top

Lyofilizované jídlo

Mrazem sušená turistická jídla jsou plnohodnotná jídla bohatá na živiny, která prošla procesem dehydratace při velmi nízkých teplotách. Příprava lyofilizovaného jídla vyžaduje pouze vařící vodu, což minimalizuje množství zavazadel.
Zobrazení Mřížka Seznam

164 výrobky

 1. -5%
  Sada Tactical FoodPack Sixpack Alpha

  wish list

 2. -5%
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration India

  wish list

 3. -5%
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration Hotel

  wish list

 4. -5%
  Sada Tactical FoodPack SOS with Meat

  wish list

 5. -5%
  Sada Tactical FoodPack SixPack Charlie

  wish list

 6. -5%
  Sada Tactical FoodPack WeekPack Alpha

  wish list

 7. -5%
  Sada Tactical FoodPack WeekPack Juliett

  wish list

 8. -6%
  Sada Tactical FoodPack SOS without Meat

  wish list

 9. -5%
  Sada Tactical FoodPack Sixpack Bravo

  wish list

 10. -4%
  Sada Tactical FoodPack Ration Delta

  wish list

 11. -5%
  Sada Tactical FoodPack Ration Echo

  wish list

 12. -5%
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration Golf

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

164 výrobky

Vymazat

Lyofilizované jídlo - obchod 8a.cz poskytuje snadno připravitelné lyofilizované jídlo

K přípravě lyofilizovaného jídla vám postačí jednoduchý cestovní turistický vařič a malá nádoba na vodu. Celý proces trvá jen několik okamžiků a můžete si vychutnat klasické pokrmy, jako je chilli con carne, špagety carbonara nebo hovězí maso s rýží a zeleninou. Mrazem sušené potraviny nabízené v našem obchodě se obvykle sypou přímo do sáčku, takže s sebou nemusíte nosit ani další talíř nebo misku. Mrazem sušené potraviny nabízené obchodem 8a.cz lyofilizované potraviny se vyznačují tím, že si zachovávají nejlepší nutriční hodnoty, jsou chutné a velmi univerzální.

Lyofilizované jídlo není náhodnou směsí sušených přísad. U nejlepších výrobců je pořadí přípravy skutečně "domácí": nejprve se připraví celý pokrm - upeče se, uvaří, ochutí - a teprve v dalším kroku se suší mrazem (tj. dehydratuje při velmi nízké teplotě). Pokrm si zachovává hlubokou chuť a suroviny si zachovávají svůj přirozený tvar. V balíčku lyofilizovaných potravin tak najdete kousky masa, poznáte jednotlivé druhy zeleniny, pocítíte skutečnou chuť sýra.

Vyzkoušejte chutné lyofilizované jídlo od nejlepších výrobců!

Nabízíme mimořádně široký výběr lyofilizovaných jídel. V našem obchodě nabízíme vegetariánské lyofilizované jídlo a bezlepkové lyofilizované jídlo, obědy, polévky, dezerty a výživné snídaně. Špičkové značky lyofilizovaných potravin, jako je Travellunch, MX3 Aventure, Lyo Food nebo Trek'n Eat umožňují sestavit zajímavý jídelníček i pro dlouhé cesty (i to nejlepší jídlo může být nudné, pokud ho jíte den za dnem během měsíční cesty). U nás najdete celou řadu kuchyní a nepřeberné množství chutí! Trvanlivost lyofilizovaných potravin je dostatečně dlouhá na to, abyste si mohli vzít lyofilizované jídlo s sebou na několikatýdenní či několikaměsíční cesty a aby se to, co si přivezete domů, nezkazilo až do další cesty. Sekce lyofilizovaného jídla v obchodě 8a.cz byla vytvořena s ohledem na potřeby cestovatelů - ať už se jedná o mořeplavbu, horolezectví nebo jen pěší výlet; víme, že důležitá je hmotnost, snadná příprava a energetický náboj. Tuto kombinaci může poskytnout pouze kvalitní lyofilizované jídlo!