top

Termoláhve na pití

Termoláhve na pití jsou nezbytnou součástí expedic a rekreačních výletů. Díky jejich izolačním vlastnostem se bez nich turisté, táborníci a outdooroví sportovci neobejdou.
Zobrazení Mřížka Seznam

52 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Čisticí tablety Kambukka Queen of Clean

  wish list

 2. -31%
  Termoska Tasmanian Tiger H&C Stuff 1L - olive

  wish list

 3. -5%
  Zátka na Termoskaku Esbit VF - olive

  wish list

 4. -40%
  Termoska Tatonka H&C Stuff 1,0L

  wish list

 5. -40%
  Termoska Tatonka H&C Stuff 0,75L

  wish list

 6. -40%
  Termoska Tatonka H&C Stuff 0,45L

  wish list

 7. -25%
  Termoska Salewa Rienza Thermobottle 1 L - black

  wish list

 8. -31%
  Termoska Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L - black

  wish list

 9. -38%
  Termoska Primus Vacuum Bottle 0,75 l - black

  wish list

 10. -29%
  Termoska Esbit Vacuum 0,75L - black

  wish list

 11. -37%
  Termoska na pití Esbit Iso Vacuum Flask 0,5L

  wish list

 12. -32%
  Termoska Esbit Vacuum Flask 1L - olive

  wish list

 13. -32%
  Termoska Esbit Iso Vacuum Flask 1L

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

52 výrobky

na stránce
Vymazat

Praktické termosky na pití pro všechny druhy výletů a každodenní použití

Moderní design, vizuální přitažlivost a pohodlná konstrukce v kombinaci s vynikajícími izolačními vlastnostmi termosek na pití způsobují, že je používá stále více outdoorových nadšenců. Měly by se stát povinnou výbavou každého turisty a každého, kdo se rozhodne vyrazit do přírody. Velmi dobře však fungují i při každodenním používání. Abyste se nevzdali potěšení z doušku horkého nápoje v chladném dni, kdy není možnost nebo čas na jeho přípravu, vyplatí se mít s sebou termosku. Správně sestavený model vám zaručí, že na každém místě, kam se vydáte, bude možné uhasit žízeň. V přírodě je spousta příležitostí, jak tyto výhody využít. Pokud vedete náročný životní styl, bude se vám hodit i při každodenní práci.

Konstrukce termosky na pití umožňuje udržet teplotu tekutin

V chladnějším počasí je sahání po termosce s nápojem automatičtější než v horkém období. Je však třeba vědět, že tyto modely jsou vhodné nejen k udržování teploty tekutin, ale také k zabránění ohřívání studených nápojů. Klíčem k dosažení tohoto výsledku jsou speciálně vybrané materiály s velmi dobrými izolačními vlastnostmi. Například konstrukce z nerezové oceli se vyznačuje velmi vysokou pevností a odolností proti povrchovému mechanickému poškození. Řešením, které umožňuje plnit úkoly termosky, je použití dvojitých stěn. Mezi nimi je vakuum, které fantasticky izoluje od vnějších podmínek. Díky tomu zůstává obsah v zimě déle horký a v létě neztrácí svou nízkou teplotu.

Široká škála designů, ve kterých jsou termosky na pití k dispozici

Při výběru z široké nabídky značek, které vyrábějí termosky na pití, je samozřejmě třeba myslet na technickou specifikaci. Nenechte se však zmást - ani vizuální stránka není zanedbatelná. Návrháři v tomto ohledu nezklamou. Modely se dodávají v mnoha různých barvách a vzorech, z nichž si každý může vybrat variantu, která mu vyhovuje. Tlumenější návrhy budou ideální pro příznivce minimalismu. Ženám se budou líbit ty ve výraznějších barvách nebo s moderním designem. Stále častěji se setkáváme také s variantami s originální grafikou nebo inspirativními nápisy. Všechny tyto výhody nevylučují vysoké technické parametry, ale jsou pouze zajímavým doplňkem.

Termosky na pití různých objemů

V závislosti na okolnostech, za kterých bude termoska na pití používána, je třeba zvolit vhodný objem. V tomto ohledu nabízejí výrobci širokou škálu možností. Je však třeba mít na paměti, že samotná velikost modelu bezprostředně neurčuje jeho objem. Nejmodernější řešení usilují o to, aby konstrukce byly co nejkompaktnější a nejlehčí, ale zároveň co nejobjemnější. Menší objem je vhodný zejména pro každodenní použití. Modely malých rozměrů se snáze vejdou do městské tašky nebo batohu. Jsou ideální pro každodenní skladování kávy nebo horkého čaje. Větší varianty - litrové nebo ještě větší - si můžete vzít s sebou na rodinný výlet nebo na kempování. Nezklamou vás, pokud se chcete podělit o drink s dalšími společníky.

V obchodě 8a.cz najdete různé termosky na pití

V sortimentu internetového obchodu 8a.cz najdete mnoho různých modelů známých značek vyrábějících termosky na pití. Široká nabídka umožňuje uživatelům s různými očekáváními a potřebami vybrat si ideální model. V obchodě jsou k dispozici menší i větší konstrukce. Pokud hledáte termosku pro práci nebo každodenní použití, nebude pro vás výběr pohodlné varianty obtížný. Také turisté, táborníci nebo outdooroví nadšenci budou spokojeni, když vezmou do ruky funkční termosku ideální pro výlety a expedice v přírodě.