top

Běžecké doplňky

Běžecké doplňky by neměly být jen doplňkem sportovního oblečení, ale jeho nedílnou součástí. Technické tričko, funkční kalhoty a pohodlné boty nestačí.
239
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 239

na stránce
 1. -5%
  Návleky Salewa Approach Gaiter - black

  wish list

 2. -10%
  Trekingové hole Fjord Nansen Niva - total eclipse

  wish list

 3. Čelovka Petzl NAO+

  wish list

 4. -10%
  Běžecký opasek Deuter Pulse 1 - black

  wish list

 5. -10%
  Běžecký opasek Deuter Pulse 2 - black

  wish list

 6. -10%
  Trekingové hole Black Diamond Trail PRO - fire red

  wish list

 7. -10%
  Trekingové hole Gabel FR-5 FL Lite XTL

  wish list

 8. -10%
  Trekingové hole Gabel FR-5 FL Lite XTS

  wish list

 9. -13%
  Běžecké nesmeky Nortec Corsa
  Běžecké nesmeky Nortec Corsa
  1 204 Kč 1 384 Kč

  wish list

 10. -13%
  Běžecké nesmeky Nortec Trail - orange

  wish list

 11. -30%
  Skládací hole Black Diamond Distance Z

  wish list

 12. -10%
  Skládací hole Black Diamond Alpine Carbon Z Trekking

  wish list

 13. -10%
  Trekingové hole Black Diamond Alpine FLZ

  wish list

 14. -13%
  Běžecký batoh Dynafit Ultra Pro 15 - magnet camo

  wish list

 15. -10%
  Trekové hole Grivel Trail Three
  Trekové hole Grivel Trail Three
  2 375 Kč 2 639 Kč

  wish list

 16. -8%
  Hliníkové hole Grivel Trail Vario

  wish list

 17. -8%
  Softflask Salomon Active Handheld - black

  wish list

 18. -15%
  Batoh Salomon Adv Skin 5 Set - sulphur spring

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 239

na stránce

Jaké je nejlepší příslušenství pro běžce?

Samotný pojem běžecké příslušenství je velmi široký. Běžecké vybavení nejsou jen batohy, opasky, čelovky, brýle nebo hole. V závislosti na tom, jaký druh tohoto krásného sportu provozujete, můžete využít výhod různých produktů. Pro každého milovníka běhání se jistě najde místo na sbalení drobností, které potřebujete mít neustále u sebe. Pokud nemáte mnoho věcí, vejdou se vám do běžeckého pásu. Na delší vzdálenosti může být zapotřebí dalších předmětů, větší láhve a další vrstvy oblečení. Tehdy se hodí běžecký batoh. Tento typ modelu nabízí mnoho výrobců. Mezi jejich společné rysy obvykle patří ergonomický design se zaoblenými tvary, pohodlné nosné systémy, ramenní popruhy a kompatibilita s hydratačními systémy.

Běžecká výbava do náročnějších podmínek

Existují různé typy běhu. Mezi milovníky tohoto sportu jsou ti, kteří zdolávají městské ulice mírným tempem, ale také sprinteři, kteří věnují mnoho hodin tréninku na maraton. Proto může být vybavení pro běžce pro někoho určené a pro jiného nemusí nutně fungovat. Cennou podporou při pohybu v obtížnějším terénu budou bezpochyby běžecké hole. Fungují dobře v různých částech roku a oceníte je, když náhle ztratíte rovnováhu. Kdo dynamicky zdolává zasněžené horské stezky a divočinu, měl by sáhnout po mačkách na běžky. Na zledovatělém povrchu poskytují mačky větší stabilitu a zajišťují vaši bezpečnost. Pokud se rozhodnete trénovat i v zimních podmínkách, můžete se díky běžeckým botám vyhnout tomu, aby se vám do bot dostaly kameny a vlhkost. Běháte i po setmění? Sáhněte po čelovce. Tento kompaktní přístroj je ideální pro zvýšení viditelnosti za zhoršených světelných podmínek.

Vhodně zvolené běžecké vybavení zvýší efektivitu vašeho tréninku

Může se zdát, že na běhání stačí pohodlné boty, tričko a kalhoty. Samozřejmě můžete vynechat běžecké doplňky a vyrazit bez dalších předmětů, ale efektivita takové činnosti bude mnohem nižší. Je snadné si představit, že komfort překonání vzdálenosti se zvýší, pokud není nutné zastavovat kvůli hydrataci nebo zpomalovat kvůli nedostatečné viditelnosti. Drobné pomůcky mohou mít v tomto ohledu velký význam. Můžete také získat další výhody. Existují běžecké doplňky, které vám pomohou sledovat váš výkon, monitorovat vaše tělo a kontrolovat vaše pokroky. Běžecké hodinky takové funkce často mají. Existují běžecké doplňky, které vám pomohou sledovat výsledky, monitorovat výkon a kontrolovat pokroky.

Uznávané značky běžeckého příslušenství

Obchod 8a.cz nabízí běžecké vybavení od mnoha výrobců. Modely se samozřejmě liší technickými parametry a vizuální stránkou, ale dalším faktorem, který je třeba brát v úvahu, když sáhnete po gadgetu, je také jeho kvalita. Klamavě podobné návrhy mohou mít podobné funkce, ale používají různé materiály. Neměli byste dělat ukvapená rozhodnutí a navrhovat pouze vzhled nebo název společnosti. Často můžete najít kvalitnější varianty s velmi dobrými specifikacemi a za atraktivní cenu. Pečlivě propracované modely, vyrobené s důrazem na detail, poslouží začínajícím běžcům i profesionálům mnohokrát a v různých podmínkách.