top

Cyklistické chrániče

Chrániče na kola jsou nepostradatelným doplňkem výbavy při rychlejších sjezdech v terénu. V naší nabídce najdete pohodlné chrániče na MTB a enduro kola, které vás dokonale ochrání v případě pádu. Lehké modely, ideální pro singletracky, nebo trochu více stavěné pro skoky.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Cyklistické chrániče ION Pads E-Sleeve - black

  wish list

 2. -20%
  Cyklistické chrániče ION Pads K-Sleeve - black

  wish list

 3. -20%
  Cyklistické chrániče ION Pads K-Pact - black

  wish list

 4. -28%
  Chrániče loktů POC VPD Air Sleeve - uranium black

  wish list

 5. -28%
  Chrániče kolen POC VPD Air Leg - uranium black

  wish list

 6. -20%
  Cyklistické chrániče ION E-Sleeve 2.0 - black

  wish list

 7. -20%
  Cyklistické chrániče ION K-Sleeve 2.0 - black

  wish list

 8. -27%
  Cyklistické chrániče ION E-Sleeve - ocean blue

  wish list

 9. -31%
  Cyklistické chrániče ION E-Traze - ocean blue

  wish list

 10. -34%
  Cyklistické chrániče ION E-Traze - black

  wish list

 11. -33%
  Cyklistické chrániče ION K-Traze AMP - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Ačkoli chrániče kol původně používali především sjezdaři a nadšenci do kol BMX, s rostoucí oblibou singletracků, bikeparků a terénních kol se k tomuto praktickému řešení obrací stále více lidí. Je třeba vědět, že moderní chrániče kol prošly vývojem a výrazně se liší od velkých a neskladných modelů známých před lety. Přední značky vyrábějící chrániče pro cyklisty dnes nabízejí různé modely lišící se úrovní ochrany a určením. Inovativní materiály umožnily výrazně zmenšit jejich velikost, díky čemuž jsou MTB nebo enduro chrániče nošené pod tričkem nebo kraťasy téměř neviditelné. Stále častěji se chrániče montují přímo do oděvu. Trička, ponožky nebo šortky s chrániči nabízejí vysoký komfort nošení a bezpečnost v jednom. To umožnily moderní pěny, které si zachovávají pružnost, takže celek nebrání pohybu. Zároveň při pádu pěna ztuhne a poskytuje lepší ochranu proti nárazu.

Moderní chrániče pro MTB, enduro a BMX

Přední značky nabízejí celou řadu chráničů kol. Ti, kteří si vybírají MTB kola, nejčastěji volí chrániče loktů a kolen. Právě tato místa jsou při pádu nejvíce ohrožena poškozením. Někdy nás zachrání před nepříjemnými odřeninami při rychlé jízdě, a to i na lehkém singltreku nebo mírně prudším sjezdu. Enduro nadšenci a ti, kteří skáčou přes skoky, se často rozhodnou používat chrániče holení. Je to neocenitelná ochrana při sklouznutí nohy z pedálu. Chránič holeně může v takové situaci ušetřit spoustu bolesti. Můžete se také vybavit chrániči hrudníku, boků nebo zad. Kompletní sada chráničů pro sjezdová kola je volbou lidí, kteří se soustředí na jízdu z kopce. Výkonné modely poskytují skvělou ochranu v případě pádu, ale to vše na úkor volnosti pohybu a hmotnosti takové sady. Proto jsou oblíbené chrániče pro enduro a MTB kola, které mají pružnou a lehkou konstrukci, ale přesto poskytují základní úroveň bezpečnosti.

Chrániče kol najdete v obchodě 8a.cz

V naší nabídce nabízíme pouze chrániče špičkových cyklistických značek. Díky tomu jsme si jisti, že poskytují vysokou úroveň ochrany a zároveň je jejich nošení pohodlné. Všechny modely jsou vyrobeny z lehkých materiálů, které se však vyznačují vysokou odolností. Anatomická sada chráničů na kolo vás nebude omezovat v pohybu, takže vám nebude překážet při technických sjezdech nebo náročnějších úsecích singletracků. Lehké chrániče pro MTB nebo enduro kola jsou skvělou volbou pro každého, kdo se chce na terénních stezkách cítit o něco bezpečněji.