top

Stany MSR

Stany MSR jsou naprostou klasikou v kategorii batohů. Americký design a nejvyšší kvalita zpracování s plným důrazem na dosažení co nejnižší hmotnosti, což je důležité pro příznivce minimalismu a lehkosti.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Moderní stany MSR

Dnes se stále více turistů řídí heslem "lehčí a rychlejší". Tato slova však nic neznamenají, pokud vaše vybavení v terénu selže. Stany MSR jsou ikonami backcountry života, ikonickými výrobky, jejichž nízká hmotnost je doprovázena nejnovějšími technologiemi a maximální pozorností věnovanou detailům. Spolehlivost a komfort na nejvyšší úrovni. Tímto způsobem také MSR® - takže se nemusíte bát o přístřeší během svých venkovních dobrodružství. Obzvláště oblíbené jsou ultralehké trekingové modely, které se snadno vejdou do batohu a díky jejich nízké hmotnosti si jich v zavazadle téměř nevšimnete. Konstrukce jsou připraveny pro zkušené milovníky trekkingu a jejich rozbití je velmi intuitivní. Dokonalá kombinace odolného rámu a nejlehčích materiálů vám umožní postavit spolehlivý přístřešek na stezce.

Malé stany MSR znamenají spoustu místa uvnitř

V roce 2009. MSR se stal prvním výrobcem stanů v Severní Americe, který nabízí měření vnitřního objemu. Kromě základních délek podlážek a světlé výšky nyní MSR zveřejňuje vnitřní objemy všech svých stanů, aby zákazníkům pomohla lépe vybrat ideální přístřešek pro vícedenní lijáky. Stany MSR jsou navrženy s ohledem na potřeby uživatele. Tvar rámů je upraven tak, aby dokonale spojoval dvě potřeby - co nejvyšší odolnost a velký využitelný prostor uvnitř. Tento přístup znamená, že klasické konstrukce iglú jsou nahrazovány mnohem efektivnějšími hybridními rámy. Díky vhodnému použití tyčí jsou stany mnohem prostornější a stále dobře fungují ve větrných podmínkách.

Moderní technologie ve stanech MSR

Již více než 20 let posouvá společnost MSR tento obor vpřed díky technologiím. Turistické stany MSR jsou považovány za nejodolnější, jaké kdy byly vyrobeny. Jsou konstruovány tak, aby vydržely. Zároveň se vyznačují nízkou hmotností. Jak se tyto dvě zdánlivě extrémní vlastnosti dají skloubit? Použitím nejnovějších dostupných materiálů. Kvalitní hliníkové trubky s tenkými stěnami tvoří spolehlivý rám, který dodává stanu ideální tvar. Speciální hliníková slitina zaručuje správné mechanické vlastnosti, takže tyč není ani příliš tuhá, což by vedlo k jejímu snadnému zlomení, ani příliš křehká, protože by neposkytovala dostatečnou oporu stanu. Materiály použité ve stanu MSR Tropics jsou jedinečné. Lehké syntetické tkaniny jsou potaženy silikonem, který zajišťuje vysokou odolnost proti vodě. Plachta, která chrání před srážkami a zároveň se dá sbalit do malého přenosného kufříku. Kombinace supermoderní konstrukce a muší plachty vytváří stan, který je vhodný i pro ty nejdelší treky.

Stany MSR v nabídce obchodu 8a.cz

Nabízíme širokou škálu produktů této uznávané značky, od stanů až po turistické soupravy MSR Trekingové stany různých velikostí jsou vhodné pro všechny cestovatele. Pro samostatné spaní postačí stany pro 1 osobu. K dispozici jsou také stany pro 2 osoby a stany pro 3 osoby, pokud cestujete ve více lidech.