top

Sušené hovězí maso

Sušené hovězí maso je bohaté na vitamíny, takže si dodáte sílu potřebnou pro venkovní práce a každodenní povinnosti. Je to zdravá energetická svačina zabalená v praktickém balení.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

 1. -19%
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration Hotel
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration Hotel
  včetně DPH 1149 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1139 Kč (+1%)
  Doporučená cena výrobce 1419 Kč (-19%)

  wish list

 2. -5%
  Sada Tactical FoodPack Ration Echo
  Sada Tactical FoodPack Ration Echo
  včetně DPH 699Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 659Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 739Kč (-5%)

  wish list

 3. -4%
  Sada Tactical FoodPack Ration Delta
  Sada Tactical FoodPack Ration Delta
  včetně DPH 699Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 659Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 729Kč (-4%)

  wish list

 4. -8%
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration Golf
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration Golf
  včetně DPH 1274 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1239 Kč (+3%)
  Doporučená cena výrobce 1389 Kč (-8%)

  wish list

 5. -7%
  Sada Tactical FoodPack Ration Vegan 1 meal
  Sada Tactical FoodPack Ration Vegan 1 meal
  včetně DPH 599Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 579Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 649Kč (-7%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

Vymazat

Sušené hovězí maso na horskou stezku i do města na svačinu

Všestrannost sušené formy potravin je praktická v mnoha situacích. Díky speciálnímu způsobu přípravy je sušené hovězí maso vhodné ke konzumaci po dlouhou dobu. Proces odstraňování vlhkosti z masa zkondenzuje jeho chuť, takže vaše chuťové pohárky budou nadšené. Balení této energetické svačiny je praktické a malé, takže se vám vejde do turistické bundy, batohu i městské tašky. Při dlouhých túrách vám několik kousků sušeného hovězího masa dodá energii v těch nejtěžších chvílích. Tento produkt potěší i běžce, protože dávka zdravých bílkovin je po náročném tréninku nezbytná. Sušené hovězí maso je velmi dobrou pochoutkou pro městské dobyvatele, kteří chtějí zvýšit svou sílu v práci nebo doplnit stravu připravenou pro posilovnu. Díky procesu sušení zmizí z masa značné množství vody, což znamená, že v horském batohu a městské tašce zabere méně místa. Toto malé balení je ideálním doplňkem stravy pro jakoukoli vaši aktivitu.

Sušené hovězí maso je bohaté na živiny

Konzumace tohoto druhu masa přináší do těla vitaminy B6 a B12. Funkcí B12 je podporovat tvorbu červených krvinek, a tím okysličovat svaly. Vitamin B6 zase urychluje regeneraci svalů prostřednictvím syntézy bílkovin, což jen dokazuje, že hovězí maso je skvělé pro jakýkoli typ cvičení. V této svačině najdete také dávku L-karnitinu, důležitého pro aktivní lidi. Tato sloučenina zlepšuje energetický metabolismus v těle, což zvyšuje vytrvalost a urychluje regeneraci. Sušené hovězí maso je založeno na zdravých nenasycených tucích, které tělo běžně zpracovává. Najdete v něm také bílkoviny, které se v těle lépe vstřebávají. Jak víme, tato složka je nezbytná pro budování svalů, což je důležité pro každého aktivního člověka.

Sušené hovězí maso je také bohaté na sloučeninu CLA, která svým působením snižuje množství tělesného tuku a chrání svaly. Je třeba dodat, že toto maso je také zdrojem železa, které je důležitou součástí hemoglobinu. To je pro sportovce cenná informace, protože při námaze se tento prvek rychle ztrácí. To zvyšuje naši odolnost vůči nemocem a zlepšuje koncentraci.

Lahodná chuť sušeného hovězího masa

Mírně nasládlá příchuť sušeného hovězího masa osloví každého znalce masa, který ocení maso nejvyšší kvality. Značka Jack Link's nabízí rozsáhlou řadu výrobků Beef Jerky, z nichž každý má jinou příchuť. To je způsobeno použitím toho nejlepšího koření, jehož směs rozvášní vaše chuťové buňky. Sušené hovězí maso je tak k dostání v původní chuti a v příchutích, jako je exotické Teriyaki nebo pikantní Sweet & Hot. Na své si přijde každý gurmán.