top

Příslušenství k botám

Příslušenství k obuvi, jako jsou impregnační a čisticí prostředky, zajistí nejlepší možnou ochranu a péči. Nabízíme také celou řadu výrobků pro výměnu opotřebovaných prvků, jako jsou stélky, tkaničky.
114
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 114

na stránce
 1. -14%
  Sada Grangers Footwear Care Kit OWD

  wish list

 2. -3%
  Vložky do bot SuperFeet Run Comfort Thin

  wish list

 3. -3%
  Vložka do bot SuperFeet Run Comfort Max

  wish list

 4. -3%
  Vložky do bot SuperFeet Run Pain Relief

  wish list

 5. -10%
  Turistické nesmeky Grivel Explorer

  wish list

 6. -8%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - red

  wish list

 7. -8%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - orange

  wish list

 8. -8%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - green

  wish list

 9. -8%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - blue

  wish list

 10. -10%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - lemon

  wish list

 11. -10%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - pink

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 114

na stránce

Příslušenství k obuvi je klíčem k účinné impregnaci a péči

Nejdůležitějším doplňkem potřebným pro dlouhou a bezproblémovou životnost pánské trekové obuvi je bezesporu ošetření obuvi. Máme pro vás vše od specializovaných vosků na lícovou kůži až po voděodolné spreje na semiš a textil. Chrání svršek před rychlým nasáknutím a zabraňují snadnému pronikání nečistot. Přírodní ošetření kůže navíc kůži vyživuje, zajišťuje její správnou pružnost a chrání ji před náhodným popraskáním. Kromě konzervačních prostředků na obuv poskytujeme také čisticí prostředky pro snadné odstranění nečistot. Nabízíme také příslušenství - protiskluzové podložky, lepidla a další.

Další příslušenství k obuvi

Při používání panske turisticke boty podléhá mnoho součástí přirozenému opotřebení. Proto nabízíme jejich široký výběr od nejznámějších značek, aby bylo možné nahradit původní komponenty stejně kvalitními náhradami. Po mnoha ujetých kilometrech budou vaše tkaničky jistě potřebovat vyměnit. Prodávají se v různých délkách, takže je lze dokonale přizpůsobit typu obuvi. Vložky jsou nesmírně důležité. Po mnoha cestách se jejich tlumicí vlastnosti sníží. Pro jejich obnovu je nejlepší je vyměnit. Velký výběr modelů umožňuje optimálně přizpůsobit vlastnosti stélky vaší turistické, sportovní nebo horské obuvi. V našem obchodě 8a.cz nabízíme také další příslušenství k obuvi, například protiskluzové zimní návleky na trekingové a turistické boty. Díky nim bude naše putování nejen pohodlné, ale také bezpečné. Horolezci jistě ocení speciální vložky do bot, které snižují nepříjemný zápach a rychle odvádějí vlhkost z vnitřku bot.