top

Pánská cyklistická trička

Pánská cyklistická trička jsou ideální na letní výlety do terénu. V naší nabídce najdete pánské cyklistické dresy MTB a Enduro, které se skvěle osvědčí na horských stezkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

150 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Cyklistické triko 100% Celium - forest green/black

  wish list

 2. -15%
  Cyklistické triko 100% Celium - fatigue

  wish list

 3. -10%
  Cyklistická mikina Rocday Evo Race - black/green

  wish list

 4. -20%
  Cyklistické triko Rocday Gravel - black/blue

  wish list

 5. -20%
  Cyklistické triko Rocday Gravel - black/yellow

  wish list

 6. -25%
  Cyklistické triko Maloja Keeseck - oak multi

  wish list

 7. -25%
  Rychleschnoucí triko Maloja Sulvadi - snow

  wish list

 8. -25%
  Cyklistické triko Maloja Anderter - sundust multi

  wish list

 9. -25%
  MTB triko Maloja Baretti Multi - midnight multi

  wish list

 10. -25%
  Cyklotriko Maloja Furgler - glacier milk stripe

  wish list

 11. -15%
  Cyklistické triko POC MTB Pure Tee - uranium black

  wish list

 12. -25%
  MTB triko ION Jersey Traze SS 2.0 - dark purple

  wish list

 13. -15%
  Cyklotriko Oakley Classic Jersey - humus

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

150 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánská cyklistická trička jsou lehká a pohodlná na kole

Sníte o maximálním pohodlí při každé jízdě na kole? Potřebujete oblečení, které zajistí účinné větrání při náročné jízdě do kopce a zároveň vyžaduje vysokou míru volnosti pohybu při sjezdu? V tom případě si rozhodně musíte pořídit pánské cyklistické tričko. Tyto modely jsou připraveny pro všechny cyklistické nadšence, kteří hledají oblečení na kolo dokonale přizpůsobené jejich potřebám. Většina pánských cyklistických triček se vyrábí s ohledem na teplejší období, a proto v nich převažují velmi lehké syntetické materiály. Jejich konstrukce zajišťuje nepřerušované proudění vzduchu a podporuje větrání při rychlejší jízdě. Syntetická vlákna navíc dobře odvádějí vlhkost, takže i při vysokých teplotách tričko rychle schne a zůstává příjemné na dotek.

Různorodá pánská cyklistická trička

Pánská trička na kolo mohou mít mnoho střihů. Mezi modely určenými pro milovníky horských kol Enduro a MTB obvykle převažují zcela běžné střihy. Díky lehkosti použitých materiálů je na těle téměř neucítíte. Mezi dalšími prvky používanými v pánských cyklistických tričkách můžeme rozlišit zipy v přední části, umístěné po celé délce nebo jen po 1/4. Poskytují možnost dodatečného zvýšení ventilace během extrémních veder. Charakteristickým prvkem mnoha triček jsou otevřené kapsy umístěné na zádech. Ty jsou ideální pro drobné předměty, jako je energetická tyčinka nebo náhradní duše, které jsou nezbytné i na kratších výletech, na které si neberete cyklistický batoh. Všechna pánská cyklistická trička, i ty nejjednodušší bez výše zmíněných doplňků, poskytují skvělý komfort při jízdě na kole během nejteplejších dnů v roce.

MTB a enduro trička pro milovníky horských výzev na kole

Poskytujeme širokou nabídku pánských cyklistických triček pro terénní nadšence a objevitele horských stezek. Vyznačují se jedinečnými barvami a vynikající funkčností. Jsou ideální jak pro zkušené cyklisty, kteří naskakují do sedla téměř každý den, tak pro lidi, kteří s horskou cyklistikou teprve začínají. Značková pánská cyklistická trička jsou zárukou vysoké kvality zpracování a spokojenosti s jejich používáním.