top

Skialpové boty Roxa

Lyžařské boty Roxa jsou navrženy tak, aby byly lehké při výstupu a tuhé při sjezdu. Podívejte se na dokonalý střih a široký rozsah pohybu, který nabízejí moderní parašutistické boty!
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

Vymazat

Lyžařské boty Roxa - široká nabídka modelů pro každého!

Značka Roxa je výrobce lyžařských bot s mimořádně širokým portfoliem produktů. Ať už jste začátečník, který teprve začíná, nebo zkušený lyžař, který hledá pořádnou dávku adrenalinu, na své si přijdete i vy.

Boty na bruslení značky Roxa zahrnují univerzální turistické modely i freeridové boty. Pokročilá konstrukce zaručuje, že naše boty budou dostatečně tuhé a lehké, aby nás při výstupech nezatěžovaly. Kolekce obsahuje dámské i pánské modely, takže si v ní každý najde něco pro sebe!

Moderní design s vynikajícími výkonnostními vlastnostmi

Lyžařské boty značky Roxa jsou modely se skořepinou z různých materiálů. Všem je však společná nízká hmotnost, vysoká odolnost proti poškození a přiměřená tuhost. V závislosti na modelu je flexe boty přizpůsobena naší aktivitě a stylu lyžování. Freeridové výrobky jsou proto tužší, aby zajistily skvělý přenos energie a zároveň vydržely velkou zátěž při dopadech těch největších pádů. Přizpůsobení bot je provedeno pomocí klasických přezek, které nám umožňují přesně přizpůsobit tlak tvaru našich nohou. Boty skit Roxa se snadno používají, systém přepínání z režimu chůze do režimu sjezdu je velmi snadný a intuitivní. Pohodlné boty poskytují dostatečnou izolaci proti chladu, perfektně sedí a nezpůsobují otlaky. V náročném terénu oceníte přilnavou podrážku a široký rozsah pohyblivosti bot této vysoce ceněné značky.

Podívejte se na lyžařské boty Roxa v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku lyžařské vybavení Roxa. Pokročilé provedení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Boty poskytují vynikající výkon a nový model vydrží díky vynikajícímu zpracování mnoho sezón. V kolekci značky najdete modely připravené pro muže i ženy. Lyžařské boty Roxa tak budou dokonale vyhovovat tvaru nohy každého z vás.