top

Cyklistické čepice

Čepice na kolo jsou skvělou volbou jak pro chladné dny, tak pro letní vedra. Cyklistická čepice pod přilbu se hodí při nižších teplotách, zatímco lehká cyklistická čepice s kšiltem ochrání v létě před pálícím sluncem!
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Vymazat

Čepice na kolo - pro profesionály i každodenní použití

Ať už trénujete jako silniční cyklista, nebo denně dojíždíte do práce na svém oblíbeném dvoukoláku, cyklistická čepice bude mimořádně funkčním doplňkem vašeho oblečení. Dokonale ochrání vaši hlavu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vhodně zvolený model zajistí tepelnou izolaci, ochranu před větrem nebo účinně ochrání hlavu před ostrým sluncem. Když si nasadíme čepici, neměli bychom samozřejmě rezignovat na bezpečnost, tedy na helmu. Proto jsou nejčastěji cyklistické čepice pod helmy vyrobeny z tenkých materiálů a bez zbytečných doplňků. Díky jednoduchému střihu se pohodlně nosí pod většinou helem. Skvělým stylovým doplňkem je také pánská nebo dámská cyklistická čepice.

Čepice na kolo pro všechna roční období

V chladnější části roku je nesmírně důležité chránit hlavu před rychlým ochlazením. Při jízdě na kole se nejrychleji ochlazují ruce, nohy a hlava. Proto je zimní cyklistická čepice skvělou volbou v nejchladnějším období. Tyto modely, které dokonale padnou na hlavu, lze nosit pod přilbou. Je dobré, když je čepice navíc vybavena nepropustnou membránou, která zajistí ještě lepší ochranu před chladem, a to i při rychlé jízdě. Lehčí úplety jsou ideální na jaro a podzim. Díky malým rozměrům ji můžete snadno sbalit do zadní kapsy dresu, když je příliš teplo. Zcela jinou situaci představují modely připravené s ohledem na horké počasí. Letní čepice pod cyklistickou přilbu je obvykle vyrobena z velmi tenkého materiálu, který výborně větrá a velmi účinně odvádí vlhkost. Lehká cyklistická čepice zabrání stékání potu z čela do očí a zároveň vás účinně ochrání před oslněním slunečními paprsky. Je to skvělý doplněk pod cyklistickou přilbu a je oblíbenou volbou mnoha nadšenců do silničních kol, šotoliny nebo jednorychlostních kol.

Čepice na kolo špičkových značek - nakupujte online 8a.cz!

V naší nabídce sázíme na nejlepší značky, které zaručují vysokou úroveň výroby produktů. Díky tomu každá cyklistická čepice poskytuje výjimečný výkon a vysokou odolnost. Snažíme se udržovat co největší rozmanitost produktů, takže bez ohledu na to, na jakém kole jezdíte, najdete model, který bude vyhovovat vašim potřebám. MTB, silniční, šotolinové, turistické a závodní cyklistické čepice pro maximální pohodlí v chladných i horkých dnech!