top

Cyklistické rukávy

Rukávy na kolo jsou skvělé pro přechodná roční období. Jakmile se ochladí, můžete si je rychle nasadit a sundat, jakmile vyjde slunce. Návleky na ruce jsou vhodným doplňkem pro silniční i horská kola.

Rukávy na kolo - praktický doplněk

Celoročně jezdíte na kole a v přechodných ročních obdobích se nemůžete rozhodnout, co na sebe? Objímky na kolo tento problém v mnoha situacích vyřeší. Jsou nejjednodušším způsobem, jak ochránit ruce před rychlým prochladnutím. Díky své malé velikosti lze návleky na ruce snadno strčit do jedné ze zadních kapes cyklistického dresu nebo do batohu. Když se trochu ochladí, jejich nasazení trvá doslova chvilku. Sundat si je po zahřátí je ještě snazší, a jakmile to zvládnete, nemusíte ani zastavovat. Rukávy na kolo skvěle fungují jako doplněk k nevětrané vestě. Taková souprava si v přechodných ročních obdobích zachovává vysokou univerzálnost a zároveň málo váží a je velmi kompaktní.

Koupit návleky na ruce online na adrese 8a.cz

Většina cyklistických návleků je vyrobena z velmi pružných materiálů. Je to proto, že musí být maximálně přiléhavé, aby nesklouzávaly, a zároveň nesmí vyvíjet nadměrný tlak na ruce. Dodatečnou ochranou proti posunu rukávů na ruce mohou být silikonové potisky nanesené z vnitřní strany na horní okraj. Syntetické tkaniny použité v rukávech okamžitě odvádějí vlhkost, díky čemuž celek optimálně spolupracuje s technickým oblečením. Cyklistické návleky jsou skvělé pro jízdu na kole, ale lze je použít i pro mnoho dalších aktivit, jako je treking, běh a další formy aktivní turistiky.