top

Turistické kávovary

Turistické kávovary jsou dokonalým řešením pro vaše outdoorová dobrodružství. S nimi se můžete vždy ráno probudit s douškem horké kávy. Tento design je ideální pro milovníky trekkingu a kempování.
31
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

31 položek

na stránce
  1. -5%
    Lis na kávu Jetboil Coffee Press Silicone

    wish list

  2. -25%
    Lis na kávu Jetboil Coffee Press Grande

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

31 položek

na stránce

Kávovary pro turisty - probuďte se!

Když se vydáváte na horskou túru, kanoistiku nebo cyklistiku, je dobré si s sebou vzít kávovar. Dodá vaší ranní kávě chuť, která vaše chuťové pohárky rozproudí. To znamená, že kávovary se stanou nepostradatelným vybavením. Jak víme, problém s přípravou kávy na kempování často znamená, že musíte udělat kompromis a vzít si s sebou méně chutnou instantní kávu. Ne každý má také rád sypanou kávu a těžko očekávat, že v terénu najdete tlakový kávovar... Proto kávovary s turistickým charakterem výrazně zvyšují komfort každé outdoorové výpravy.

Kávovary - lehké a odolné

Designéři, jako jsou Outwell, Robens nebo Outdoor Equipment, používají k výrobě svých konstrukcí hliník. Tento kov vyniká dokonalou kombinací lehkosti a odolnosti. To znamená, že kávovary vydrží zátěž při přenášení v horském batohu nebo při přepravě v brašně na kole. Hliník zároveň snadno nekoroduje, takže vlhké prostředí tento nepříjemný proces nespustí. Kompaktní design kávovarů znamená, že nezaberou příliš mnoho cenného místa. Díky tomu není problém vzít si takový model s sebou, i když podnikáte trochu minimalističtější túry.

Kávovary pro turisty - kapacita

V závislosti na vašich potřebách nabízí obchod 8a.cz nabízí kavárny různých kapacit. Máme modely pro osamělé cestovatele i skupiny až šesti osob. Výběr modelu závisí výhradně na specifikách turistických aktivit, které podnikáte.

Konstrukce cestovních kávovarů

Modely v obchodě 8a.cz jsou většinou šroubovací. To znamená, že jsou vícedílné, a proto se velmi snadno čistí. Díky tomu ji budete moci po každém použití celou opláchnout, takže si budete moci vždy vychutnat přirozenou chuť uvařené kávy. Kávovar má v sítku malá očka, která nepropustí kávová zrna. Riziko pitné vody je tak zanedbatelné.