top

Brašny na nosič

Brašny na kolo představují spolehlivý způsob přepravy zavazadel, ať už na krátké nebo dlouhé vzdálenosti. Řada zahrnuje přední a zadní brašny, které jsou vhodné pro každodenní dojíždění do práce i pro cyklistické výlety.
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

  1. -15%
    Brašna na kolo Vaude Karakorum Pro - black

    wish list

  2. -30%
    Brašna na nosič Vaude Aqua Back - black

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

Vymazat

Brašny na nosič znamenají pohodlí

Přeprava většího množství zavazadel na kole může být náročná. V takových případech jsou naštěstí velkým pomocníkem brašny na kolo. Jedná se o mimořádně praktické řešení, které umožňuje upustit od používání batohu a celý náklad uložit do objemných tašek umístěných po stranách nosiče. Brašny na nosič jsou základní součástí výbavy při každém výletu na kole. Díky velkému objemu těchto brašen do nich snadno uložíme veškeré vybavení, které potřebujeme i na několikatýdenní výpravy. Oblečení, jídlo, kuchyňské náčiní, stan a náhradní díly na kolo - to vše najde své místo v brašnách na kolo. Většina modelů je vybavena pohodlným rolovacím uzávěrem, který zaručuje velmi široký přístup dovnitř. Díky tomu je hledání potřebné věci mnohem rychlejší a jednodušší.

Jak jsou konstruovány brašny na nosič?

Dnes je většina modelů mimořádně praktická. Jejich upevňovací systémy umožňují snadné sejmutí brašen z kola, což je důležité zejména u městských a cestovních modelů. V prvním případě můžeme kolo zaparkovat a brašnu s cenným obsahem vzít s sebou. V druhém případě se může ukázat, že při nakládání kola do vlaku, na převozní lodi nebo v mnoha dalších případech je sundání zavazadel z kola nutností. Upevnění brašen může být univerzální nebo přizpůsobené konkrétnímu modelu nosiče. Toto řešení zaručuje plnou kompatibilitu a nejjednodušší obsluhu. Brašny na nosič jsou vyrobeny ze silných a pevných materiálů. Kromě toho je zavazadlo často chráněno voděodolnou povrchovou úpravou a těsným rolovacím uzávěrem. U mnoha modelů se používají přídavné výztuhy, které dodávají brašnám správný tvar. Díky tomu se zavazadla během jízdy nepohybují, což umožňuje správné rozložení nákladu.

Brašny na kolo v obchodě 8a.cz

Poskytujeme brašny na nosič od profesionálních značek, jako jsou švédské Thule. Celé systémy cyklistických brašen a nosičů vám umožní vybavit se i na nejdelší trasy. Vysoce kvalitní materiály zajišťují odolnost tašek i při intenzivním používání. Brašny na nosič jsou často vybaveny reflexními prvky, které zvyšují viditelnost cyklistů po setmění. Většina modelů je navíc vybavena místem pro montáž světel na kolo. Mezi dostupnými modely jsou brašny s různým objemem pro přední a zadní nosič, díky čemuž si každý milovník jízdy na kole vybere model vhodný právě pro sebe.