top

Skládací židle

Skládací židle poskytují pohodlný odpočinek na jakémkoli místě. Skládací židle jsou ideálním doplňkem vybavení pro kempování a táboření. Konstrukce zaručují mimořádnou lehkost a snadné rozkládání.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Skládací židle Easy Camp Swell
  Skládací židle Easy Camp Swell
  1 511 Kč 1 679 Kč

  wish list

 2. -10%
  Opěrka nohou Outwell Henderson
  Opěrka nohou Outwell Henderson
  1 143 Kč 1 270 Kč

  wish list

 3. -10%
  Dětská židle Outwell Catamarca Junior - black

  wish list

 4. -10%
  Turistická židle Outwell Grenada Lake

  wish list

 5. -37%
  Turistická židle Robens Settler
  Turistická židle Robens Settler
  1 634 Kč 2 594 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Skládací židle pro kempování a bivakování

Kempingové židle jsou jedním z nepostradatelných prvků při výletech do přírody. Ať už s přáteli stavíte stan u jezera, nebo se chystáte kempovat, pohodlné místo k sezení je základem úspěšné dovolené. Turistické židle jsou ideální pro večerní relaxaci, když si potřebujete odpočinout po aktivním dni, i pro posezení u turistického stolu během oběda nebo večeře. Díky tomu, že je lze složit do kompaktních rozměrů, se snadno přepravují a vejdou se do zavazadlového prostoru většiny automobilů nebo do prostoru pro vybavení obytného vozu. Pokud se chystáte strávit jen několik dní v kempu nebo ve stanu, skládací židle se zdají být nepostradatelným doplňkem.

Různorodé turistické židle

Kempingové židle se mohou designově velmi lišit. Nejjednodušší a nejlehčí kempingové židle jsou ultralehké konstrukce, které nabízejí základní pohodlí. Zabírají minimum místa a jsou ideální pro místa, kde potřebujete minimální rozměry a hmotnost zavazadla. Klasické konstrukce jsou vybaveny opěradly. Sedadla jsou vyrobena z pevných materiálů, takže skládací židle vydrží mnoho sezón. Nejpohodlnější kempingové židle jsou o něco větší konstrukce s pohodlnou opěrkou hlavy a často i s opěrkami nohou. Umožňují pohodlné odpolední zdřímnutí nebo rozjímání nad západem slunce.

Skládací židle v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete široký výběr kempingových židlí osvědčených značek. Model od společností Outwell, Robens nebo Easy Camp znamená skvělou použitelnost a pohodlí během každé cesty. Turistické židle, které nabízejí, jsou dokonalým doplňkem ke kempingovým stolům a umožňují vytvořit mobilní jídelnu nebo obývací pokoj. Taková souprava vám umožní pohodlně jíst jídlo nebo večer hrát karty. Ideální volba pro všechny milovníky kempování a bivakování.