top

Salomon Speedcross

Boty Salomon Speedcross jsou nepopiratelně kultovní. Tato bota s výraznou agresivní podrážkou a hlubokým vzorkem si získala srdce tisíců trailových a horských běžců. V nabídce jsou pánské a dámské boty Speedcross do nejnáročnějšího terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
Vymazat

Salomon Speedcross

Boty Salomon Speedcross jsou oblíbenou volbou pro sportovce i amatéry a umožní vám rychle a bezpečně zvládnout náročný terén. Obchod 8a.cz Salomon nabízí širokou škálu modelů, které se hodí do různých podmínek. Obchod nabízí mimořádně širokou škálu modelů, které jsou ideální do různých podmínek, od lehkých běžeckých bot na léto až po modely s membránou GORE-TEX® do vlhkého počasí.

Klasické boty Salomon Speedcross 4 a 5

Známá běžecká obuv se stále vyvíjí a značka přichází s novými inkarnacemi. Salomon Speedcross 4 přináší běžeckým nadšencům ještě více zábavy v náročném terénu. Tyto modely jsou ceněny především pro svou nízkou hmotnost a bezkonkurenční přilnavost, zejména na měkkém terénu. Jsou ideální volbou, když na stezce vládne bláto a kluzká tráva. Díky mimořádně hlubokému běhounu je každý krok mimořádně jistý a umožňuje efektivně zrychlovat do kopce a brzdit při sjezdu. Velké mezery mezi prvky běhounu umožňují jeho snadné čištění. Boty Salomon Speedcross GTX jsou oblíbenou volbou pro přechodné období. Díky membráně se Speedcross GTX postará o to, aby se voda a bláto do boty jen tak nedostaly.

Salomon Speedcross 5 je další inkarnací legendy, která debutuje v roce 2019. Je ještě lépe přilnavá, lépe padne a stabilizuje nohu při dynamických pohybech. To je ta syrová síla a vzrušení z překonávání panenského terénu!

Jaký je rozdíl mezi Speedcrossem 5 a verzí 4?

První trakce. Běhoun v podrážce Contagrip má nyní větší kostky, širší mezery mezi nimi a novou geometrii, která zajišťuje lepší přilnavost při odrazu a brzdění na všech typech povrchů. Za druhé, stabilita. Běžecké boty Salomon Speedcross 5 mají podpůrnou patní část, která zajišťuje jistý došlap a boční přilnavost pro dynamické odvalování nohy. Za třetí, přizpůsobení. Plně svařovaný svršek s technologií SensiFit™ se přirozeněji pohybuje s nohou a nabízí neuvěřitelné pohodlí.

Další modely bot Speedcross - obchod 8a.cz je skvělý výběr

Na základě vynikající konstrukce modelu Salomon Speedcross se značka nechala zlákat k rozšíření řady o další boty s mírně upravenou konstrukcí. Díky přepracované podrážce je verze Vario ideální pro širší škálu terénních podmínek, takže je skvělou volbou i do kamenitého terénu. Verze Pro má naopak o něco nižší kapku a design, který osloví mnoho profesionálů. Ať už si vyberete jakýkoli model, můžete si být jisti perfektním výkonem každého páru bot Salomon Speedcross Obchod 8a.cz nabízí široký výběr této vynikající běžecké obuvi.

Kromě klasických modelů doporučujeme také:

Běžecké boty Salomon Běžecké batohy Salomon Nastupova obuv Salomon Salomon Výprodej Salomon Outlet