top

Běžecké lyžování

Běžecké lyžování je zimní sport pro každého! Můžete závodit na běžkách, chodit po zasněžených stezkách nebo si jen vyjít na odpolední procházku. Nabízíme veškeré vybavení pro běžecké lyžování, které potřebujete na začátek svého běžeckého dobrodružství. U nás najdete lyže, boty, hůlky, vosky a mnoho dalšího příslušenství, které se vám bude hodit při vašich výletech na běžkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
 1. -26%
  Lyže Peltonen G-Grip Moveo NIS
  Lyže Peltonen G-Grip Moveo NIS
  4 467 Kč 6 037 Kč

  wish list

 2. -21%
  Lyže Peltonen Delta Step Jr - blue

  wish list

 3. -26%
  Lyže Peltonen N-grip Moveo NIS
  Lyže Peltonen N-grip Moveo NIS
  4 467 Kč 6 037 Kč

  wish list

 4. -27%
  Vosk na lyže Swix N3NC 80 ml

  wish list

 5. -27%
  Vosk na lyže Swix N4C spray 150 ml

  wish list

 6. -27%
  Vosk na lyže Swix F4-60
  Vosk na lyže Swix F4-60
  248 Kč 341 Kč

  wish list

 7. -14%
  Sada Peltonen Delta Step - red
  Sada Peltonen Delta Step - red
  2 211 Kč 2 572 Kč

  wish list

 8. -20%
  Běžecké hole Rex Vega Ski Pole 30 Carbon

  wish list

 9. -22%
  Boty Alpina T10 - black/green
  Boty Alpina T10 - black/green
  1 948 Kč 2 498 Kč

  wish list

 10. -25%
  Boty Alpina T5 PLUS - black/red
  Boty Alpina T5 PLUS - black/red
  1 791 Kč 2 388 Kč

  wish list

 11. -22%
  Dětské boty Alpina T5 PLUS JR - black/red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Běžecké lyžování je zimní sport pro každého

Můžete závodit na běžkách, chodit po zasněžených stezkách nebo si jen vyjít na odpolední procházku. Nabízíme veškeré vybavení pro běžecké lyžování, které potřebujete na začátek svého běžeckého dobrodružství. U nás najdete lyže, boty, hůlky, vosky a mnoho dalšího příslušenství, které se vám bude hodit při vašich výletech na běžkách.

Běžecké lyžování

Dříve byla turistika na lyžích často jedinou možností, jak se dostat do zasněžených měst. Dnes je cesta do těchto odříznutých vesnic mnohem snazší a běžecké lyžování se stalo sportovní a rekreační aktivitou. Je to skvělá alternativa k pěší turistice, zejména když jsou silnice a cesty pokryty silnou vrstvou sněhu. V současné době je v outdoorových a horských obchodech k dispozici mimořádně široká nabídka vybavení pro běh na lyžích pro všechny úrovně pokročilosti. V naší nabídce nemůže chybět ani vybavení na běžky. Patří sem i modely pro začátečníky, které jsou ideální pro první kroky v tomto sportu. Pohodlné boty a všestranné běžecké lyže jsou ideální i pro rekreační výlety na lyžích.

Vybavení na běžky

Přední lyžařské značky nabízejí celou řadu vybavení. Nejpokročilejší modely jsou připraveny pro závodníky závodící na nejvyšší úrovni. Jedná se o konstrukce, které velmi často využívají karbonová vlákna a nejnovější konstrukční řešení. Takové profesionální vybavení na běžky je ultralehké a připravené pro nejvyšší zatížení. Na druhém konci jsou turistické a rekreační běžecké lyže, které jsou navrženy spíše pro pohodlné používání a všestrannost. Je takové vybavení horší? Rozhodně ne a pro amatérské použití v mnoha situacích se ukáže, že je pro naše potřeby mnohem vhodnější. Závodní vybavení je nejlepší používat na perfektně upravených běžeckých tratích. Pokud se však běžecké lyžování má provozovat na méně upravených tratích nebo dokonce v lese na nezpevněných cestách, jsou rozhodně vhodnější turistické lyže nebo boty. Širší konstrukce nám poskytne větší stabilitu a celá věc se bude vyznačovat větší odolností, která je nezbytná, pokud narazíme na náhodné kameny nebo kořeny.

Příslušenství na běžky na 8a.cz

Nabízíme širokou škálu produktů pro milovníky běžeckého lyžování. Naše nabídka zahrnuje nejen základní běžkařské vybavení, jako jsou lyže, boty a hůlky, ale také mnoho menšího vybavení. Patří mezi ně například lehké bundy, mikiny a kalhoty, teplé ponožky, čepice nebo brýle na běžky. Běžecké lyžování je jednou z těch zimních aktivit, které zvládne téměř každý. Stačí základní vybavení (na začátku jsou to většinou lyže na klasický styl pro začátečníky) a můžete vyrazit na první trasy!