top

Cyklistické přilby POC

Cyklistické přilby POC jsou moderní modely nabízející mimořádně vysokou úroveň ochrany, dokonalý design a vynikající ventilaci. Ať už jezdíte na jakémkoli typu kola, mezi mnoha modely POC najdete tu pravou přilbu pro své kolo.
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
  1. -34%
    Cyklistická přilba POC Tectal - jade green matt

    wish list

  2. -23%
    Cyklistická přilba POC Octal X Spin - hydrigen white

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
Vymazat

Cyklistické přilby POC - maximální výkon

POC je výrobce, který je již mnoho let spojován se špičkově vyrobenými produkty pro všechny fanoušky a fanatiky cyklistiky. Portfolio společnosti zahrnuje cyklistické oblečení, obuv a doplňky, jako jsou Brýle POC značka je však nejznámější díky helmám, které vyrábí. Cyklistické přilby POC představují vynikající kvalitu provedení v kombinaci s moderními řešeními. Proto tyto přilby poskytují nejen maximální pohodlí, ale také mimořádně vysokou úroveň bezpečnosti. Mnoho modelů je vybaveno systémem RECCO®, který je dobře známý outdoorovým nadšencům. V případě pádu umožňuje tento systém záchranným složkám provést účinnou záchrannou akci.

Moderní design klíčem k naší bezpečnosti

Cyklistické přilby POC jsou modely vyrobené výhradně z těch nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu je jejich konstrukce výjimečně lehká a dokonale tlumí síly vznikající při pádu. To zvyšuje úroveň naší bezpečnosti. Přilby mají mnoho větracích otvorů, které zajišťují pohodlnou cirkulaci vzduchu. Mnoho modelů má speciální otvory, do kterých lze bezpečně uložit sluneční brýle. Pokud jde o brýle, přilby zajišťují dokonalou integraci se všemi modely značky (včetně brýlí), což účinně eliminuje riziko zamlžení skel. Cyklistické přilby POC se vyrábějí v mnoha velikostech, díky čemuž je lze úspěšně přizpůsobit obvodu naší hlavy. Nastavení se provádí pomocí pohodlného knoflíku. Každý model je propracovaný do nejmenšího detailu a zajišťuje maximální pohodlí a bezpečnost.

Koupit cyklistickou přilbu POC v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz V nabídce najdete širokou škálu produktů této renomované značky, včetně cyklistických přileb POC. Od silničních modelů s aerodynamickým tvarem až po výrobky se zabudovanou týlní částí pro příznivce MTB a endura. Každý model je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují maximální bezpečnost a výjimečné pohodlí. Široká škála designů a barev umožňuje vybrat dokonalý model pro ženy i muže.