top

Turistické plachty

Plachty jsou skvělou a mnohem lehčí alternativou stanů. V naší nabídce najdete modely různých velikostí a tvarů, které můžete optimálně přizpůsobit potřebám a velikosti vaší skupiny.
25
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce
 1. -5%
  Turistická plachta ENO Dry Fly - navy

  wish list

 2. -8%
  Turistická plachta Terra Nova Competition Tarp 1

  wish list

 3. -8%
  Turistická plachta ENO Dry Fly - olive

  wish list

 4. -10%
  Stan pro houpací síť Rockland Rock Castle

  wish list

 5. -20%
  Trekingová plachta Rab Silwing - olive

  wish list

 6. -10%
  Stříška pro houpací síť Ticket To The Moon Tarp

  wish list

 7. -23%
  Ultralehký tarp Rab Siltarp 2 - olive/olive

  wish list

 8. -18%
  Plachta Lesovik Groza UL - crocodile green

  wish list

 9. -5%
  Turistický stan Terra Nova Competition Tarp 2

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce

Trekingové stezky - ideální doplněk výbavy každého milovníka trekingu s minimálním zavazadlem

Turistická plachta je nejlehčí formou úkrytu před nepříznivými povětrnostními podmínkami v terénu. Desky jsou obvykle vyrobeny z velmi tenkých, ale dostatečně pevných materiálů. Díky takové kombinaci je celá věc vodotěsná a zároveň při balení zabírá velmi málo místa. K jejich správnému rozbalení se používají tenké úvazy, stromy a trekové hole, čímž se eliminuje potřeba dalšího rámu. Lehké turistické plachty jsou skvělou alternativou stanu - zabírají mnohem méně místa a váží velmi málo.

Tarp dokonale vyhovuje vašim potřebám

Různé modely se značně liší tvarem, rozměry a použitým materiálem. Nejtlustší a největší modely jsou ideální jako dodatečný přístřešek na kempování a při dlouhých výletech na jednom místě. Ultrapevné materiály váží o něco více, ale vyznačují se vyšší odolností, která je důležitá při dlouhodobém používání. U ultralehkých modelů je hmotnost prioritou, a proto jsou obvykle vyrobeny z extrémně pokročilých materiálů. Turistické svahy se vyrábějí v mnoha tvarech. Nejoblíbenější jsou obdélníkové modely, ale existují i modely s pětiúhelníkovým nebo šestihranným tvarem. V naší široké nabídce máme také plachtu na turistickou houpací síť, která se k tomuto druhu spaní dobře hodí. Pro všechny, kteří hledají alternativu k turistickým stanům, nabízíme lehké kempinkové plachty dokonale přizpůsobené potřebám každého uživatele.