top

Cyklistická trička

Cyklistické dresy se skvěle hodí na každý výlet, ať už po horských stezkách nebo po asfaltu. Cyklistický dres s rychlým odvodem vlhkosti je ideální volbou do letních veder. Prohlédněte si pohodlná trička na kolo!
Zobrazení Mřížka Seznam

239 výrobky

  1. -16%
    Cyklistické triko 100% Celium - fatigue

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

239 výrobky

Vymazat

Cyklistická trička na léto

Pohodlný cyklistický dres je základní součástí oblečení každého milovníka dvou kol. Cyklistické dresy jsou vyrobeny z materiálů odvádějících vlhkost, takže jsou ideální pro vysoké teploty. Mnoho modelů je vybaveno lehkými síťovými panely. Prodyšná struktura materiálu zajišťuje správnou úroveň ventilace. Cyklistické dresy se mohou výrazně lišit střihem. Volný cyklistický dres je dobrou volbou na horské stezky. Nabízí maximální volnost pohybu. Nepřekáží ani při nošení chráničů. Mnoho modelů pro singltrekové a horské cyklisty vypadá z dálky jako klasický dres. Cyklistické tričko se však liší střihem a použitým materiálem. Přiléhavé cyklistické dresy si nejčastěji vybírají nadšenci silniční cyklistiky a také pro závody MTB. Úzký střih se projevuje sníženým odporem, což může mít při vyšších rychlostech velký význam. Přiléhavé modely jsou samozřejmě také pružné, takže neomezují vaše pohyby a dokonale kopírují každý váš pohyb.

Čím se vyznačuje cyklistický dres?

Existuje několik prvků, které v běžných tričkách pravděpodobně nenajdete, ale v cyklistických modelech jsou na denním pořádku. Cyklistická trička mají často pod krkem zip, který umožňuje okamžité zvýšení ventilace, například při stoupání. Dalším prvkem, zejména u modelů určených pro cyklisty, jsou kapsy na zádech. Jedná se o dokonalé řešení, které vám umožní vzít si s sebou duši, klíče a svačinu, aniž byste museli nosit batoh nebo na kolo připevňovat další brašnu. Co je důležité, všechno, co do takových kapes vložíme, budeme mít během jízdy na dosah. Trička pro cyklistiku, zejména ta přiléhavá, jsou často ve spodní části vybavena lemem se silikonovou úpravou na vnitřní straně. Tím se zabrání vyhrnování dresu.

Kupte si nejlepší cyklistické dresy online na adrese 8a.cz

Nabízíme široký výběr košil špičkových značek, které osloví i ty nejnáročnější uživatele. Hledáte model s velkým logem svého oblíbeného výrobce? Nebo snad dáváte přednost tričku s nenápadným logem na hrudi? V naší nabídce najdete různé cyklistické dresy na výlety, závody i každodenní jízdu do práce nebo do školy. Různé střihy se dobře hodí na horská, silniční nebo trekingová kola a nabízejí vynikající prodyšnost a ventilaci v horkých dnech. Pohodlný cyklistický dres je základem šatníku všech cyklistických nadšenců.