top

Běžecké hodinky

Běžecké hodinky jsou malé konstrukce s maximálními možnostmi. Tréninky tak můžete absolvovat v horách i ve městě. Hodinky pro běžce na 8a.cz jsou podporou, kterou si zasloužíte.
Zobrazení Mřížka Seznam

46 výrobky

na stránce
 1. -7%
  Hodinky s GPS Suunto 9 Peak Pro - all black

  wish list

 2. -7%
  Chytré hodinky s gps Suunto 9 Peak Pro - forest green

  wish list

 3. -15%
  Hodinky Garmin Instinct 2S - poppy

  wish list

 4. -7%
  Hodinky Garmin Instinct 2 - graphite

  wish list

 5. -10%
  Hodinky Garmin Instinct 2S Solar - neo tropic

  wish list

 6. -7%
  Hodinky Garmin Instinct 2 Solar - tidal blue

  wish list

 7. -4%
  Hodinky Garmin Fenix 7X Solar - carbon grey/black

  wish list

 8. -7%
  Běžecké hodinky Suunto 5 Peak - ochre

  wish list

 9. -3%
  Hodinky Coros Vertix 2 - obsidian

  wish list

 10. -3%
  Hodinky Coros Vertix 2 - lava
  Hodinky Coros Vertix 2 - lava
  18 981 Kč 19 569 Kč

  wish list

 11. -10%
  Triatlonový set Garmin Foreruner 945 Bundle - blue

  wish list

 12. -11%
  Hodinky Suunto 9 Peak - moss gray

  wish list

 13. -7%
  Hodinky Suunto 9 Peak - all black

  wish list

 14. -14%
  Sportovní hodinky Coros Apex 42mm - black/gray

  wish list

 15. -19%
  Sportovní hodinky Suunto 3 - pebble white

  wish list

 16. -10%
  Multisportovní hodinky Garmin Forerunner 935 - black

  wish list

 17. -25%
  Sportovní hodinky Garmin Forerunner 45 - black

  wish list

 18. -24%
  Sportovní hodinky Garmin Forerunner 45S - white

  wish list

 19. -24%
  Sportovní hodinky Suunto 9 Baro - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

46 výrobky

na stránce
Vymazat

Běžecké hodinky vám pomohou naplánovat trénink

Sportovní modely Suunto, stejně jako modely jiných značek, nabízejí řadu funkcí pro organizaci tréninku. Než vyrazíte na trasu, naplánujte si ji doma u počítače. Díky technologii GPS získáte vodítko pro další kilometry na horské stezce nebo terénní cestě. To znamená, že se nikdy neztratíte a maximálně využijete trasu, která vyhovuje vaší sportovní aktivitě. Běžecké hodinky však fungují skvěle i bez předchozího plánování trasy, takže jsou velmi univerzální. Při běhu, jízdě na kole nebo pěší turistice neustále zaznamenávají vaši polohu, ujetou vzdálenost, nadmořskou výšku a tempo.

Všechny potřebné parametry najdete v běžeckých hodinkách

Některé běžecké hodinky jsou dodávány s hrudním pásem pro měření tepové frekvence nebo mají takový pás v obalu. Ten neustále snímá puls vašeho těla, takže získáte velmi cenné informace. Zjistíte, na kterých úsecích stezky jste se nejvíce unavili a kolik kalorií jste spálili. To vám umožní lépe se připravit na další trénink, aby byl co nejefektivnější. Běžecké hodinky s funkcemi pro více sportů zaznamenávají vzdálenost, rychlost běhu nebo jízdy na kole a nadmořskou nadmořskou výšku, ve které se pohybujete. Díky tomu můžete doma podrobně zjistit, jaká byla vaše trasa. Běžecké hodinky zároveň poskytují cenné informace, jako je tlak vzduchu, možnost srážek, aktuální teplota a bouřkový alarm. Díky tomu nebudete zaskočeni a budete moci najít úkryt včas, než se počasí úplně pokazí. Běžecké hodinky s kompasem a technologií GPS zajistí, že budete vždy směřovat správným směrem a nikdy se neztratíte.

Běžecké hodinky - multisportovní funkce

Hodinky Suunto i hodinky jiných značek mají rozsáhlé multisportovní funkce. V případě finského výrobce nabízí každý z jeho modelů přibližně 80 různých režimů. To znamená, že si běžecké hodinky můžete vzít i na výlet na horském kole nebo na turistickou stezku a používat stejné funkce pro podporu svého úsilí. Plavání, jízda na kajaku, triatlon a další aktivity. Běžecké hodinky nabízejí také možnost přípravy vlastního režimu a organizování intervalového tréninku, takže vždy získáte technickou podporu pro svou aktivitu. Některé běžecké hodinky také připravují plán regenerace na základě absolvovaného tréninku. To znamená, že přístroj za vás udělá něco, na co byste po tréninku neměli chuť. Jak vidíte, běžecké hodinky jsou mimořádně funkční a užitečné, takže si dáte ještě víc.

Běžecké hodinky vás spojí se světem

Suunto a další běžecké hodinky mají vlastní aplikace. Pracují ve spojení s vaším chytrým telefonem a počítačem a jejich funkce jsou různorodé. Budete organizovat a plánovat trasu, kterou v nich poběžíte, a dostanete podrobné zprávy o absolvovaném tréninku. Kromě toho se běžecké hodinky připojují i k dalším aplikacím, které jste dosud používali. Strava a další aplikace plní stejné funkce jako aplikace na hodinkách, ale výrobci si uvědomují, že každý má své vlastní zvyky. Díky tomu se můžete spojit se sportovní komunitou a přijímat virtuální výzvy s jakýmkoli sportovcem, který tato řešení používá. Aplikace umožňují po tréninku sdílet výsledky na oblíbených sociálních sítích. Hodinky pro běžce vám také umožní přijímat textové zprávy a informovat vás o příchozím hovoru. To se při běhu 
ukáže jako velmi praktické.

Spolehlivost a odolnost běžeckých hodinek

Protože se běžecké hodinky používají venku, musí být dostatečně odolné. Výrobci k tomuto účelu používají vysoce odolné kovy a plasty, takže vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Sklíčko běžeckých hodinek je méně náchylné k poškrábání, což se osvědčí po několik dalších sezón. Voděodolnost těchto konstrukcí se hodí také při dešti a při plavání v bazénu nebo jezeře. Běžecké hodinky jsou také vybaveny kapacitními bateriemi, které jsou více než dostatečné pro úspěšné dokončení tréninku.