top

Běžecké doplňky

Běžecké doplňky by neměly být jen doplňkem sportovního oblečení, ale jeho nedílnou součástí. Technické tričko, funkční kalhoty a pohodlné boty nestačí.
Zobrazení Mřížka Seznam

208 výrobky

na stránce
 1. -30%
  Láhev HydraPak Skyflask IT 500ml - clear

  wish list

 2. -25%
  Vkladaci redukce Hydrapak Watergate - blue

  wish list

 3. -25%
  Běžecké hole Rockland Distance
  Běžecké hole Rockland Distance
  1 130 Kč 1 507 Kč

  wish list

 4. -25%
  Běžecké hole Rockland Booster
  Běžecké hole Rockland Booster
  2 261 Kč 3 015 Kč

  wish list

 5. -7%
  Hodinky s GPS Suunto 9 Peak Pro - all black

  wish list

 6. -7%
  Chytré hodinky s gps Suunto 9 Peak Pro - forest green

  wish list

 7. -28%
  Běžecké brýle GOG Steno - black/poly.red

  wish list

 8. -28%
  Sluneční brýle GOG Steno T - black/red/smoke

  wish list

 9. -18%
  Salomon Softflask 500ml 42 - slate grey

  wish list

 10. -12%
  Masážní sada Blackroll Trigger Set - black

  wish list

 11. -15%
  Běžecké nesmeky Camp Ice Master Run

  wish list

 12. -15%
  Hodinky Garmin Instinct 2S - poppy

  wish list

 13. -7%
  Hodinky Garmin Instinct 2 - graphite

  wish list

 14. -10%
  Hodinky Garmin Instinct 2S Solar - neo tropic

  wish list

 15. -7%
  Hodinky Garmin Instinct 2 Solar - tidal blue

  wish list

 16. -4%
  Hodinky Garmin Fenix 7X Solar - carbon grey/black

  wish list

 17. -7%
  Běžecké hodinky Suunto 5 Peak - ochre

  wish list

 18. -3%
  Hodinky Coros Vertix 2 - obsidian

  wish list

 19. -3%
  Hodinky Coros Vertix 2 - lava
  Hodinky Coros Vertix 2 - lava
  18 981 Kč 19 569 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

208 výrobky

na stránce
Vymazat

Jaké jsou nejlepší doplňky pro běžce?

Samotný pojem běžecké doplňky je velmi široký. Běžecké vybavení nejsou jen batohy, opasky, čelovky, brýle nebo hole. V závislosti na tom, jaký druh tohoto krásného sportu provozujete, můžete využít výhod různých produktů. Pro každého milovníka běhání se jistě najde místo na sbalení drobností, které potřebujete mít neustále u sebe. Pokud nemáte mnoho věcí, vejdou se vám do běžeckého opasku. Na delší vzdálenosti může být zapotřebí dalších předmětů, větší láhve a další vrstvy oblečení. Tehdy se hodí běžecký batoh. Tento typ modelu nabízí mnoho výrobců. Mezi jejich společné rysy obvykle patří ergonomický design se zaoblenými tvary, pohodlné nosné systémy, ramenní popruhy a kompatibilita s hydratačními systémy.

Běžecké doplňky do náročnějších podmínek

Existují různé typy běhu. Mezi milovníky tohoto sportu jsou ti, kteří zdolávají městské ulice mírným tempem, ale také sprinteři, kteří věnují mnoho hodin tréninku na maraton. Proto může být vybavení pro běžce pro někoho určené a pro jiného nemusí nutně fungovat. Cennou podporou při pohybu v obtížnějším terénu budou bezpochyby běžecké hole. Fungují dobře v různých částech roku a oceníte je, když náhle ztratíte rovnováhu. Po běžecké doplňky, jako jsou nesmeky, by měli sáhnout ti, kteří dynamicky zdolávají zasněžené horské stezky a divočinu. Na zledovatělém povrchu poskytují nesmeky větší stabilitu a zajišťují vaši bezpečnost. Pokud se rozhodnete trénovat i v zimních podmínkách, můžete se díky běžeckým botám vyhnout tomu, aby se vám do bot dostaly kameny a vlhkost. Běháte i po setmění? Sáhněte po čelovce. Tento kompaktní přístroj je ideální pro zvýšení viditelnosti za zhoršených světelných podmínek.

Vhodně zvolené běžecké vybavení zvýší efektivitu vašeho tréninku

Může se zdát, že na běhání stačí pohodlné boty, tričko a kalhoty. Samozřejmě můžete vynechat běžecké doplňky a vyrazit bez dalších předmětů, ale efektivita takové činnosti bude mnohem nižší. Je snadné si představit, že komfort překonání vzdálenosti se zvýší, pokud není nutné zastavovat kvůli hydrataci nebo zpomalovat kvůli nedostatečné viditelnosti. Drobné pomůcky mohou mít v tomto ohledu velký význam. Můžete také získat další výhody. Existují běžecké doplňky, které vám pomohou sledovat váš výkon, monitorovat vaše tělo a kontrolovat vaše pokroky. Běžecké hodinky takové funkce často mají. Existují běžecké doplňky, které vám pomohou sledovat výsledky, monitorovat výkon a kontrolovat pokroky.

Běžecké doplňky renomovaných značek

Obchod 8a.cz nabízí běžecké vybavení od mnoha výrobců. Modely se samozřejmě liší technickými parametry a vizuální stránkou, ale dodatečným faktorem, který je třeba při výběru přístrojů zohlednit, je také jejich kvalita. Podobné návrhy mohou mít podobné funkce, ale používají různé materiály. Značkové běžecké doplňky jsou zárukou vysoké kvality a odolnosti. Pečlivě propracované modely, vyrobené s důrazem na detail, poslouží začínajícím běžcům i profesionálům mnohokrát a v různých podmínkách.