top

TERREX

ZDOLEJTE SVŮJ VRCHOL!

Seznamte se s obuví a oblečením určenými pro rychlý pohyb v terénu

Prohlédněte si celou kolekci!

adidas TERREX Free Hiker 2

Procházejte horské stezky a trasy pohodlně a stylově! Nová řada Free Hiker 2 kombinuje nejlepší prvky trekové a sportovní obuvi. S touto obuví zdoláte terénní výzvy ještě rychleji a snadněji!

Tlumení a stabilita

Silná vrstva pěny účinně chrání nohy při rychlých pochodech po kamenech a skalách. Speciální výztuhy v oblasti paty zároveň zaručují vysokou stabilitu při každém kroku.

tlumení v obuvi TERREX

Nejmodernější materiály

Svršek bot Free Hiker 2 ze syntetických materiálů je velmi lehký. Zároveň nabízejí velmi vysokou odolnost a vynikající prodyšnost. To vše má zajistit, že vaše nohy budou mít při mnohakilometrových túrách zaručené nejvyšší možné pohodlí.

lehké materiály v obuvi TERREX

Přilnavost

Dobrá trakce je na každé stezce nezbytná. Podrážky použité v botách Free Hiker 2 mají hluboký vzorek tvarovaný tak, aby fungovaly stejně dobře při výstupu jako při sestupu. Univerzální vzorek a použití vysoce přilnavé pryže Continental odolné proti oděru zajišťují, že si boty udržují velmi dobrou přilnavost nejen na skalách a kamenech, ale i na trávě.

vysoká přilnavost obuvi TERREX

adidas TERREX - vše pro pěší turistiku

Rádi chodíte po horských stezkách? Cítíte se na lesních cestách jako doma? Výrobky TERREX byly vyrobeny s ohledem na vás. Nejmodernější materiály a technologická řešení vám zajistí pohodlí na túře bez ohledu na počasí.

Oblečení na hory

Lehké a dokonale přizpůsobené oblečení TERREX zaručuje maximální pohodlí na každé trase. Ať už se chystáte běhat v horách, na treking, nebo jen vyrazit na několikahodinový výlet, řada TEERREX nabízí modely, které vyhoví vašim potřebám. Bundy, mikiny, trička, kalhoty a mnoho dalšího – vše navrženo pro horská dobrodružství!

oblečení TERREX

Vybavení

Lehké batohy a profesionální běžecké vesty vám usnadní vzít si na trasu všechny potřebné věci. Tenké, pružné, ale odolné materiály zaručují nízkou hmotnost a vysokou odolnost. Díky špičkovému vybavení se budete cítit sebejistě na každé trase.

Turistické vybavení TERREX

Hikingová obuv

Boty TERREX kombinují prvky trekové, turistické a sportovní obuvi. Díky tomu jsou lehké, nabízejí vysokou úroveň tlumení, fenomenální přilnavost a jsou dobře chráněny proti snadnému poškození. Pokud hledáte spolehlivou a dynamickou hikingovou obuv, budou tyto boty tou nejlepší volbou!

Pohodlný střih oblečení  TERREX