camp Pampas - dark green

  wish list

 16. -25%
  Kempingová lampa Outwell Orion Lux - lime green

  wish list

 17. -25%
  Turistická lampa Outwell Pollux Lux - green

  wish list

 18. -20%
  Turistické lehátko Outwell New Foundland XL

  wish list

 19. -19%
  Podnožka židle Outwell Dauphin Footrest

  wish list

 20. -34%
  Skládací židle Outwell Columbia
  Skládací židle Outwell Columbia
  2 055 Kč 3 114 Kč

  wish list

 21. -35%
  Turistická židle Outwell Milton
  Turistická židle Outwell Milton
  2 248 Kč 3 459 Kč

  wish list

 22. -10%
  Opěrka nohou Outwell Zion Footrest

  wish list

 23. -23%
  Skládací židle Outwell Blackpool - ocean blue

  wish list

 24. -14%
  Turistická židle Outwell Grenada Lake

  wish list

 25. -11%
  Lampa Black Diamond Zip - octane

  wish list

 26. -34%
  Turistická židle Robens Pilgrim - granite grey

  wish list

 27. -23%
  Skládací lehátko Easy Camp Breaker - aqua blue

  wish list

 28. -23%
  Skládací židle Easy Camp Capella - coral red

  wish list

 29. -9%
  Turistická lampa Goal Zero Lighthouse Core

  wish list

 30. -33%
  Skládací židle Outwell Baffin

  wish list

 31. -34%
  Skládací židle Outwell Yukon

  wish list

 32. -34%
  Turistická židle Robens Settler
  Turistická židle Robens Settler
  1 712 Kč 2 594 Kč

  wish list

 33. -11%
  Kempingová lampa Black Diamond Apollo - graphite

  wish list

 34. -30%
  Pouzdro pro čelovku Petzl Noctilight

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

39 položek

na stránce

Kempinkový nábytek - lehké židle, skládací stoly a stolky, skříňky

Mnoho modelů turistických stolů a sedaček vám umožní snadno si vybrat optimální model. Příslušenství dostupné v našem obchodě je k dispozici v mnoha variantách. Nejmenší z nich jsou praktické stoličky. Lze je úspěšně vzít na krátký výlet do terénu. Můžete je snadno připevnit k batohu. Zároveň nebudete muset při odpočinku sedět na zemi nebo na tvrdých kamenech. O něco složitější jsou kempinkové židle, které si vybíráme, když trávíme více dní na jednom místě. Jsou ideální pro kempování nebo delší pobyty v kempu. Pokud hledáte maximální relaxaci, nejlepší volbou budou jistě křesla s měkkými a vysokými opěrkami hlavy. Další výhodou jsou loketní opěrky. V jednom z nich je často umístěn držák na nápoje. Pokud si chcete zdřímnout nebo se opalovat, pomůže vám lehké lehátko. Pokud se chystáte na delší letní dovolenou, je to optimální volba. Všechny konstrukce jsou samozřejmě skládací, aby se snáze vešly do zavazadlového prostoru a usnadnily přepravu. Díky použití speciálních materiálů kombinuje turistické vybavení kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a dostatečnou pevnost. To se jistě bude hodit při častém přenášení zařízení z místa na místo. Proto se při výrobě kempinkového příslušenství často používají hliníkové nebo nylonové tkaniny. Další výhodou těchto materiálů je, že veškeré vybavení lze snadno čistit.

Sortiment našeho obchodu zahrnuje také velký výběr těchto skládacích turistických stolů. Multifunkční kempingový stůl vám umožní pohodlně jíst jídlo. Umožní vám také hrát karty, a to až do pozdního večera, kdy bude osvětlen turistickými lampami Menší kempinkové stoly poskytnou prostor potřebný k přípravě jídla nebo umístění hrnků s horkými nápoji při večerním posezení před stanem. Propracovanější kufříkové stoly mohou mít v konstrukci integrované lavice. Takové řešení poskytuje kompletní místo pro pohodlný odpočinek uprostřed přírody. Při každém kempování nebo pěší túře bude kempinkový stůl užitečným vybavením.

Na co se zaměřit při výběru kempingového nábytku?

Nejprve je vhodné zkontrolovat rozměry a hmotnost konkrétních modelů. Pokud se chystáte na výlet s batohem, nejlépe vám poslouží ty nejkompaktnější. Malé židle lze snadno připevnit k batohu. Pokud jedete kempovat autem, můžete si užít větší svobodu při výběru vybavení. Díky tomu, že všechny výrobky určené pro turistiku lze složit do kompaktních rozměrů, by se i větší modely měly snadno vejít do kufru auta. Za druhé, při výběru přenosných židlí, stolů a skříní je důležitá kvalita jejich zpracování. Častá demontáž znamená, že pouze výrobky z vysoce kvalitních materiálů přežijí četné cesty do kempu nebo obytného vozu. Pouze značkové výrobky, jako jsou nábytek na kempování Outwell nebo turistický nábytek Robens zaručuje dlouhé a bezproblémové používání v přírodě. Za třetí je třeba věnovat pozornost rychlosti a snadnosti demontáže daných modelů. Pokud často měníte místo pobytu, budou nejlepší nejjednodušší konstrukce. Díky tomu budou během několika okamžiků připraveny k použití. Komplexnější řešení se budou hodit během dovolené, kdy nabídnou ještě větší komfort.

Jaký cestovní nábytek do obytného vozu, karavanu nebo stanu?

Při cestování obytným vozem máme obvykle k dispozici úložný prostor. Snadno do něj umístíme potřebné turistické vybavení. Díky tomu se obvykle můžeme rozhodnout pro o něco větší modely. To se projeví v pohodlí při odpočinku. Vybavení karavanu nám umožní vytvořit před ním pohodlnou jídelnu. Takto připravený prostor zajistí jedinečnou atmosféru při jídle pod širým nebem. Modely trekingových nebo turistických stanů budou zase co nejkompaktnější a nejlehčí. To znamená, že nezabírají příliš mnoho místa. V tomto případě je důležitý minimalismus. Majitelé velkých rodinných modelů budou mít zcela jiný přístup. Ty se používají po celou dobu jednoho kempování. V předsíních, kde se můžete volně pohybovat ve stoje, lze použít vybavení plné velikosti. Díky pohodlným polním lůžkům, nafukovacím křeslům a pohovkám nebo skříním na kolečkách se budete cítit téměř jako doma na jakémkoli místě.

Nejlepší nábytek pro kempování a táboření, který můžete koupit v obchodě 8a.cz

Náš internetový obchod 8a.cz najdete výrobky značek jako Robens, Coleman, Outwell. Tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a promyšlenými konstrukcemi. Díky nim je lze snadno složit a přemístit na jiné místo. Použití lehkých a zároveň odolných materiálů je dokonalou kombinací odolnosti a funkčnosti při četných turistických výletech. Široká nabídka kempingového nábytku vám umožní doplnit turistické vybavení Je to prostě jedna z položek vybavení, hned vedle spacích pytlů, samonafukovacích karimatek a mnoha dalších věcí nezbytných při kempování.