top

Batohy The North Face

The North Face - batohy této renomované americké značky zajišťují maximální pohodlí a vysokou odolnost. Patří mezi ně spolehlivé trekingové batohy na stezky i městské modely s prostorem pro notebook.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

Vymazat

Batohy North Face se hodí do hor i do města

Ačkoli je značka The North Face spojována především s aktivitami v horách, její všestranné batohy jsou vhodné téměř kamkoli. Značka má v nabídce nejen rozsáhlou kolekci technických a sportovních batohů, ale také městské a cestovní modely. Jsou ideální na dlouhé cesty do práce nebo na univerzitu. Široká nabídka horských modelů zahrnuje specializované modely pro téměř každou aktivitu. Nejoblíbenější jsou batohy The North Face určené pro turisty a trekaře. Jedná se o mimořádně všestranné modely, které se osvědčí v mnoha aplikacích. Specializovanější horolezecké batohy jsou skvělé pro horolezectví a aktivity v Himálaji. Nejodolnější materiály a minimalistický design se promítají do spolehlivosti v nejnáročnějším terénu. Batohy na běžky jsou ultralehké konstrukce, které na zádech téměř neucítíte. Dokonale se přizpůsobí tělu a sledují každý pohyb uživatele. Rozsáhlý sortiment TNF zahrnuje také lyžařské batohy. Tyto batohy jsou vybaveny speciálními přihrádkami na lavinové vybavení a udržují veškeré vaše vybavení přehledně uspořádané.

Trekingové batohy North Face nabízejí vysokou kapacitu a snadný přístup k zavazadlům

Trekingové batohy TNF se obvykle vyznačují o něco větší kapacitou, takže se s nimi snadno sbalíte i na několikadenní výlet. Hlavní prostor lze často rozdělit na dvě části, což usnadňuje rozložení vybavení. Modely pro delší túry mají navíc řadu dalších kapes na věci, které potřebujete mít po ruce. Patří mezi ně boční kapsy na svačinu, horní kapsa s klopou na čelovku nebo pláštěnku a další přihrádky na bederním pásu na kompas nebo multitool.

Každý batoh The North Face má individuálně navrženou sadu těchto přihrádek, které umožňují pohodlný přístup k veškerému sbalenému vybavení. Aby bylo zajištěno pohodlí i přes vysokou hmotnost, které mohou batohy dosahovat, používají se rozsáhlé nosné systémy. Silné pěnové polstrování bederních a ramenních popruhů umožňuje optimální rozložení zátěže při chůzi. Navíc je výška ramenních popruhů velmi často nastavitelná, díky čemuž lze batoh North Face snadno přizpůsobit vaší postavě. Použité materiály jsou velmi pevné, a proto je celá věc velmi spolehlivá i při několikatýdenních trecích.

Sportovní batohy The North Face

Modely určené pro sportovní aktivity jsou lehké batohy The North Face, u kterých je hlavní důraz kladen na maximální funkčnost při provozování dané aktivity. V případě lyžařských batohů The North Face to zahrnuje snadný přístup a možnost správného rozložení lavinového vybavení. Batohy jsou navíc chráněny proti snadnému vniknutí sněhu, aby obsah zůstal suchý i po převrácení. Pokročilé nosné systémy udržují batohy stabilní a nepřekážejí při dynamickém sjezdu ze sjezdovky.

Batohy North Face jsou naopak výjimečně lehké. Obvykle se vyznačují omezenou kapacitou, která vám umožní vzít si s sebou na cestu jen nezbytné věci. Díky tomu se můžete pohybovat ještě rychleji a batoh vám dokonale padne na tělo. Speciální vzory mají často podobu běžecké vesty. Batohy The North Face run pro běhání navíc nabízejí spoustu malých kapes, takže nemusíte pokaždé sahat do hlavní komory batohu pro drobnosti. Při běhu se vám do něj vejdou měkké náplasti, energetické gely, čelenka, brýle a mnoho dalších užitečných věcí. Je to ideální řešení pro horské ultramaratony i delší běžecké tréninky.

Městské batohyTNF, které se hodí pro každodenní použití

Když nejste na horách, neznamená to, že se musíte vzdát pohodlí a spolehlivosti, které nabízejí batohy The North Face Americký výrobce přece sestavil neuvěřitelně rozsáhlou kolekci městských batohů, které se vám budou hodit při každodenním dojíždění a aktivitách. Modely jsou navrženy tak, aby fungovaly v městském prostředí, a mají mnoho funkčních doplňků. Oddělené přihrádky pro notebooky a tablety umožňují ještě lépe chránit elektronická zařízení během přepravy. Větší modely batohů The North Face jsou vybaveny funkčními organizéry, které vám umožní mít v pořádku klíče, doklady, propisky a další drobnosti. Materiály použité v batozích The North Face City Backpacks, stejně jako v pokročilejších modelech, byly speciálně vybrány tak, aby byla zajištěna jejich odolnost.