top

Skládací židle

Skládací židle poskytují pohodlný odpočinek na jakémkoli místě. Skládací židle jsou ideálním doplňkem vybavení pro kempování a táboření. Konstrukce zaručují mimořádnou lehkost a snadné rozkládání.
40
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce
  1. Sedátko Robens Traveler

    wish list

  2. Sedátko Robens Searcher

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce

Skládací židle pro kempování a táboření

Táborové židle jsou jedním z nepostradatelných prvků při výletech do přírody. Ať už s přáteli stavíte stan u jezera, nebo se chystáte kempovat, pohodlné místo k sezení je základem úspěšné dovolené. Turistická křesla jsou ideální pro večerní relaxaci, když si potřebujete odpočinout po aktivním dni, i pro posezení u turistického stolu během oběda nebo večeře. Díky tomu, že je lze složit do kompaktních rozměrů, se snadno přepravují a vejdou se do zavazadlového prostoru většiny automobilů nebo do prostoru pro vybavení obytného vozu. Pokud se chystáte strávit jen několik dní v kempu nebo ve stanu, skládací židle se zdají být nepostradatelným doplňkem.

Diferencované turistické židle

Kempinkové židle se mohou designově velmi lišit. Nejjednodušší a nejlehčí kempingové židle jsou ultralehké konstrukce, které nabízejí základní pohodlí. Zabírají minimum místa a jsou ideální pro místa, kde potřebujete minimální rozměry a hmotnost zavazadla. Klasická provedení jsou vybavena opěradly. Sedadla jsou vyrobena z pevných materiálů, takže skládací židle vydrží mnoho sezón. Nejpohodlnější kempingové židle jsou o něco větší konstrukce s pohodlnou opěrkou hlavy a často i s opěrkami nohou. Umožňují pohodlné odpolední zdřímnutí nebo rozjímání nad západem slunce.

Skládací židle v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete široký výběr kempingových židlí osvědčených značek. Model od společností Outwell, Robens nebo Easy Camp znamená skvělou použitelnost a pohodlí během každé cesty. Turistické židle, které nabízejí, jsou dokonalým doplňkem ke kempinkovým stolům a umožňují vytvořit mobilní jídelnu nebo obývací pokoj. Taková souprava vám umožní pohodlně jíst jídlo nebo večer hrát karty. Ideální volba pro všechny milovníky kempování a táboření.