top

Pánské pokrývky hlavy

Pánské pokrývky hlavy pro všechna roční období jsou funkčním doplňkem každého oblečení. V zimě dokonale ochrání vaši hlavu před rychlým ochlazením a v létě vás účinně ochrání před ostrým sluncem.
848
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 848

na stránce
 1. -3%
  Zimní čepice adidas TERREX Merino Beanie - black

  wish list

 2. -16%
  Kšiltovka Buff Trucker Cap - epm 2022 black

  wish list

 3. -5%
  Čelenka Buff Dryflx Headband - fire

  wish list

 4. -5%
  Čelenka Buff Dryflx Headband - lilac sand

  wish list

 5. -5%
  Kšiltovka Buff Pack Merino Fleece Cap - khaki

  wish list

 6. -5%
  Čepice Buff Dryflx Beanie - solid fire

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 848

na stránce

Rozmanité pánské turistické a sportovní pokrývky hlavy

Při jakékoli venkovní aktivitě je nezbytná odpovídající ochrana tepelného komfortu hlavy. Ať už sportujete, nebo jen chodíte po horách, ochrana hlavy by měla být prvořadá. V horkém létě se hlava snadno přehřeje, což může vést k mrtvici. V zimě může být chladno a hrozí omrzliny. V přechodných ročních obdobích může být vítr obzvláště nepříjemný. Máme pánské klobouky do každého počasí a pro každé roční období. Od krutých mrazů přes podzimní přeháňky až po letní vedra. Čepice, čelenky, klobouky a kukly od špičkových outdoorových značek zajistí pohodlí a vysokou funkčnost v terénu.

Pánská zimní pokrývka hlavy ideální pro lyžování a horolezectví

Když nás počasí venku nevybízí k tomu, abychom vyšli z domu, můžeme se mu vzepřít pomocí zimních čepic. Pak se nebojíme nízkých teplot ani padajícího sněhu. Naše pánské čepice jsou určeny pro aktivní lidi, takže kromě toho, že skvěle vypadají, jsou také teplé a většina z nich má navíc výhodu, že odvádí vlhkost od těla! Ať už se jedná o syntetickou čelenku nebo tenkou čelenku z technických vláken či merino vlny, lze ji nosit i při fyzické aktivitě. Pánská termoaktivní pokrývka hlavy je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které chrání citlivou pokožku hlavy před ochlazením i přehřátím. Rukavice, čepice a Multifunkční-šály jsou základními kusy oblečení pro nejchladnější část roku.

Pánské baseballové čepice jsou ideální volbou na stezku i na každodenní nošení

Mezi oblíbené letní pokrývky hlavy pro muže patří baseballové čepice, které se skvěle hodí, když venku panují vedra. Chrání hlavu a oči před nadměrným slunečním zářením a rychle odvádějí vlhkost od pokožky. Čepice s chráničem krku je v nejteplejších oblastech světa nezbytnou výbavou. Extrémně lehké a sbalitelné modely jsou ideální na výlety do tropů i na prosluněné horské stezky. Díky pružným materiálům se do nich snadno vejdou téměř všechny turistické-batohy, takže je lze v případě zatažené oblohy snadno uložit. Díky mimořádně široké nabídce modelů a barev si všichni aktivní lidé mohou vybrat pánskou pokrývku hlavy, která nejlépe odpovídá jejich aktivitě a ročnímu období. Grafiky a loga nejznámějších výrobců vám umožní začlenit vášeň pro hory do vašeho každodenního života.

Značkové pokrývky hlavy pro muže 8a.cz nejsou jen klobouky

Mezi modely, které nabízíme, jsou nejen klasické turistické čepice na léto a zimu, ale i další typy pánských pokrývek hlavy. Skládací klobouky se jistě budou hodit na letních výpravách. Tyto modely jsou pohodlné na cestování a zároveň poskytují skvělou ochranu před ostrým sluncem. Při zimních sportech jsou velmi oblíbené tenké kukly pod helmou, které poskytují základní tepelnou izolaci a vysokou úroveň pohodlí. Sportovní čelenky jsou velmi oblíbené také u mužů, zejména v přechodných ročních obdobích. Jsou ideální na běhání a turistiku po horských stezkách. Dokonale kombinují funkci ochrany uší a dutin před chladem a zároveň velmi účinně odvádějí vlhkost.