top

Přilby pro práci ve výškách

Přilby pro práci ve výškách se vyznačují vysokou ergonomií a spolehlivostí. Jedná se o základní vybavení každého pracovníka, a proto je důležité vybrat si pohodlný model, který dobře chrání hlavu.
40
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce
  1. Oční štít Petzl Vizir

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce

Pracovní přilby - kombinace bezpečnosti a pohodlí

Při práci ve výšce je nutné neustále nosit pracovní přilbu, která tvoří nerozlučnou dvojici s průmyslovým postrojem Prioritou při konstrukci přilby je kromě samozřejmé bezpečnosti také pohodlí. Tvar pláště poskytuje poměrně široké zorné pole. Nastavovací systémy používané téměř ve všech modelech umožňují rychlé přizpůsobení přilby obvodu hlavy. Nastavení správného obvodu pomocí knoflíku na zadní straně helmy trvá jen několik sekund. V závislosti na modelu mají přilby různý počet větracích otvorů. Existují také verze s možností jejich zakrytí, což umožňuje nastavit větrání v závislosti na podmínkách, ve kterých pracujete. Široká škála barev umožňuje vybrat si ji podle potřeb firmy. Bezpečnostní přilba je jedním ze základních prvků ochrany pracovníka a je nezbytným doplňkem postrojů, autopojistek nebo linek

Pásky na hlavu pro práci ve výškách - příslušenství

Pracovní přilby pro práci ve výškách mohou být vybaveny dalšími funkcemi. Pokud to podmínky vyžadují, lze na přilbu připevnit chrániče sluchu, které chrání před nadměrným hlukem. Adaptéry nabízené v našem obchodě umožňují používat většinu známých chráničů sluchu. Nabízíme také širokou škálu ochranných prostředků na obličej a oči. Tyto modely, vhodně přizpůsobené konkrétním přilbám, jsou ideální pro práce, při kterých potřebujeme chránit oči před stříkající vodou. Obchod 8a.cz Nabízíme široký sortiment přileb pro práci ve výškách a potřebné příslušenství.