top

Lyofilizované jídlo

Mrazem sušená turistická jídla jsou plnohodnotná jídla bohatá na živiny, která prošla procesem dehydratace při velmi nízkých teplotách. Příprava lyofilizovaného jídla vyžaduje pouze vařící vodu, což minimalizuje množství zavazadel.
102
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 102

na stránce
  1. -14%
    Lyofilizované jídlo Lyofood Strogonow 500 g

    wish list

  2. -14%
    Lyofilizované jídlo Lyofood Strogonow 370 g

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 102

na stránce

Mrazem sušené potraviny - obchod 8a.cz poskytuje snadnou přípravu lyofilizovaných potravin

K přípravě zmrazených potravin vám postačí jednoduchý cestovní vařič a malá nádoba na vodu. Celý proces trvá jen několik okamžiků a můžete si vychutnat klasické pokrmy, jako je chilli con carne, špagety carbonara nebo hovězí maso s rýží a zeleninou. Mrazem sušené potraviny nabízené v našem obchodě se obvykle sypou přímo do sáčku, takže s sebou nemusíte nosit ani další talíř nebo misku. Mrazem sušené potraviny nabízené obchodem 8a.cz lyofilizované potraviny se vyznačují tím, že si zachovávají nejlepší nutriční hodnoty, jsou chutné a velmi univerzální.

Mrazem sušené potraviny nejsou náhodnou směsí sušených přísad. U nejlepších výrobců je pořadí přípravy skutečně "domácí": nejprve se připraví celý pokrm - upeče se, uvaří, ochutí - a teprve v dalším kroku se suší mrazem (tj. dehydratuje při velmi nízké teplotě). Pokrm si zachovává hlubokou chuť a suroviny si zachovávají svůj přirozený tvar. V balíčku lyofilizovaných potravin tak najdete kousky masa, poznáte jednotlivé druhy zeleniny, pocítíte skutečnou chuť sýra.

Vyzkoušejte chutné lyofilizované jídlo od nejlepších výrobců!

Nabízíme mimořádně široký výběr liofilizovaných jídel V našem obchodě nabízíme liofilisates-vegetariánské a liofilisates-bezlepkové, večeře, polévky, dezerty a výživné snídaně. Špičkové značky lyofilizovaných potravin, jako je Travellunch, MX3 Aventure, Lyo Food nebo Trek'n Eat umožňují sestavit zajímavý jídelníček i pro dlouhé cesty (i to nejlepší jídlo může být nudné, pokud ho jíte den za dnem během měsíční cesty). U nás najdete celou řadu kuchyní a nepřeberné množství chutí! Trvanlivost lyofilizovaných potravin je dostatečně dlouhá na to, abyste si mohli vzít lyofilizované potraviny s sebou na několikatýdenní či několikaměsíční cesty a aby se to, co si přivezete domů, nezkazilo až do další cesty. Sekce mražených potravin v obchodě 8a.cz byl vytvořen s ohledem na potřeby cestovatelů - ať už se jedná o mořeplavbu, horolezectví nebo jen pěší výlet; víme, že důležitá je hmotnost, snadná příprava a energetický náboj. Tuto kombinaci může poskytnout pouze kvalitní lyofilizovaná strava!