top

Pánské pokrývky hlavy

Pánské pokrývky hlavy pro všechna roční období jsou funkčním doplňkem každého oblečení. V zimě dokonale ochrání vaši hlavu před rychlým ochlazením a v létě vás účinně ochrání před ostrým sluncem.
Zobrazení Mřížka Seznam

1011 výrobky

  1. -6%
    Čepice Patagonia Beanie Hat - cosmic gold

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1011 výrobky

Vymazat

Rozmanité pánské turistické a sportovní pokrývky hlavy

Při jakékoli outdoorové aktivitě je nezbytná odpovídající ochrana tepelného komfortu hlavy. Ať už sportujete, nebo jen chodíte po horách, ochrana hlavy by měla být prvořadá. V horkém létě se hlava snadno přehřeje, což může vést k úpalu. V zimě může být chladno a hrozí omrzliny. V přechodných ročních obdobích může být vítr obzvláště nepříjemný. Naše nabídka zahrnuje pánské pokrývky hlavy do každého počasí a ročního období. Od krutých mrazů přes podzimní přeháňky až po letní vedra. Čepice, čelenky, klobouky a kukly od špičkových outdoorových značek zajistí pohodlí a vysokou funkčnost v terénu.

Pánské zimní pokrývky hlavy ideální pro lyžování a horolezectví

Když nás počasí venku nevybízí k tomu, abychom vyšli z domu, můžeme se mu vzepřít pomocí zimních čepic. Pak se nebojíme nízkých teplot ani padajícího sněhu. Naše pánské čepice jsou určeny pro aktivní lidi, takže kromě toho, že skvěle vypadají, jsou také teplé a většina z nich má navíc výhodu, že odvádí vlhkost od těla! Ať už se jedná o syntetickou čelenku nebo tenkou čelenku z technických vláken či merino vlny, lze ji nosit i při fyzické aktivitě. Pánské funkční pokrývky hlavy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které chrání citlivou pokožku hlavy před ochlazením i přehřátím. Rukavice, čepice a multifunkční šátky jsou základními kusy oblečení pro nejchladnější část roku.

Pánské kšiltovky jsou ideální volbou na horskou stezku i na každodenní nošení

Mezi oblíbené letní pokrývky hlavy pro muže patří kšiltovky, které se skvěle hodí, když venku panují vedra. Chrání hlavu a oči před nadměrným slunečním zářením a rychle odvádějí vlhkost od pokožky. Čepice s chráničem krku je v nejteplejších oblastech světa nezbytnou výbavou. Extrémně lehké a sbalitelné modely jsou ideální na výlety do tropů i na prosluněné horské stezky. Díky pružným materiálům se snadno vejde do téměř všech turistických batohů, takže je lze v případě zatažené oblohy snadno uložit. Díky mimořádně široké nabídce modelů a barev si všichni aktivní lidé mohou vybrat pánskou pokrývku hlavy, která nejlépe odpovídá jejich aktivitě a ročnímu období. Grafiky a loga nejznámějších výrobců vám umožní začlenit vášeň pro hory do vašeho každodenního života.

Značkové pánské pokrývky hlavy na 8a.cz nejsou jen čepice

Mezi modely, které nabízíme, jsou nejen klasické turistické čepice na léto a zimu, ale i další typy pánských pokrývek hlavy. Skládací klobouky se jistě budou hodit na letních výpravách. Tyto modely jsou pohodlné na cestování a zároveň poskytují skvělou ochranu před ostrým sluncem. Při zimních sportech jsou velmi oblíbené tenké kukly pod helmou, které poskytují základní tepelnou izolaci a vysokou úroveň pohodlí. Sportovní čelenky jsou také velmi oblíbenou pánskou pokrývkou hlavy, zejména v přechodných ročních obdobích. Jsou ideální na běhání a turistiku po horských stezkách. Dokonale kombinují funkci ochrany uší a dutin před chladem a zároveň velmi účinně odvádějí vlhkost.