top

Turistické kávovary

Turistické kávovary jsou dokonalým řešením pro vaše outdoorová dobrodružství. S nimi se můžete vždy ráno probudit s douškem horké kávy. Tento design je ideální pro milovníky trekkingu a kempování.
Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

na stránce
 1. -8%
  Filtr do kávovaru Esbit Coffee Maker

  wish list

 2. -25%
  Kávovar AeroPress Go
  Kávovar AeroPress Go
  708 Kč 944 Kč

  wish list

 3. -28%
  Kávovar AeroPress (sada s obalem)

  wish list

 4. -28%
  Sada BioLite CampStove KettlePot & Coffee Set

  wish list

 5. -31%
  Lis na kávu Jetboil Coffee Press Silicone

  wish list

 6. -25%
  Nerezový turistický kávovar Esbit Coffee Maker

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

na stránce
Vymazat

Kávovary pro turisty - probuďte se!

Když se vydáváte na horskou túru, jízdu na kajaku nebo cyklistiku, je dobré si s sebou vzít kávovar. Dodá vaší ranní kávě chuť, která vaše chuťové pohárky rozproudí. To znamená, že kávovary se stanou nepostradatelným prvkem vybavení. Jak víme, problém s přípravou kávy na kempování často znamená, že musíte udělat kompromis a vzít si s sebou méně chutnou instantní kávu. Ne každý má také rád tureckou kávu a těžko očekávat, že v terénu najdete pákový kávovar... Proto kávovary s turistickým charakterem výrazně zvyšují komfort každé outdoorové výpravy.

Kávovary - lehké a odolné

Designéři, jako jsou Outwell, Robens nebo Outdoor Equipment, používají k výrobě svých konstrukcí hliník. Tento kov vyniká dokonalou kombinací lehkosti a odolnosti. To znamená, že kávovary vydrží zátěž při přenášení v horském batohu nebo při přepravě v tašce na kole. Hliník zároveň snadno nekoroduje, takže vlhké prostředí tento nepříjemný proces nespustí. Kompaktní design kávovarů znamená, že nezaberou příliš mnoho cenného místa. Díky tomu není problém vzít si takový model s sebou, i když podnikáte trochu minimalističtější túry.

Turistické kávovary - objem

V závislosti na vašich potřebách obchod 8a.cz nabízí kávovary různých objemů. Máme modely pro osamělé cestovatele i skupiny až šesti osob. Výběr modelu závisí výhradně na specifikách turistických aktivit, které podnikáte.

Konstrukce turistických kávovarů

Modely v obchodě 8a.cz jsou většinou šroubovací. To znamená, že jsou vícedílné, a proto se velmi snadno čistí. Díky tomu ji budete moci po každém použití celé opláchnout, takže si budete moci vždy vychutnat přirozenou chuť kávy. Kávovar má v sítku malá očka, která nepropustí kávová zrna. To znamená, že riziko pití kávové sedliny bude zanedbatelné.