top

Cyklistické ledvinky

Nože na kolo jsou optimálním řešením, pokud si s sebou berete jen pár věcí. Když je batoh rozhodně moc, pomůže vám pohodlná ledvinka na enduro kolo. Prohlédněte si širokou nabídku modelů a vyberte si ten nejlepší bederní pás na kolo!
26
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce
 1. -6%
  Ledvinka Evoc Hip Pouch 1 - ocean
  Ledvinka Evoc Hip Pouch 1 - ocean
  1 131 Kč 1 204 Kč

  wish list

 2. -5%
  Ledvinka Evoc Hip Pack 3 - olive
  Ledvinka Evoc Hip Pack 3 - olive
  1 842 Kč 1 939 Kč

  wish list

 3. -12%
  Ledvinka Evoc Hip Pack Pro 3 - multicolour

  wish list

 4. -12%
  Ledvinka Evoc Hip Pack Pro E-Ride 3 - black

  wish list

 5. -25%
  Ledvinka Deuter Neo Belt I - black

  wish list

 6. -25%
  Ledvinka Osprey Seral 4 - black

  wish list

 7. -14%
  Ledvinka Osprey Seral 4 - dustmoss green

  wish list

 8. -13%
  Ledvinka Osprey Talon 6 - ceramic blue

  wish list

 9. -18%
  Mala taška na kolo ION Hipbag Traze 3 - black

  wish list

 10. -18%
  Mala taška na kolo ION Hipbag Traze 1 - black

  wish list

 11. -25%
  Ledvinka Deuter Pulse 3 - bay

  wish list

 12. -29%
  Běžecký opasek Deuter Pulse 2 - bay

  wish list

 13. -25%
  Ledvinka Deuter Neo Belt II - black

  wish list

 14. -15%
  Ledvinka Deuter Pulse 3 - cranberry

  wish list

 15. -31%
  Běžecký opasek Deuter Pulse 2 - black

  wish list

 16. -11%
  Ledvinka Deuter Pulse 3 - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce

Cyklistické ledvinky pro kratší i delší cesty

Pokud neradi jezdíte s batohem nebo si s sebou berete jen malé množství věcí, pak je bederní opasek na kolo optimálním řešením. Díky tomu, že záda zůstávají odkrytá a nejsou zde žádné ramenní popruhy, nabízí celá věc mnohem lepší ventilaci v horkých dnech a také při intenzivní jízdě na singletreku. I do těch nejmenších cyklistických ledvinek se snadno vejdou doklady, sada klíčů od kola, duše nebo kompaktní pumpička či bombička pro rychlé nafouknutí kola. Všechny modely renomovaných výrobců jsou vyrobeny z podobných materiálů, jaké se používají u batohů. Jedná se o lehké a velmi pevné tkaniny, které zaručují vysokou spolehlivost na jakékoli trase. Panely ve styku s boky a bederní částí zad jsou vybaveny měkkými pěnami, jejichž úkolem je zajistit vysoký komfort a také účinný odvod vlhkosti vznikající při námaze.

Jaká je nejlepší cyklistická ledvinka?

Cyklistické ledvinky se liší především velikostí. Do nejmenších modelů se vejde jen to nejnutnější. Malá ledvinka na enduro kolo je skvělou volbou, pokud se chystáte na singletrek nebo krátký výlet. Je dobré, když je model vybaven místem na láhev, abychom mohli zajistit správnou hydrataci. Pro jednodenní výlety jsou mnohem lepší volbou větší cyklistické ledvinky s objemem až několik litrů. Do takového zavazadla si zabalíte trochu více věcí, například bundu nebo mikinu pro případ zhoršení počasí, něco k jídlu a několik dalších drobností. Pokud hodně pijete, bude pro vás optimálním řešením ledvinka na kolo vybavená hydrovakem. To umožňuje stálý přístup k vodě. Při rozhodování o větších modelech bychom však měli mít na paměti, že by měly být vybaveny kompresními popruhy, které umožní lepší stabilizaci zavazadla. Největší brašny mohou být vybaveny také dalšími sadami výztuh, které se osvědčí zejména v náročnějším terénu. Nabízíme celou řadu cyklistických ledvinek, od nejmenších modelů až po několikalitrové, které jsou velké téměř jako batohy. Značky specializující se na cyklistické vybavení zaručují nejvyšší kvalitu zpracování a vysokou ergonomii. Potřebujete kompaktní ledvinku na enduro nebo o něco větší model na delší výlet? Volba je na vás!