top

Turistické láhve

Turistické láhve a měkké lahve jsou dobrou volbou na stezku, do města i na běhání. Jsou mimořádně praktickým a šikovným vybavením, které výrazně usnadňuje správnou hydrataci organismu.
206
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 206

na stránce
 1. -5%
  Zátka Esbit Vacuum Flask
  Zátka Esbit Vacuum Flask
  156 Kč 165 Kč

  wish list

 2. -14%
  Láhev Nalgene Grip-n-Gulp - pink unicorn

  wish list

 3. -14%
  Láhev Nalgene Everyday Wide 1L - pear

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 206

na stránce

Velký výběr lahví umožní každému najít ten správný model

Turistické láhve s moderním designem jsou oblíbenou volbou pro každodenní použití, hodí se do tašky, batohu nebo kabelky. Láhev na vodu je ideální způsob, jak udržet tělo optimálně hydratované, ať už během každodenní rutiny v práci a ve škole, nebo při večerním běžeckém tréninku v parku či v posilovně. Obchod nabízí 8a.cz nabízí mimořádně širokou škálu modelů, které se liší nejen kapacitou nebo použitým materiálem, ale také mnoha prvky ovlivňujícími jejich použitelnost. Lahve na vodu s náustkem umožňují používat vodu přímo na trase a často používaná ucha umožňují připevnit celou věc k batohu. Pokud budete u pramenů, na které narazíte, používat malé turistické filtry na vodu, můžete si zajistit dostatečnou zásobu pití po celou dobu vaší túry. Lahve na pití s radostí používají také sportovci a nejaktivnější lidé. Je to nejvhodnější řešení při intenzivní fyzické aktivitě. Lahve s rolovacím uzávěrem zabírají prázdné jen velmi málo místa, a proto jsou vhodnou volbou na delší cesty. Po vypotřebování vody lze láhev snadno uložit do malé kapsy a na další zastávce ji doplnit čerstvou vodou. Pružné měkké baňky podlouhlého tvaru naopak volí běžci. Skvěle se vejdou do kapes běžeckých batohů a jsou také velmi lehké. Velmi praktické jsou také skládací cestovní láhve, z nichž některé jsou vyrobeny z pružného materiálu. Zabírají méně místa než tradiční modely a navíc se velmi pohodlně drží.

Zárukou špičkové kvality cestovních lahví na vodu jsou špičkové značky

Nabízíme modely ze syntetických materiálů i tradiční hliníkové a ocelové láhve. Při výběru turistické láhve je vhodné věnovat pozornost typu uzávěru a šířce vstupního otvoru. Menší průměr umožňuje pohodlnější pití přímo z láhve, zatímco větší průměr usnadňuje mytí láhve. V obchodě je k dispozici široká škála barev a modelů 8a.cz široká škála barev a modelů, které jsou k dispozici v obchodě, vám umožní dokonale si vybrat láhev nebo měkkou placatku podle vašich potřeb, a to jak pro turistické výlety, tak pro každodenní použití.