top

Trailové boty Merrell

Trailová obuv Merrell jsou moderní modely ideální pro rychlé zdolávání lesních cest a horských stezek. Nabídka zahrnuje jak klasickou, dobře odpruženou obuv, tak minimalistickou obuv. Podívejte se na trailovou obuv Merrell a užijte si lehké pohodlí při běžeckých výletech, trénincích i závodech!
Zobrazení Mřížka Seznam

25 výrobky

 1. -36%
  Trailové boty Merrell Nova 3 - black/black

  wish list

 2. -35%
  Trailové boty Merrell Fly Strike - black

  wish list

 3. -15%
  Trailové boty Merrell Moab Flight - black

  wish list

 4. -40%
  Trailové boty Merrell Long Sky Sewn - black

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

25 výrobky

Vymazat

Merrell trailová obuv - široký výběr minimalistických modelů

Značka Merrell je jedním z nejznámějších výrobců běžeckých bot s nulovým dropem. Pokud chcete vyzkoušet minimalistický model běžecké obuvi, určitě ho v portfoliu této americké značky najdete. Merrell trailová obuv nabízí také širokou škálu produktů s klasičtějším designem. Záleží jen na vás, zda sáhnete po ultralehké přírodní běžecké obuvi, nebo po obuvi s výrazným odpružením. Kterýkoli z boty Merrell však sdílejí maximální respekt k životnímu prostředí. Některé materiály použité na výrobu bot pocházejí z recyklovaných zdrojů. Toto rozhodnutí minimalizuje uhlíkovou stopu výrobního procesu značky! Volba trailové obuvi Merrell je tedy maximálně praktická a ekologická!

Moderní design pro maximální pohodlí

Trailová obuv Merrell je vytvořena z moderních materiálů, které zajišťují extrémně lehkou konstrukci. Běžecké boty jsou tak odolné a prodyšné. Naše nohy si v ní udrží správnou teplotu a riziko přehřátí je minimalizováno. Navíc značka v mnoha modelech používá vlákna extrémně odolné tkaniny Cordura®. Boty lze zakoupit jak v minimalistickém provedení s nulovým dropem, tak jako klasické běžecké boty s velkou dávkou tlumicí pěny. Trailová obuv Merrell však musí poskytovat nejen pohodlí a podporu při běhu, ale také vynikající trakci. Podrážky každého modelu jsou proto vyvinuty ve spolupráci se známou společností Vibram®. Směsi pryže umožňují udržet trakci bez ohledu na povrch. Osvědčí se v kluzkém blátě i na pevné skále.

Podívejte se na trailovou obuv Merrell v horském obchodě 8a.cz

V našem obchodě máme široký výběr produktů této uznávané značky. V mnoha verzích běžecké obuvi Merrell si vybere každý. Boty jsou navíc k dispozici v dámské i pánské verzi! Ať už vás zajímá klasický design, nebo minimalistické výrobky s nulovou kapkou, najdete ten správný produkt pro vás! Vysoká kvalita výroby zaručuje, že nám boty budou sloužit dlouho.