top

Pánské sluneční brýle

Pánské sluneční brýle pro sportovní outfity i každodenní stylizaci doplní bohatou funkčnost a originalitu. V široké škále návrhů jsou modely vhodné pro každého.
151
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 151

na stránce
 1. -8%
  Brýle Julbo Cham - SP3CF - black/green

  wish list

 2. -8%
  Ledovcové brýle Julbo Sherpa
  Ledovcové brýle Julbo Sherpa
  1 116 Kč 1 214 Kč

  wish list

 3. -8%
  Brýle Julbo Shield – SP4 - orange/black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 151

na stránce

Pánské sluneční brýle - jemné prvky v designu a stylu obrouček

Nejen při dlouhodobém pobytu na slunci, ale i za zamračeného počasí potřebují muži sluneční brýle pro pánské oči, které je chrání před negativními vlivy vnějších podmínek. Mezi mnoha návrhy renomovaných značek jsou ty, které jsou vhodné pro každodenní nošení, a ty, které by měli používat sportovci a milovníci aktivního trávení volného času. Výrobci, jako jsou Julbo, Cebe nebo Ryders, získali za léta své existence zkušenosti a zkušenosti z oboru, aby mohli nabízet vysoce kvalitní výrobky s velmi dobrými parametry. Čočky zarámované ve značkových obroučkách nejen zlepší kvalitu vnímaného obrazu, ale také zpestří každý outfit.

Funkční sluneční brýle - pánský doplněk

Mnoho optických technologií umožňuje, aby sluneční brýle měly při nošení pozitivní vliv na kvalitu vidění. Jedním z nejdůležitějších je povlak, který zpomaluje odpařování skla. Čočky, které ji mají, zůstávají déle čiré. To však nebrání tomu, aby měly i další výhody. Fotochromatické čočky dokáží přizpůsobit úroveň ztmavení dynamicky se měnícímu jasu. Pokud je prostředí tmavší, propustí do oka více světla, v opačném případě ho zablokují, aby paprsky neoslňovaly oči. Za zmínku stojí také technologie polarizace. Polarizační čočky snižují rozmazání objektů a zvyšují kontrast snímků. Pokud chcete snížit riziko oslnění, vyberte si variantu s antireflexní vrstvou. Antireflexní povrchová úprava zajišťuje, že uvidíte každý detail a žádný odlesk světla nezkreslí váš obraz.

Technické vlastnosti pánských slunečních brýlí

Počet optických řešení, která lze použít v brýlích, je omezený. Různí výrobci volí různá zpracování, která mají stejný cíl - zvýšit zrakový komfort za všech podmínek. Pánské sluneční brýle zlepšující vnímání v zimních podmínkách jsou také vybaveny například polarizačními nebo fotochromatickými skly. Vzhledem ke specifickému zimnímu prostředí, kde sníh zvyšuje jas, je však nutné výhody znásobit. Další zrcadlové povlaky zaručují ještě lepší ochranu očí před ultrafialovým zářením. Jejich výhodou je často také možnost zvýšit zřetelnost objektů v pohybu. To úzce souvisí s jejich zamýšleným použitím. Lyžařské brýle pro lyžování na sjezdovkách se musí osvědčit v náročnějších podmínkách než brýle do města.

Konstrukce ovlivňující pohodlí pánských slunečních brýlí

Škála optických výhod, kterými pánské sluneční brýle disponují, není vše, co je třeba u modelů chránících před sluncem zmínit. Běžce a joggery bude zajímat, že speciálně pro ně navržené varianty zaručují vynikající stabilitu při pohybu a zároveň vysoký výkon. Totéž platí pro cyklistické modely a všechny modely určené k nošení při sportovních aktivitách. Je samozřejmé, že dynamický pohyb může způsobit nestabilitu nastavení. Proto se na spáncích a v části, která je přímo v kontaktu s nosem, používají speciální materiály. Fragmentované povrchové úpravy s materiály, které snižují riziko sklouznutí konstrukce, zajišťují, že brýle zůstanou při pohybu na svém místě.

Sluneční brýle pro muže a ženy najdete na adrese 8a.cz

Dámské a pánské sluneční brýle se z hlediska technických parametrů obvykle výrazně neliší. Odlišuje je především vizuální stránka. Vzory určené pro ženy jsou také někdy o něco menší než vzory určené pro muže. Velký výběr různých stylů a typů brýlí znamená, že není obtížné vybrat návrh přizpůsobený individuálním požadavkům uživatele. Lyžařské brýle, městské a běžecké modely, ledovcové brýle - to a mnohem více najdete v online obchodě 8a.cz