top

Nosítka Deuter

Nosiče Deuter umožňují i těm nejmenším dětem doprovázet své rodiče na každé výpravě. Odolné a vysoce kvalitní materiály jsou zárukou, že bude děťátko spokojené a v bezpečí.

.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Vymazat

Deuter vyrábí nosítka pro rodiče, kteří nezpomalují

Známý outdoorový výrobce Deuter vytvořil tento nosič pro všechny rodiče, kterým dítě nebrání v dosažení dalších horských cílů a pro které není překážkou v plnění turistických plánů. V takové konstrukci bude nošení dítěte na turistické stezce bezpečné. Zákazníci, kteří chtějí vzít své děti na výlet, si dnes mohou vybrat z mnoha různých modelů nosičů. Při rozhodování by mělo být klíčové, z jakého materiálu je nosič vyroben. Samozřejmě byste měli věnovat pozornost také konstrukci rámu. Slouží k utváření celku a odpovídá za umístění dítěte uvnitř. Aby byla poloha pro batole co nejpohodlnější, stojí za to pečlivě se podívat na profil konkrétních modelů a věnovat pozornost tomu, jakým dětem jsou určeny.

Pro batolata, která ještě nejsou schopna zdolávat trasy samostatně - dětská nosítka Deuter

Cestování s dětmi, a to i s těmi nejmenšími, nemusí být zatěžující. Před cestou si stačí vzít pohodlné nosítko Deuter. Stejně jako při výběru batohu záleží na funkčnosti designu. Z batohů na záda si ženy rády vybírají dámské batohy, protože lépe padnou ženské postavě. U dětských nosítek je stejně důležitý i střih. Než si vyberete správný model, přečtěte si podrobně jeho specifikace. První věc, které byste měli věnovat pozornost, je rám. Měla by být dostatečně pevná, aby bez problémů unesla váhu vašeho dítěte. Pokud jde o bezpečnost, není prostor pro kompromisy. Ideálními materiály pro konstrukci nosiče jsou hliník a ocel. Materiál rámu závisí především na cenové kategorii výrobku. Modely vyšší třídy jsou obvykle vyrobeny z hliníku, který je nejen odolný, ale také lehký.

Sluchátka Deuter pro různé expedice

Konstrukce nosítek Deuter je navržena tak, aby bylo nošení dítěte pro rodiče co nejpohodlnější. Kromě toho je možné model používat i ve statické poloze. Pokud je nosítko umístěno na rovném povrchu, dítě v něm bezpečně odpočívá. Celá věc bude stabilnější, protože k tomu můžete použít podpěry. Ani pohyb dítěte by neměl snížit úroveň bezpečnosti. Stejně důležitý jako konstrukce je i nosný systém. Je navržen na základě řešení známých z turistických batohů. Některé modely jsou nastavitelné, což zvyšuje komfort používání. Stejný úkol čeká i ramenní popruhy a zádový panel. Tyto prvky jsou potaženy měkkou tkaninou, takže nesnižují pohodlí při nošení. Další podporou pro správné nošení je bederní pás. Je také vyroben z příjemných na dotek, ale odolných tkanin.

Sluchátka Deuter pro různé expedice

Díky dobře navrženému a vhodně nastavenému nosnému systému turistických bederních popruhů a popruhů Deuter se velká část zátěže přenáší ze zad na boky uživatele. Díky tomu je model použitelný po dlouhou dobu na různých cestách, aniž by ztratil komfort. I delší cesty budou pohodlnější nejen pro rodiče, ale i pro batolata. Sedadlo a bezpečnostní pásy jsou potaženy syntetickou tkaninou s jemnou strukturou a měkkou texturou. Můžete si tak být jisti, že vaše dítě bude v nosítku klidně, pohodlně a bezpečně sedět. Pokud menší dítě již pohodlně odpočívá, věnujte se i staršímu. Pro samostatně putující děti nabízí Deuter působivé batohy navržené s ohledem na začínající dobrodruhy.